Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2. bölüm bu hafta gişede

2. bölüm bu hafta gişede

Kung Fu Panda 4

Kung Fu Panda 4
resim: DreamWorks Animasyonu

Daha önce tahmin ettiğim gibi hafta sonu, Kung Fu Panda 4 karşısında liderliğini sürdürdü Kum Tepeleri: İkinci Bölüm Üst üste ikinci hafta, ama çok küçük bir farkla, yani bir milyon dolardan az. panda 4 30 milyon dolar hasılat elde ederek sadece iki hafta sonra 107 milyon dolara ulaştı. Kum tepecikleri Devam filmi 29,1 milyon dolar hasılat elde ederek üç hafta sonra 205 milyon dolara ulaştı. Filmler geri döndü!

İlk beşin arasında yer alan ve ilk ikinin gerisinde kalan film ise Mark Wahlberg'in köpek filmi. Kral Arthur (7,5 milyon dolara çıktı), hayali arkadaş korku filmi hayali (iki hafta sonra 19 milyon dolar hasılat elde etti) ve Churchie'ye yönelen bir özgeçmiş Cabrini (İki hafta sonra 13 milyon dolar). Heyecanlı bir maçın ardından altıncı sırada sıçramak Popülarite yani Aşk kan içinde yatıyor. 21. sıradan 6. sıraya sıçradı ve toplam gelirini yüzde 1.548 artırdı! Yalnızca 2,4 milyon dolar kazandı çünkü geçen hafta yalnızca iki ekranda açıldı ve şu anda 1000'den fazla ekranda gösteriliyor, ama hey: bundan bahsediyoruz, değil mi?

ilk beşin dışında Bob Marley: Bir Aşk Bir şekilde hala takılı kalıyorum, yeni gelenler Tek hayat Ve Amerikan Zenci Büyü Derneği (Sınırlı ekranlarda olmalarına rağmen) fazla iş yapamadılar ve Sıradan melekler Dördüncü hafta takıldık. Gişe listelerinin başka bir yerinde, Oppenheimer Geçen hafta Akademi Ödülleri'nde En İyi Film ödülünü kazandıktan sonra bir dizi yeni sinemada yeniden açıldı, ancak neredeyse hiç ek para kazandırmadı. Belki Cillian Murphy'nin bir Amerikalıyı oynaması için doğru hafta sonu değildir? Sapkınlık hissi veriyor.

İşte yine ilk on itibaren Gişe heyecanı Liste şeklinde.

  1. Kung Fu Panda 4
  2. Kum Tepeleri: İkinci Bölüm
  3. Kral Arthur
  4. hayali
  5. Cabrini
  6. Aşk kan içinde yatıyor
  7. Bob Marley: Bir Aşk
  8. Tek hayat
  1. Amerikan Zenci Büyü Derneği
  2. Sıradan melekler
READ  Gina Ortega büyük kazandı ve Pete Davidson sürpriz bir şekilde ortaya çıktı