Eylül 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yeni HP Envy x360 dizüstü bilgisayar ilk “IMAX” bilgisayar olacak

Yeni HP Envy x360 dizüstü bilgisayar ilk “IMAX” bilgisayar olacak

HP, orta seviye (ve genel olarak çok iyi değere sahip) Envy serisine bu yılki eklemelerin ayrıntılarını açıkladı. Bu yıl, şirket tamamen web kamerası, fan kanatları ve… IMAX?

Evet, ben de emin değilim. HP, bu ayın sonunda 949,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan yeni HP Envy x360 15’in (tam olarak 15,6 inç) ilk “IMAX Enhanced sertifikalı bilgisayarı” olduğunu iddia ediyor. Gelişmiş IMAX, Ev Sineması Sertifikasyon Programı Birkaç yıldır var, ancak genellikle TV’lere, projektörlere ve daha fazlasına uygulanıyor. Şimdi bir dizüstü bilgisayarda, sanırım!

görüldü? imac’lar. derinlemesine.
Fotoğraf: HP

gibi bir şeye benzer Intel’in Evo programıIMAX Enhanced sertifikası almak isteyen cihazların çeşitli farklı kriterleri karşılaması gerekir, ancak en önemlisi, IMAX çekim içeriğini genişletilmiş bir en boy oranında gösterebilmeleridir. Başlangıçta, bu “belirli filmler ve diziler” için geçerli olacaktır. Destek, yolda daha fazla özellikle birlikte Disney Plus ile başlayacak (tüm Marvel öğelerinin bulunduğu yer).

Cihaz aynı zamanda benzersiz ve tamamen özel bir uzamsal ses deneyimi sunmak için “IMAX teatral ses miksajını” destekleyecek ve aynı zamanda tam dinamik aralığı referans seviyesinde koruyacaktır.

Bu 17.
Fotoğraf: HP

Süper yıldızlar bir yana, yeni Envy cihazları (şu anda 849,99 ABD dolarına satılan 14 inçlik bir model ve Mayıs ayında 1149,99 ABD dolarına çıkacak olan 17,3 inçlik bir model dahil) tüm hat boyunca 5 MP kameralara sahip. HP, fiziksel deklanşöre ve Windows Hello desteğine sahip bu kameranın geçen yıl piyasaya sürülen Envy cihazlarından “çok daha iyi bir kamera” olacağını iddia ediyor.

Aslında en çok memnun olduğum şey, yüzde 25 daha ince kanatlar, yüzde 58 daha fazla kanat ve yüzde 9 daha fazla hava akışı ile yeni fan tasarımının burada da ilk kez sahneye çıkması. Daha fazla hava akışı iyi bir şeydir! Asla çok fazla hava akışına sahip olamazsınız. Her zaman söylediğim şey bu.

READ  Pokémon Scarlet ve Violet Leaks'ten öğrendiğimiz 7 şey

Çipleri merak ettiyseniz, bu modellerin üçü de 13. Nesil Intel Core işlemciler ve Intel Iris Xe grafik kartlarıyla gelecek. 15 ve 17 ayrıca bir Nvidia GeForce RTX 3050 mobil GPU ile donatılabilir.

Oh, ve 15 inçlik sürümde ayrıca entegre Radeon grafikli bir AMD Ryzen 7000 var. ilginç! Umarım bunu incelemem için bana gönderirler.