Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tucker Carlson şakası: Yayıncı, Kate Middleton'un fotoğraf editörleriyle sahte röportaj yaptı

Tucker Carlson şakası: Yayıncı, Kate Middleton'un fotoğraf editörleriyle sahte röportaj yaptı

Eski bir Kensington Sarayı çalışanı gibi davranan şakacılar, sağcı medya eleştirmeni Tucker Carlson'u, Kate Middleton'ın fotoğrafları düzenleyememesi nedeniyle kovulduklarına inandırarak kandırdıklarını iddia etti.

Josh Peters ve Archie Manners, hikayeyi ilk olarak X'te paylaşılan ve bir milyondan fazla izlenen bir videoda uydurdular ve sarayın onları fotoğraf nedeniyle “yeterince iyi bir iş yapmadıkları” gerekçesiyle kovduğunu iddia ettiler.

Ancak Bay Manners, Tucker Carlson Network'te (TCN) Bay Carlson'la olan deneyimi hakkında bir röportaj için Londra'daki bir stüdyoya davet edildiğinde şaka daha da ileri gitti.

“Bu harikaydı ve gerçekten ilginçti. Bay Carlson, uydurduğu hikayeyi dinledikten sonra Bay Manners'a “Gerçekten harika bir hikaye anlattığınız için bu kadar ilgilenmeyi beklemiyordum” dedi.

YouTube kanalı Josh & Archie'de bir dizi ünlü maskaralıklarına yer veren çift, Deadline'a hikayelerini özel olarak sunarak “Carlson'un egosunu okşadıklarını” çünkü “Birleşik Krallık ana akım medyasının buna dokunmayacağını” söyledi.

Bay Carlson'un bu fotoğrafı bu yıl Şubat ayında Vladimir Putin ile röportaj yaparken çekildi

(Getty Images aracılığıyla Paul/AFP)

Dolandırıcılar ayrıca Kensington Sarayı'nın logosunda Latince Her Küçük Yardım Ediyor ifadesini içeren sahte bir iş sözleşmesi hazırlayarak TCN araştırmacılarını orijinallik konusunda ikna ettiklerini söyledi.

Ayrıca, Bay Manners'ın şartlı tahliyesini geçememesi durumunda kraliyet ailesinin “kendi seçecekleri bir uzvunu kesme” hakkını saklı tuttuğuna dair bir madde de yer alıyordu.

İkili, TCN'e ilk e-posta yaklaşımlarında George adında bir saray çalışanı gibi davrandı; George, öfkeden dolayı “günah keçisi yapılmak üzere olduğunu” ve “serbest bırakılma sürecinde olduğunu” söyledi.

E-postada, “Kraliyet Ailesi'nin itibarlarını korumak için benim gibi insanları otobüsün altına atabilme yeteneğinin tamamen farkındayım” deniyor.

READ  Söylenti Özeti: Raw'ın bir sonraki TV anlaşması, NXT'de CM Punk, Punk ve Rollins'in bölümü

Bay Manners, Deadline'a, röportajdan sonra TCN'nin kendisine programın gelecek hafta başında yayınlanacağını söylediğini ancak kendisi ve Bay Peters'ın, ağın X'teki 530.000 takipçisine yanlış bilgi yayınlamayı önlemek için şimdi gizliliği kaldırmaya karar verdiklerini söyledi.

“Doğru olmayan daha fazla söylenti yaratıp bunları çok fazla insana yaymak istemedik” dedi. “Videomuzda çok utandırıcı olmak istemedik.”