Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yeni bir PlayStation oyununun Platin Kupa’yı alması on yıl alıyor

Yeni bir PlayStation oyununun Platin Kupa'yı alması on yıl alıyor

Yeni PlayStation sürümü, oyuncuların platin hale gelmesi en az 10 yıl alacak ve PlayStation topluluğunu büyük ölçüde üzecek. Platinum Trophy, her PlayStation oyunundaki son kupadır. Bir oyuncu sondan ikinci kupayı açtığında, platin alır, bu da diğer oyunculara o kişinin o oyunda %100 tamamlanmış olduğunu söyler. Övünmekten başka bir şey değil, ama çocuk iyi hissettiriyor. Kupa avcıları sabır kavramına tamamen yeni değiller, onları tamamen tamamlamak için büyük zaman kaybı gerektiren birçok zorlu oyun var, ancak oyuncu genellikle bunun gerçekleşmesi için proaktif.

şu anda , The Stanley Parable’ın uzun zamandır beklenen baskısı: Ultra Deluxe Oyuncuların “Süper Dışarı Çıkma” kupasını almak için 10 yıl boyunca oyunda hiçbir şey yapmamaları gerekiyor. Oyunu 5. Yılda yanlışlıkla açarsanız, baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Kupa, oyuncuların tam on yıl boyunca oyunu oynamamalarını gerektiriyor, bu da Nisan 2032’ye kadar mümkün olmayacağı anlamına geliyor. Tabii ki, bir turnuva avcısıysanız, teknik olarak bunlarla oynamak zorunda olmadığınızı bilirsiniz. tüzük. Oyunun 10 yılın geçtiğini bilmesinin tek yolu konsoldaki dahili saattir, bu nedenle PlayStation saatini oyunu en son oynadığınız 10 yıla ayarlarsanız, kupanın kilidini açabilirsiniz. Kesin olmamakla birlikte, özellikle PlayStation 6 o zamana kadar çıkmışsa, pek çok insanın 10 yıl içinde oyuna geri döndüğünü hatırlaması pek olası değil. Oyun Xbox’ta da mevcut, yani oyuncular kolay (veya çok zor) bir 100 Gamerscore istiyorsa, muhtemelen Microsoft konsollarında da aynı şekilde elde edilebilir.

Daha önce yaptığım birkaç oyun var, bu yüzden oyuncular ancak belirli bir süre geçtikten sonra kupaları ve başarıları açabilirler. Batman Şehri Bununla ünlüydü, bu yüzden oyuncular kupayı/başarıyı açmak için gerçek hayattaki her büyük tatilde takvim adamını zindanında ziyaret etmek zorundaydı. Tabii ki, birçoğu dahili saat kaçağını kullandı, ancak bazı insanlar kilidi açmak için bütün bir yıl bekledi.

READ  Apple iPhone, iPad ve Mac'te bir güvenlik açığı konusunda uyardı

bu bardağı açar mısın Stanley atasözü: Ultra Deluxe? Aşağıdaki yorumlarda bana bildirin veya bana ulaşın TwitterCade_Onder.

[H/T GamingBible]