Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yeni bir Paper Mario anketinin benzersiz karakter tasarımlarının gelir getirebileceğini öne sürdüğü bildiriliyor

Yeni bir Paper Mario anketinin benzersiz karakter tasarımlarının gelir getirebileceğini öne sürdüğü bildiriliyor
Resim: Nintendo Life/Nintendo

Paper Mario: The Origami King Switch’te yayınlandığında, geliştirme ekibinin artık serideki karakterleri “değiştiremeyeceği” haberi yayılmaya başladı. Artık GameCube oyunu Paper Mario: The Thousand-Year Door resmi olarak geri döndüğüne göre, Nintendo duruşunu yeniden gözden geçiriyor gibi görünüyor.

Vurgulandığı gibi Nintendo’nunPaper Mario hayranlarına serinin benzersiz karakter tasarımları hakkında sorular soran yeni bir oyuncu anketinin belirli bölgelerde dolaştığı söyleniyor.

Anket, hayranların en çok hangi “karakter türünü” sevdiğini soruyor ve yanıtlardan biri şu gibi görünüyor: “Diğer tanıdık karakterlere benzeyen ancak benzersiz bir görünüme veya kişiliğe sahip karakterleri seviyorum.” Bunun yanı sıra hayranlara sorulan bir soru daha var: Bin Yıl bölümünde en çok hangi karakteri tercih ediyorlar?

Yakın zamanda yeniden canlandırılan GameCube girişi her türden benzersiz karaktere sahiptir, ancak daha yeni oyunlar bundan uzaklaştı. Yapımcı Kensuke Tanabe’ye göre 3DS’deki Paper Mario: Poster Star’dan bu yana “Mario karakterlerini değiştirmek veya Mario dünyasına dokunan orijinal karakterler yaratmak” mümkün olmadı.

Bununla ilgili daha fazla bilgiyi (Shigeru Miyamoto’nun gönderisi dahil) Nintendo Life’taki önceki haberimizde okuyabilirsiniz:

READ  Round Up: Önizlemeler Pokémon Scarlet & Violet'te