Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Zoe Kravitz, Oscar’da Will Smith’e nasıl tokat attığına pişman: ‘Fikir sahibi olmak için korkutucu bir zaman’

Zoe Kravitz, Oscar'da Will Smith'e nasıl tokat attığına pişman: 'Fikir sahibi olmak için korkutucu bir zaman'

Zoe Kravitz Bu yılki Akademi Ödülleri’nde Chris Rock’ı tokatladığı için Will Smith’i arama şeklinden yakındı.

sonraki Kötü şöhretli tokatVe yarasa Adam Yıldız, kırmızı halıda Instagram’da bir fotoğrafını yayınladı ve başlığıyla birlikte: “Şu anda sahnede insanlara saldırıyormuşuz gibi görünen şovda benim bir resmim.”

O sırada bir yorumcu, Rock’ın saçıyla ilgili bir şaka yapmasının ardından Kravitz’in Smith’i karısını savunmasında destekleyip desteklemediğini sordu. 33 yaşındaki oyuncu tek kelimeyle “Hayır” yanıtını verdi.

ile yeni bir röportajda Wall Street JournalKravitz’in önceki tepkisi hakkında yorum yapması bir dakika sürdü.

“Şimdi söyleyeceğim şey konusunda kararsızım, çünkü sadece bunun hakkında konuşmam gerekiyor, bu konuda çok karmaşık hislerim var” dedi. “Keşke farklı şekilde ele alsaydım. Bu iyi. “

Kravitz’in gönderisi, Smith’in destekçilerinden anında tepki aldı. Bir süre sonra fotoğrafı sildi.

“Bir fikir sahibi olmak ya da yanlış bir şey söylemek ya da sanat yapmak ya da tartışmalı ifadeler ya da fikirler ya da her neyse, korkutucu bir zaman” dedi.

Batman’da Zoe Kravitz ve Robert Pattinson

(AFP)

Ancak o anın kendisine bir sanatçı olduğunu hatırlattığını da sözlerine ekledi. “Sanatçı olmak, herkesin senden hoşlandığı ya da seksi olduğunu düşündüğü anlamına gelmez. Bu, umutla bir sohbeti başlatacak, insanlara ilham verecek veya onları görünür kılacak bir şeyi ifade etmekle ilgilidir.”

“Sanırım şu anda kendimi bir yorum veya tweet ile ifade etmek istemediğim bir yerdeyim. Sanat yoluyla kendimi ifade etmek istiyorum.”

Temmuz ayı sonlarında yayınlanan bir YouTube videosunda Smith, hayranların Mart fiyaskosuyla ilgili sorularını yanıtladı. Karısı Pinkett Smith’in kendisinden onun adına hareket etmesini istediğini reddetti..

Videonun başka bir yerinde, Smith, kazadan kısa bir süre sonra neden Rock’tan özür dilemediğini açıkladı Sahnedeyken En İyi Erkek Oyuncu dalında ilk Akademi Ödülünü alır.

Okumak Will Smith’in özür videosunun tam kopyası burada.

READ  Toby Keith mide kanseri olduğunu açıkladı