Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Zırhlı Çekirdek 6”, oyunculara bir kafa öğreticisi ile bir ağaç öğütücü besliyor

“Zırhlı Çekirdek 6”, oyunculara bir kafa öğreticisi ile bir ağaç öğütücü besliyor

Zırhlı çekirdek 6 burada Harika yorumlar Ve bir FromSoftware oyunu olmasına rağmen hiçbir zaman Elden Ring gibi bir şeyin ölçeğinde çıkmayacağı göz önüne alındığında güçlü ham oyuncu sayısı.

Ancak oyuncular oyuna girdiklerinde, oyunun sağlam, sağlam bir duvarının olduğunu ve bu duvarın neredeyse anında içine atıldığını görürler; bu, oyundaki ilk patrondur. Bu AH12 HC helikopteridir ve hem yeni hem de tecrübeli Armored Core oyuncuları için çetin bir sınav olduğu kanıtlanmıştır.

İlk boss’un ana sorunlarından biri, dövüş mekaniğinizi özel olarak belirleyememenizdir çünkü oyunda bunu yapmak için henüz çok erkendir. Bu tam anlamıyla bir eğitimdir, yani size verilen donanıma bağlı kalırsınız ve tamamen mekaniğe odaklanır. Mekanik… zorlu. Tavsiye, mümkün olduğunca uzun süre yerde kalmanızı, göstergelerinizle patronunkileri dengelemeyi ve ara sıra küçük bir ateşle yere serilmemesini sağlamayı içerir. Koruma için çevreyi kullanın ve en yüksek hasar şansınızı elde etmek için saldırı ve yakın dövüş takviyelerini kullanın.

Bazıları boss dövüşünün tarihteki en zorlu dövüşlerden biri olduğunu söylüyor FromSoftware, oyun için bir eğitim olmasına rağmen zorlu boss dövüşleriyle tanınan bir stüdyo. Bu, yeni oyuncuları, özellikle de izleyicileri için heyecan verici yeni şeyi oynamak istemelerine rağmen yayın yaparken bu durumu aşmak için çok çabalayan içerik yaratıcılarını “atmakla” eşdeğerdir.

Ancak oyunda daha sonra Batleus da dahil olmak üzere daha zor başka patronlar da var:

Özellikle türe aşina olmayan oyuncuların ilk boss’u yenmesi 90 dakikadan 5 saate kadar sürer. Bazıları bunun hafifletilmesini talep ediyor, ancak bu FromSoftware’dir, dolayısıyla bir şey doğrudan hatalı olmadığı sürece bu pek olası görünmüyor, ki durum böyle görünmüyor.

Zor bir pota gibi geliyor ama oyun için çok önemli. O patronun alaşağı edilmesi büyük bir rahatlamadır ve sizi oyunun geri kalanından bekleyeceğiniz şeylere hazırlar, bu da sizi yepyeni şekillerde yok edecektir. Önemli olan çok erken pes etmemek, çünkü bunu başarabilirseniz ve bunu başardığınıza memnunsanız, muhtemelen oyunun geri kalanından keyif alacaksınız. Eğer hayal kırıklığına uğramayı bırakırsan muhtemelen seni suçlayamam ama sebat etmenin faydası olabilir.

READ  Blizzard, yeni Overwatch 2 destek kahramanı Lifeweaver'ı açıkladı

Beni takip et Twitter’dan, İş Parçacığı, Youtube, Ve instagram.

Bilim kurgu romanlarımı al Kahraman Katil serisi Ve Dünya Üçlemesi.