Temmuz 1, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yankees, Giancarlo Stanton’ı sakatlar listesine aldı

Yankees, Giancarlo Stanton'ı sakatlar listesine aldı

akşam 9.30: Takım, Stanton’ın sakatlığını baldır sakatlığı olarak duyururken, Boone bu gece gazetecilere verdiği demeçte, eski NL MVP’sinin zaten bir ayak bileği enfeksiyonu ile uğraştığını söyledi. Atletik Lindsey Adler). Umut, Stanton’ın asgari bir IL konaklamasından sonra geri dönebilmesidir.

17:47: Yankees, bu geceki Orioles maçından önce bir dizi hamle duyurdu. En önemlisi, eşkenar dörtgen vurucu/sağ saha oyuncusu Giancarlo Stanton Sağ baldırındaki bir zorlanma nedeniyle 10 günlük zayiat listesine gidiyor. New York Kurtarıcıyı geliştirirken Jonathan Loisiga 15 gün içinde IL ve belirlenen yakalama Rob Brantley devreye almak için. Benzer hamlelerde, Yankees memnuniyetle karşıladı Joey Gallo Covid-19 bulaşmış kişiler listesinden geri döndüm. Ağrı kesiciden de bahsettiler JB Sears Ve David McKay Triple A Scranton / Wilkes Barre’dan.

Stanton, AL’nin önde gelen Yankees’lerinde en iyi vuruculardan biri oldu. .285/ .339/ .523’lük bir klipte eziyor ve MLB’de beşinci bitirmek için evinde 11 kez bağladı. Devasa oyuncunun kişisel düşük yürüme oranı %8.3’tür, ancak temas halinde taban yüzdesindeki buna karşılık gelen düşüşü telafi etmek için fazlasıyla hasar verir. Stanton, ligin en iyileri arasında yer alan bir takımın önemli bir parçası oldu. harun yargıç Stanton ile sezonun ilk bir buçuk ayında MVP tipi bir tempoda oynuyor. Anthony Rizzo Ayrıca talep üzerine orta kalibreli üretim sunuyoruz.

Ne yazık ki, Stanton acı çekenler listesine yabancı değil. Son dört yılın her birinde bacak sorunlarıyla IL’e geldi. Stanton, 2019 sezonunun büyük bir bölümünü sağ diz burkulmasıyla kaçırdı, ardından kısa 2020 sezonunun yarısından fazlasını sol hamstring gerginliğiyle kaybetti. 32 yaşındaki oyuncunun geçen yılki sol kuadriplejik zorlanma nedeniyle daha az IL’si vardı ve şu anki hastalığı nedeniyle belli ki biraz zaman kaybedecek. Zaman çizelgesi belirsizliğini koruyor, ancak yönetmen Aaron Boone dün gece gazetecilere verdiği demeçte The New York Post’tan Joel Sherman) dünkü maçtan sıkı bir baldırla çıktıktan sonra MR’a gittiğini söyledi.

READ  Crystal Palace takımından Patrick Vieira, Everton maçında bir taraftarla kavgaya tutuştu | Kristal Saray

Yankees son günlerde sakatlıklardan çok etkilendi. New York kayıp sürahi Çad Yeşili Ve Louis Gill Tommy John’un hafta sonu yaptıkları için. daha yakın Aroldis Chapman Dün IL’yi aşil tendiniti ile vurdu ve Boone bu öğleden sonra gazetecilere Loáisiga’nın IL’ye gideceğini söyledi. omuz rahatsızlığı. Takımın Loáisiga için resmi teşhisi bir omuz enfeksiyonudur.

New York, Gallo’yu virüs listesine girdikten birkaç gün sonra kadroya geri davet ediyor. Savunma vurucusu, grip benzeri semptomlarla üç Yankees’in bir parçası olarak Pazar günü IL Force’a çarptı, ancak o ve Kyle Higashioka Çabuk döndüler. Gallo, bir köşede her yerde forma giyebilir, ancak bu sezon mücadele ediyor, sadece 119 board maçında .176/.294/.333 galibiyet serisine sahip.

Brantel, Higashioka arkasında çarpıcı bir derinlik sağlamak için ortaya çıktığında 40 kişilik kadroya çekildi. Jose Trevino. Higahioka’nın geri dönmesiyle Brantly, tek bir maçta göründükten sonra kadrodaki yerini kaybediyor. 32 yaşındaki oyuncu, son dört yılın her birinde kısa bir büyük lig hareketi gördü, ancak 2013’ten bu yana tek bir sezonda 40’tan fazla MLB masa oyunu saymadı. Hak talebinde bulunulmamış tavizlerden geçerseniz, küçük bir lig serbest ajansının.