Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Wimara Türkleri ve Caicos’lar yeni mülkiyet yapılarını duyururken geleceğe iyimser bakıyorlar

Wimara Türkleri ve Caicos’lar yeni mülkiyet yapılarını duyururken geleceğe iyimser bakıyorlar
Güzel Grace Bay plajında ​​yer alan adanın cazibesi, Vaimara Resort & Villas’ın zahmetsiz zarafetiyle buluşuyor.

haber Amerika, Providenciales, Turks ve Caicos, Cum. 1 Nisan 2022: Wymara Resort and Villas, Turks and Caicos’un uzun vadeli genel müdürü Bruce McLaren, bugün eski ortak sahibi Rob Ayer’in hisselerini uzun vadeli bir bakışla satın aldığını duyurdu. İşlemi tamamlamak için McLaren, bir hisse senedi yatırımcısı olarak Sterling Global Financial ile ortaklık kurdu. İşlem, Vaimara Villaları’nın ilk aşamasının başarılı bir şekilde yeniden inşası ve tamamlanmasını takip ediyor.

McLaren’a göre, “Her zaman Wimara Resort ve Villas ile ilgilendim ve son on yıldır yönetmenlik yapıyorum.

Hisse senedi yatırımcısı Sterling Global Financial’ın yönetim kurulu başkanı ve kurucusu David Kosoy, McLaren’ın Wimara’nın geleceğine ilişkin vizyonuyla ilgileniyor. “Bruce ile 2010’dan beri Turks ve Caicos ve Bahamalar projelerinde çalışıyoruz ve onun mükemmellik ve gelişime olan bağlılığından doğrudan yararlanıyoruz. Tesise yatırım yapmaktan ve yönetim ekibini elimizden geldiğince desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Ve siz bu pazarda daha iyi bir ortak düşünemiyorum.

Maclaren’e göre bu işlemin zamanlaması daha iyi olamazdı. “Birkaç yıl önce, villaların tasarım ve kalitesine uygun olarak tatil beldesindeki oda üretimimizi geliştirmek için dikkat çekici bir odayı yenilemek için cesur bir karar aldık. Üye. daha iyisi için kusursuz hizmet kültürümüz” diyor. “Avustralya’dan tanınmış bir şef olan Andrew Miros’u işe aldık ve yerel balıkçılık kültürünü teşvik etmek de dahil olmak üzere mutfak hizmetimize yepyeni bir yaklaşım getirdik.

Wymara Hotel ürününe ek olarak, güverteden denize kaydıraklı multi-milyon dolarlık lüks Wymara villaları, su altı yüzme alanları ve Karayipler’in mavi sularına çıkan basamakları ile uluslararası standartları belirliyor. . Villada misafirlerin özel kullanımı için yeni açılan spor salonu, kulvarlı havuz, tam donanımlı spor salonu ve lounge alanları bulunmaktadır. Villaların ikinci etabı şu anda devam ediyor.

READ  Ayakkabı Vakfı, gıda güvenliği çalışmalarını teşvik ediyor

McLaren, “Bu, Turks ve Caicos için heyecan verici bir zaman ve onlarca yıldır bunun bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

# # #

Waimara Resort & Villas Hakkında

Dünyaca ünlü Grace Bay Plajı’nın tenha batı ucunda yer alan Vimara Resort & Villas, adanın cazibesinin zahmetsizce zarif olabileceği lüks bir tesistir. Kasım 2020’de tam bir yenilemeyi tamamlayan bu sofistike dört dönümlük mülk, yakın zamanda yenilenmiş 91 oda ve oda sunan sade ve lüks bir tarza sahip şimdi yepyeni. Tesiste 7 adet dört ve beş yatak odalı villa bulunurken, tümü sofistike bir spor merkezine özel erişime sahip olan, Haziran 2022’de açılacak olan yeni 1 yatak odalı havuzlu villalar. Ödüllü şef Andrew Miros, yerel malzemeleri anavatanı Avustralya’nın küresel spesiyaliteleri ile birleştirerek, Vimaras’ın Karayipler’de eşsiz bir mutfak destinasyonu olarak konumunu teyit eden canlı menülerle sonuçlanmıştır. Sakin Wimara Spa, konukları adadan ilham alan çeşitli yatıştırıcı ikramlarla davet ediyor. Wymara, dünyanın önde gelen otellerinin, otantik ve sıra dışı lüks otellerden oluşan değerli bir koleksiyonun gururlu bir üyesidir. Daha fazla bilgi edinin https://wymararesortandvillas.com/.

Sterling Global Financial Hakkında

Sterling Global Financial, gayrimenkul, altyapı ve finansal hizmetlere odaklanan küresel bir alternatif varlık yönetimi şirketidir. Sterling’in stratejileri, ortaklarının yatırımları koruma ve besleme hedefleriyle tutarlıdır. Şu anda 9 milyar doların üzerinde gayrimenkul yatırımı, geliştirme, borç verme ve bankacılık ve tröst hizmetleri yönetiyor ve yönetiyorlar. Sterling Bank and Trust’ın Sahibi ve İşletmecisi, Kişiselleştirilmiş Finansal Çözümler Sağlar ve dünya çapındaki müşterilere çok çeşitli güven ve yönetim hizmetleri sunan 50 yıllık bir güven şirketi olan Sterling Trust’ın sahibidir. Daha fazla bilgi edinin https://www.sterlinggloballtd.com/.