Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

19 Dolar Blink Mini, 24 Dolar Casa

19 Dolar Blink Mini, 24 Dolar Casa

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenen bir ürün veya hizmeti satın alırsanız Variety bir ortaklık komisyonu alabilir.

Bugün piyasadaki en iyi iç mekan güvenlik kameralarından biri olan Blink Mini Cam, gece görüşü ve iki yönlü konuşma ile Full HD kayıt yapar

Şu anda mevcut olan sonsuz sayıdaki güvenlik kamerası markası sayesinde evinizi izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Eğer harika bir şey arıyorsanız İç mekan güvenlik kamerasısize en çok satan Blink Mini akıllı kamerayı yalnızca 19,99 $ karşılığında sunan bu yeni Amazon fırsatından yararlanmak isteyeceksiniz.

Düzenli olarak +29,99 $ olan yeni indirim size %33 indirim sağlıyor ve Blink Güvenlik Kamerasının fiyatını şimdiye kadarki en düşük fiyatına düşürüyor (bu fırsatı Target’ta da bulabilirsiniz). Dahası: Anlaşma, kameranızdan 90 dakikaya kadar canlı görüntüleri izlemenize ve yayınlamanıza, klipleri kaydetmenize ve bunları çevrimiçi olarak paylaşmanıza olanak tanıyan Blink abonelik planına 30 günlük ücretsiz erişimi içeriyor.

Amazon'un 2024'ün en iyi ev güvenlik kamerası fırsatları: 19 $ Blink Mini, 24 $ indirim

Amazon anlaşması

Blink Mini akıllı güvenlik kamerası

19,99$

29,99$

%33 indirim

19,99$

29,99$

%33 indirim

İncelemeciler, Blink Mini’nin taşınabilir ve evin herhangi bir yerine yerleştirilebilecek kadar gizli olmasını ve 1080p HD video, gece görüşü, hareket algılama ve iki yönlü ses ile size güvenli izleme olanağı sunmasını beğendiklerini söylüyor. Her şeyin kurulumu da son derece kolaydır.

Bu, çevrimiçi olarak en iyi incelenen güvenlik kameralarından biridir ve 283.000 doğrulanmış çevrimiçi müşteriden alınan 4,4 yıldız derecelendirmesi (beş üzerinden) ile. Eleştirmenlerin %70’inden fazlası ona tam beş yıldız verdi.

Bu Amazon fırsatı size Blink Mini HD kamerayı ve videoları kaydedip saklamanızı ve tek seferde 90 dakikaya kadar evinizde canlı yayınları izlemenizi sağlayan Blink abonelik planının 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü sunar. Fırsatı burada Amazon’da satın alın veya Target’taki güvenlik kamerası fırsatını yakalayın.

READ  Haftalık Anket: Asus ROG Phone 8 cebinizde kendine yer bulabilir mi?

Amazon’da başka bir harika güvenlik kamerası anlaşması mı? En çok satan Kasa İç Mekan Akıllı Güvenlik Kamerasını sadece 24$ karşılığında alabilirsiniz. Bu, 28.000’den fazla doğrulanmış incelemeyle çevrimiçi olarak en popüler güvenlik kameralarından biridir.

Amazon'un 2024'ün en iyi ev güvenlik kamerası fırsatları: 19 $ Blink Mini, 24 $ indirim

Amazon anlaşması

Casa İç Mekan Pan Tilt Akıllı Güvenlik Kamerası

Kasa Ev Güvenlik Kamerası kitaplık, sehpa veya tezgah üzerine kolaylıkla sığabilecek küçük boyutlu bir kameradır. Kamera tam 1080p HD kalitesinde net ve keskin bir görüntü sağlar. Bu arada kaydırma ve eğme işlevi daha geniş bir görüntüleme çerçevesi sağlar. Tam olarak ne görmek istediğinizi kontrol etmek için kamerayı telefonunuzla eşleştirin.

Bu güvenlik kamerasını yıllardır kullanıyoruz ve evcil hayvanlarınızı izlemek, dadı kamerası olarak kullanmak veya dışarıdayken daha fazla gönül rahatlığı sağlamak için harikadır. Gece görüş modu şaşırtıcı derecede net ve evcil hayvanlarımızla konuşurken (örneğin, havlıyorlarsa onları sakinleştirmek için) kullandığımız iki yönlü konuşma işlevini seviyoruz. Neyse ki, bilgisayar korsanlarıyla konuşmak için hiçbir zaman ses özelliğini kullanmak zorunda kalmadık, ancak bu seçeneğin var olduğunu bilmek güzel.

Her şey telefonunuzla kolayca eşleşir ve hatta hareket veya ses algılandığında bildirim almak için uyarılar bile ayarlayabilirsiniz. Saatlerce kayıtlı video (64 GB’a kadar MicroSD kartta saklanabilir) arasında gezinin veya gerçek zamanlı olarak neler olduğunu görmek için canlı yayın yapın.

Bu aynı zamanda bir Akıllı güvenlik kamerasıBu, kamera hareket algıladığında ışıklarınızı açmak için onu ışıklarınızla eşleştirebileceğiniz anlamına gelir. Ayarları kontrol etmek için sesli komutları kullanmanıza izin vermek için WiFi kameranızı Alexa veya Google cihazınızla da eşleştirebilirsiniz.

Düzenli olarak 30 doların üzerinde olan Amazon’un satışları, liste fiyatından %19 tasarruf etmenizi sağlayarak fiyatı yalnızca 24 dolara indirir.

READ  Bilim insanları sonsuza kadar çalışan, toprakla çalışan yeni bir yakıt hücresi geliştirdi