Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yeni ‘Jurassic World’ filmi Robert’ın arkadaşını başrolde tutuyor

Yeni ‘Jurassic World’ filmi Robert’ın arkadaşını başrolde tutuyor

Dinozorlar bir arkadaş buldu.

Rupert Friend, Wes Anderson filminde rol alan İngiliz aktör Asteroit şehriYepyeni filmde Scarlett Johansson ve Jonathan Bailey ile birlikte rol alacak. Jura Dünyası Bu özellik Universal Pictures tarafından yapılmıştır.

Gareth Edwards, çağrı kağıdında Manuel Garcia Rulfo’nun da yer aldığı yaratık filmini yönetiyor.

Filmin orijinal senaristi David Koepp Jurassic Park Ve Kayıp Dünya: Jurassic Park, Konu detayları bir Barbasol kutusunda saklanan yeni bölümün senaryosunu yazdı.

Proje, Haziran ortasında Londra’da başlayacak üretim öncesinde agresif bir şekilde hayata geçiriliyor. Universal, post prodüksiyonda büyük bir değişim yaşayacak ve stüdyo 2 Temmuz 2025’te sinemalarda gösterime girecek.

Modern çağa öncülük eden Frank Marshall ve Patrick Crowley Jura dönemi Franchise’ın yapımcılığını Kennedy Marshall üstlenecek. Diziye 1993 yılında başlayan Steven Spielberg Jurassic ParkYönetici yapımcılığını Amblin Entertainment üstleniyor.

Prodüksiyon geliştirmeden sorumlu başkan yardımcısı Sarah Scott ve prodüksiyon geliştirmeden sorumlu kreatif direktör Jacqueline Jarrell stüdyo projesini yönetiyor.

Arkadaş, üstlendiği roller sayesinde son yıllarda Anderson’un tiyatro grubunun düzenli bir parçası haline geldi. Fransız misyonu Yanına Asteroit şehri. Kendisi şu anda Anderson’un Roald Dahl’ın kısa öykülerinden uyarlanan dört kısa filminden ikisinde izlenebilir. Kuğu Ve Avcı kedi. Kısa filmler Netflix’te görünüyor.

Star Wars Disney+ dizisinde Ewan McGregor’la birlikte kötü niyetli Baş Engizisyoncuyu da oynayan aktör Obi-Wan KenobiZach Krieger’in yapımcılığını üstlendiği yakın zamanda tamamlanan bilim kurgu gerilim filmi Arkadaş New Line için ve Michel Franco’nun yakında çıkacak dramasında rol alacak rüyalar Jessica Chastain’in karşısında.

Kendisini UTA, Brillstein Entertainment ve Hansen Jacobson temsil ediyor.