Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2022 NBA Serbest Ajans Söylentileri: James Harden, 76ers yeni anlaşmayı tartışırken canlı güncellemeler; Boğalar Zach Lavigne’i zorluyor

2022 NBA Serbest Ajans Söylentileri: James Harden, 76ers yeni anlaşmayı tartışırken canlı güncellemeler;  Boğalar Zach Lavigne'i zorluyor

NBA 2022 serbest oyuncu dönemi, sözleşme imzalamakla değil, muhteşem Kevin Durant ile başladı. İşlem emri Brooklyn Nets’ten. Kyrie Irving’in de onu evin dışına kadar takip etmesi beklenirken, bu drama ve entrika son birkaç gün içinde şovu çaldı.

O zaman belki de serbest oyunculuğun ilk birkaç gününün, Minnesota Timberwolves’un Utah Jazz’dan Rudy Gobert’i alması ve Atlanta Hawks’ın San Antonio Spurs’ten Dejaunt Murray ve Boston Celtics’i kadrosuna katması dahil olmak üzere büyük takaslarla vurgulanması uygun olabilir. Indiana Pacers’tan Malcolm Brugdon’u satın aldı.

Ancak işlemler arasındaki tüm hareketler için, gerçek serbest oyuncu piyasasında hala çok fazla hareket var. Önemli anlaşmalar arasında Jalen Bronson, New York Knicks’e katılıyor, John Wall Los Angeles Clippers ile ve Otto Porter Jr. sınırın kuzeyine Toronto Raptors’a gidiyor.

Ayrıca Zach Lavigne (Chicago Bulls) ve Bradley Beal (Washington Wizards) takımlarına geri dönmek için maksimum anlaşmayı kabul ederken, Nikola Jokic (Denver Nuggets), Devin Booker (Phoenix Suns) ve Karl-Anthony Towns (Minnesota) Timberwolves) aşırı uzatmalar konusunda anlaştı.

Bu noktada piyasada çok fazla büyük isim kalmadı. Ancak, çözülmesi gereken bir anlaşma, James Harden’ın Philadelphia 76ers’a dönüşü. Kısa vadeli bir anlaşmanın ne olacağını öğrenmek için bu hafta sonu Hamptons’ta takımla buluşacak.

Ücretsiz ajans hakkında daha fazla bilgi: Mevcut en iyi oyuncular | FA izci | Kazananlar ve kaybedenler

NBA Free Agency bu hafta sonu devam ederken en son fırsatlar, güncellemeler ve daha fazlası için aşağıdan takip edin.

READ  Los Angeles Angels' Shuhei Ohtani dokuza çarptı, plakada zarar görmedi ve Astros'a yenildi