Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

YouTube dudak senkronizasyonu yapan Keenan Cahill 27 yaşında öldü

YouTube dudak senkronizasyonu yapan Keenan Cahill 27 yaşında öldüCNN

Dudak senkronizasyonu yapan ve karmaşık pop şarkılarının koreografisini yapmaya çalışan sayısız TikTok kullanıcısı olmadan önce, Kenan Cahill Olağanüstü dudak senkronizasyonu.

Cahill, bir masaüstü bilgisayardan biraz daha fazlası ve saf bir tutkuyla, günün şarkılarını söyleyerek YouTube kanalında milyonlarca kez görüntülendi. Hatta ünlü insanları bile aldı. Kate Berry Ve 50 kuruşona katılmak.

Menajeri David Graham CNN’e yaptığı açıklamada, videolarıyla milyonları memnun eden büyüleyici, gözlüklü bir müzisyen olan Cahill’in Perşembe günü Chicago’daki bir hastanede öldüğünü doğruladı. 27 yaşındaydı.

Chicago yerlisi, diğer semptomların yanı sıra genişlemiş organlara yol açan bir durum olan Marotto-lamy sendromundan muzdaripti. Sık tedaviler alın Birkaç ameliyat geçirdi. Doğrulanmış sosyal medya hesaplarına göre, bunu yapmaya hazırdı. Açık kalp ameliyatı olmak bundan önce Ay.

A kitabında adı geçen ailesi GoFundMe Teyzesi tarafından organize edildi ve o da katıldı. Facebook Sayfası. Cahill’in tıbbi ve cenaze masraflarını karşılamak için para toplamaya başladı.

Cahill, henüz ergenlik çağındayken ofisinden yatak odasında çektiği dudak senkronizasyonu videolarıyla 2000’li yılların ilk viral yıldızlarından biri oldu. Konsept basitti: Cahill, Usher gibi dönemin şarkılarının sözlerini sürekli olarak ifade eden bir adamdı. “DJ Bize Aşık Olmamızı Sağladı” ve rihanna “Dünyadaki tek kız)” Sakin bir şekilde manzaranın akışını izleyin.

Bu videolar, Perry’nin Cahill’in en ikonik videolarından biri olan “Teenage Dream” ile dudak senkronizasyonu yapmasından sonra başlayarak, genellikle hit şarkıların arkasındaki şarkıcılara ulaştı. Aşkını teslim etmek için tweet attı ve sonra davet edildi 2011’de Pennsylvania turnesine çıkacak.

Cahill, 50 Cent gibi ünlüleri işe aldı ve Ariana Grande dahil olmak üzere, YouTube videolarında dudak senkronizasyonu için Jennifer anistonÜretici David Guetta ve yarışmacılar “America’s Next Top Model”de videoları için viral yıldız gücünü ödünç aldı. Menajerine göre Cahill, kişisel kanalında 500 milyon görüntülemeyi aşan ilk YouTuber’lardan biri oldu.

READ  CJ Perry'nin şu anki kazancı WWE'de kazanılan parayı geride bırakıyor

Ama Cahill dudak senkronizasyonundan daha fazlasıyla tanınmak istiyordu. serbest bırakmak 2013 yılında single ve daha sonra DJ ve yapımcı oldu.

Ailesi bir GoFundMe kanalında “Hiçbir zaman çok para kazanmadı ama yaptığı işten zevk aldı ve birçok insanın yüzünü güldürdü” dedi.

Cahill, LMFAO ile 2011 Amerikan Müzik Ödülleri'nde sahne aldı.

Cahill’in neşesi ve müzik sevgisi arkadaşları ve hayranları tarafından hatırlandı. “Jersey Shore” ününden DJ Pauly D Teşekkür “dünyayı her zaman gülümsetebilmek”tir. Ara Sınavların Temel İnternet Dedikodusu Perez Hilton, yeniden paylaşıldı İkisinin yıllar önce Maroon 5’in “Moves Like Jagger” videosu ve Cahill’in platformda düzenli olarak “RimWorld” video oyununu oynadığı popüler Twitch kullanıcısı Ellohime için tweet attı: övdü Cahill’e bir viral yıldızdan diğerine “Sonsuza Kadar Viking” olarak.

Menajeri Graham, Cahill’i bir “efsane” olarak nitelendirdi.

Cahill’in ünlü olduğu yaşı kastederek CNN’e gönderdiği e-postada, “Kenan, kısa boylu, hasta ve 15-16 yaşında olmasına rağmen gerçek benliğiyle dünya çapında milyonlara ilham verdi.”