Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Young Sheldon Recap: 5. Sezon 21. Bölüm George Leaves Mary

Young Sheldon Season 5, Episode 21: 'White Trash, Holy Rollers and Punching People'

Aile draması bu Perşembe herkesi endişelendiriyor genç sheldon – Özellikle gergin bir yarım saat sonra George’un Mary’nin üzerinde yürüdüğünü gördü Rob ile olan ilişkisi hakkında hararetli bir tartışma.

Meryem’in genç rahip için duyguları, kilisenin bütün aileden kaçtıktan sonra kutsal adamın evini ziyaret ettiğini keşfetmekten pek memnun olmayan kocası için acı verici bir şekilde açıklığa kavuştu. Mary, kendisinin ve Rob’un yalnızca dua ettikleri konusunda ısrar etti ve onlar, ancak Rob’un duasını bitirdikten sonraki o garip ana tanık olan herhangi biri size bu ikisi arasında bir şeylerin demlendiğini söyleyebilir. Messi’ye sorun!

George’a yetti. Arka kapıya yöneldi ve Mary akşam yemeği hazırladığını söyleyerek onu durdurmaya çalıştığında, George döndü ve Rob’un gelip onu yemesini önerdi.

George kapıyı arkasından neredeyse kapatır kapatmaz, Mary, Başkan Hagmayr’dan bir telefon aldı. Aile işlerine karışmak istemedi ama Sheldon ondan yardım istedi. Ayrıca, Mary evde işlerle ilgileniyor olsaydı, bunu yapmayacağına karar verdim. O zaman Mary onu boşalttı.

“Annesi kadar iyi olmadığımı mı söylüyorsun? Bu aileyi bir araya getirmek için elimden geleni yaptığım için ağladım ve insanların beni suçlamasından bıktım.” “Arabama binip yoldan çıkana kadar sürmeyi ve sonra farklı bir isimle hayatıma yeniden başlamayı düşünüyorum.”

Mary telefonu kapattı, ardından anne ve babasının tükürdüğünü duyan Missy Ve Mary’nin telefonu annemi teselli etmek için geldi.

Zavallı Missy de zor iki gün geçirdi. Cooper klanından beyaz çöp olarak bahsettikten sonra Sunday School’da bir çocuğa yumruk attı, ardından kimseye vurmayacağına söz veren Big Brother Georgie hakkında bitmek bilmeyen fısıltı kaynağından kurtulmak için ortaokulu bıraktı. .

Bu arada, ailesi, Mandy’ye hamile olduğunu söyledikten sonra onu dışladı – ve hepsi bu kadar. önceki Onlara babanın 17 yaşında olduğunu söyleme fırsatı buldu. Connie, ilk OB-GYN randevusuna kadar ona eşlik etti ve tıbbi masraflarını karşılamayı teklif etti. Babaya gelince, bekleme odasında Mandy’ye rastladı ve bu yolculuğun bir parçası olmasına izin vermesi için ona yalvardı. Georgie’ye kalabileceğini söyler, ancak doktora gittiğinde Connie ona eşlik ediyordu.

READ  West Side Story yıldızı Rachel Ziegler sonuçta Oscar'a davet edildi

ne düşünüyordun genç sheldon 5. Sezon 21. Bölüm: “White Trash, Holy Maidens and Beating People”? Tam incelemenizle birlikte bir yorum bırakın.