Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yedinci nesil Ford Mustang böyle görünüyor

Yedinci nesil Ford Mustang böyle görünüyor

Yedinci nesil Ford Mustang böyle görünüyor başlıklı makalenin fotoğrafı

resim: kale

yedinci nesil Ford Mustang Yaklaşık on yıldır ilk yeni nesil Ford Mustang, 14 Eylül’de Detroit olarak da bilinen Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda dünya lansmanını yapacak. Bundan önce Ford, Mustang hayranlarını motive etmek için çeşitli teaserlar yayınlamakla meşguldü. Pazartesi günü Ford, yeni Mustang’in sesi olması gereken şeyin bir önizlemesini verdi.

Ses açık arkadaşlar:

Bu, büyük olasılıkla, bir V8 Mustang’dir. Dört silindirle birlikte yeni nesilde olacağı söyleniyor.Tıpkı mevcut Mustang modelleri gibi. dedi ki, içinde Ölmekte olan bir dünya Dodge Chargers ve Challengers Otomobil üreticileri elektriğe geçerken, Mach-E Mustang zaten mevcut olsa ve yeterince popüler görünse bile, elektrikli Mustang’in ne kadar uzakta olduğunu merak ediyorum.

Bununla birlikte, Ford’un tükürdüğü ses bir V8 veya içten yanmalı motor değil de, yeni bir EV Mustang ile birlikte gitmek için bir V8 Mustang’ın sesini kopyalayan bir mühendisin işi olsaydı, oldukça komik olurdu. Ya da en azından Ford’un Instagram gönderisine yorum yapanlar çok hayal kırıklığına uğrayacak.

Ancak, V8 motorunun aksi yönde kanıt bulunmadığını varsayıyoruz. Ve sonuna kadar dinlerseniz, manuel şanzımana benzeyen bir ses duyabilirsiniz, kesinlikle Ford’un kazası değil, çünkü Ford’un insanların bir Mustang’de düşünmesini istediği bir şey varsa, o da bir V8 manuel şanzımandır. insanlar EcoBoost dört silindirli motora sahip bir otomatik seçer. Yedinci nesil bir Mustang de bu ruhu sürdürecek gibi görünüyor, ancak son zamanlarda federal vergi teşvikleriyle uğraşan bir endüstride elektriğe geçmek için mükemmel bir fırsat gibi görünüyor. Görünüşe göre, henüz değil.

READ  Microsoft, desteklenmeyen bilgisayarlar için yanlışlıkla Windows 11'i piyasaya sürdü