Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Xbox Series X, Kasım ayından itibaren özel Starfield konsol kaplaması ve daha fazlasını alıyor

Xbox Series X, Kasım ayından itibaren özel Starfield konsol kaplaması ve daha fazlasını alıyor

Microsoft, Xbox Series X için, şirketin dokuzuncu nesil ileri teknoloji konsol sahiplerinin donanımlarını kişiselleştirmelerine olanak tanıyan bir konsol paketini duyurdu.

detaylı Yeni Xbox Wire işleviXbox konsol kaplamaları, Xbox Series X’i saran sert bir tabakadan yapılmıştır. Bu nedenle, vinil kaplama olan konsol kaplamaları gibi değildir ve çoğu kez kurulduktan sonra cihazdan çıkarılması zordur, bu da yalnızca çıkarmayı kolaylaştırmakla kalmaz İsterseniz başka bir rulo ile değiştirmek de daha kolaydır.

Microsoft, Xbox denetleyici kapaklarının konsolun performansını değiştirmeyeceğini ve video ve fotoğraf duyurusunun gösterdiği gibi, kapakların delikleri kapatmadığını belirtiyor.

Xbox denetleyici sarma özelliği görünecektir kamuflaj minerali Ve kutup kamuflajı değişken f Yıldız alanı temalı versiyonu da mevcuttur. Üç destenin her biri ayrıca bir Xbox Kablosuz Oyun Kumandası içerir bağlı kuruluş Aynı renkbu eşleştirme, eşleşen üç oyun kumandasından herhangi birine sahip olanlar için mükemmel hale getirir.

Xbox ayrıca Mineral Camo ve Arctic Camo varyantlarını da piyasaya sürüyor.

Yeni konsol, platformun yıllardır en önemli sürümlerinden biri olarak görülen Starfield’ın yaklaşan lansmanını çevreliyor. Xbox zaten özel bir denetleyici, kulaklık ve hatta oyunun lüks bir saatini piyasaya sürdü. Starfield, Xbox Series X | 6 Eylül’de S.

Xbox Konsol Paketleri şimdi ön siparişe açıldı ve Microsoft Xbox Series X | S.

Taylor, IGN’de muhabirdir. Onu Twitter’da takip edebilirsiniz @çalışan

READ  Tony Hawk, Hot Wheels ile yaptığı 'eğlenceli ve saygısız' işbirliği konusunda neden bu kadar heyecanlı?