Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Yellowstone’ Serisi Finali, Paramount Matthew McConaughey – Son Başvuru Tarihi

‘Yellowstone’ Serisi Finali, Paramount Matthew McConaughey – Son Başvuru Tarihi

Şubat ayında size ne söylediğimizi hatırlayın. sarıtaş Bitecek Beşinci sezonuyla birlikte Paramount, Taylor Sheridan’dan bir devam dizisi planlıyor muydu?

Doğrulandı. Paramount, Kevin Costner’ın kendisine öncülük ettiğini açıkladı sarıtaş Kasım ayında prömiyeri yapılacak olan 5. Sezonun ikinci yarısı ile yayınını tamamlayacak. Bunu 101 Studios ve MTV Entertainment Studios’un Aralık ayındaki çıkışı için doğrudan dizi siparişi alan isimsiz bir devam filmi izleyecek.

Yeni dizi için herhangi bir yetenek açıklanmadı, ancak Deadline’ın özellikle Şubat ayında bildirdiği gibi, Matthew McConaughey proje için görüşmelerde bulunuyordu. Oscar ödüllü oyuncunun hâlâ görüşmelerde olduğunu duyduk. Bir avuç orijinalin ona katılması bekleniyor sarıtaş Döküm.

İlk spin-off olacak devam filmi sarıtaş Mother serisine isim verecek evren, önce Yellowstone’un evi olan Paramount Network’te, ardından Paramount+’ta çalışacak.

İkincisi çok önemlidir, çünkü orijinal yayını yine Paramount Network’te olan Mother serisi, Paramount için hassas bir konu olan Peacock’ta özel olarak yayınlanmaktadır.

Duyuru, Paramount Global’in dün şirketin ilk çeyrek için 1,1 milyar dolarlık zarar bildirerek hisse fiyatını %25 düşürdüğü Wall Street beklentilerine ürkek bir şekilde düşmesinin hemen ardından geldi.

sonu sarıtaşShowrunner olarak çalışan Sheridan tarafından ortaklaşa yaratılan , Costner ve Sheridan arasında çekim tarihleri ​​​​hakkında tartışan birçok şeyi takip ediyor. Kaynaklara göre, Costner’ın Ağustos ayında yapımına başlayacağını duyduğumuz son bölümler için geri dönüp dönmeyeceği belli değil.

Geriye kalanların olup olmadığı da belli değil. sarıtaş Senaryolar tamamlandı ve Sheridan’ın devam dizisi için senaryo yazıp yazmadığı bilinmiyor. Şu anda bir yazar grevi olduğundan, prömiyer tarihleri ​​değişebilir.

Yönetmen ve Yürütücü Yapımcı Stephen Kay kısa süre önce Deadline’a şunları söyledi: “Taylor [Sheridan] Teksas’ta ve samanı altına çeviriyor ve bunu yakında yapmayı umuyoruz. Herkes heyecanlı. “

McConaughey cepheli serinin Dutton’ın Montana’daki çiftliğinde mi yoksa başka bir yerde mi geçeceği ve Yellowstone orijinal yıldızlarından hangilerinin spinoff dizisinde yer alacağı açıklanmadı, ancak birkaç tanesinin teklif aldığını duyduk. . Duyduğumuza göre, geri dönen oyuncular için plan, Sheridan yazmayı bitirene kadar tamamlanmayabilir.

John Dutton’ı oynayan Costner’ın yanı sıra, sarıtaş Luke Grimes, Kelly Reilly, Wes Bentley, Cole Hauser, Kelsey Aspel ve Jill Birmingham gibi isimleri canlandırıyor.

Costner’ın karakteri John Dutton, tüm ailenin saldırıya uğradığı 3. Sezonun sonunda görüldüğü gibi katillerden kaçtı ve vicdansız emlak geliştiricileri, Dutton’ın genişleyen, Montana merkezli çiftliğinin kontrolünü ondan almaya çalışıyor. 5. Sezonun ilk bölümünün sonunda artık birbirini öldürmeye çalışan çocukları ile uğraşmaktadır.

sarıtaş Bütün bir küresel başarı dünyası olarak adlandırdığımız mihenk taşıydı – 1883 ile Tulsa KralıEminim sarıtaş Showtime/MTV Entertainment Studios Başkanı ve CEO’su Chris McCarthy, “Taylor Sheridan’ın parlak yaratıcı zekası ve bu şovlara hayat veren muhteşem oyuncu kadrosu sayesinde devam filmi bir başka büyük hit olacak” dedi.

Sheridan ve John Linson tarafından ortaklaşa oluşturulan orijinal dizinin yapımcılığını 101 Studios ve MTV Entertainment Studios üstleniyor ve yapımcılığını Sheridan, Linson, Costner, Art Linson, David C. Glaser, Bob Yare, Christina Furos ve Stephen Kay üstleniyor.

Dutton’ın hikayesi devam ediyor ve nerede devam ediyor sarıtaş Başka bir destansı hikayede bırakır. 101 Studios’un CEO’su David Glaser, “Bu yeni yolculuğu dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

READ  Gwyneth Paltrow emekli olduktan sonra gözden kaybolabilir