Haziran 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2022 AT&T Byron Nelson Lider Tablosu: Canlı güncellemeler, tam kapsama, Pazar günkü Round 4 golf sonuçları

2022 AT&T Byron Nelson Lider Tablosu: Canlı güncellemeler, tam kapsama, Pazar günkü Round 4 golf sonuçları

Pazar günü AT&T Byron Nelson, kariyerinde ilk kez bu şampiyonluğu kazanmak için memleketinin favorisi Jordan Spieth ile havai fişek gösterisi düzenledi. Spieth, lider Sebastian Munoz’un oyun kurucusu ve Masters’tan bir hafta sonra RBC Heritage’ı evine aldıktan sonra üst üste ikinci galibiyeti için yarışıyor.

Perşembe günü 67’den sonra 65-64 attı ve önümüzdeki hafta Southern Hills’de PGA Şampiyonası (ve profesyonel ana dallar) için yaptığı teklifte iki ardışık galibiyet için hazır. Karışımdaki tek yıldız da o değil. Joaquin Niemann ikinci, Justin Thomas üçüncü ve Masters şampiyonu Scotty Scheffler kendisi ve Munoz arasında beş vuruşla pusuda bekliyor.

Munoz’un liderliğini korumaya çalışmasını izlemek çok ilginç olacak, bu da büyük ölçüde ilk turdaki inanılmaz 60 şutu üzerine kurulu. Tekrar kazanmak için iyi bir konumda, ancak yılın şu ana kadarki aldatıcı derecede iyi etkinliklerinden birini bitirip bu etkinlik sona erdiğinde Büyük Şampiyona haftasını başlattığı için endişelenecek çok şeyi var.

Burada kapalı tutun çünkü CBS Sports 4. Tur boyunca canlı güncellemeler ve analizlerle her şeyi takip edecek. Final raundunun etkinliklerini CBS’den canlı olarak izleyebilirsiniz, CBSSports.com ve CBS Spor Uygulaması Pazar günleri saat 3 ila 6 arası ET.

READ  MLB kapatma: Rob Manfred, MLBPA sahiplerinin anlaşmaya varamamasından sonra normal sezon maçlarını iptal etti