Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2022 NL All-Stars adlı beş cesur

2022 NL All-Stars adlı beş cesur

Acuña, takım tercümanı Franco Garcia aracılığıyla, “Takım arkadaşlarım ve koçluk ekibinden kesinlikle çok mutlu ve gururluyum, herkesin orada olması harika olur.” dedi.

Swanson, “Tüm ekibi yanımda getirmek istiyorum” dedi. “Bu yıl bu kadar başarılı olmamızda herkesin büyük payı olduğunu hissediyorum. Travis açıkça istisnai, Willie’nin kendine bir tür halk nüfuzu oldu ve açıkçası Ronnie Ronnie, bu yüzden çok özel. Sonra Fried , bunu daha önce de söyledim. , elit bir adam gibi birinci sınıftır.”

Acuña’nın 2022 Yaz Ortası Klasiği’ndeki yeri hakkında endişelenmesine gerek yoktu çünkü 30 Haziran’da sağdaki adam Ulusal Lig’de en iyi oy alan kişi olarak ilan edildi ve Otomatik bir başlangıç ​​noktası kazanın.

Swanson, taraftar oylamasının son ayağında Dodgers’ Trea Turner tarafından kısa başlangıç ​​noktasında kıl payı %52’ye %48’e mağlup oldu. Ancak Swanson, yedek olarak seçildiği için bu deneyimi kaçırmayacak. 28 yaşındaki oyuncu, son 30 maçında 44 isabet, sekiz ev koşusu ve 24 RBI ile 0.341/.370/.589’luk bir skor elde etti.

Swanson, ilk All-Star maçına seçildikten sonra, “Açıkçası büyük bir onur, kesinlikle tüm hayatın boyunca yaptığın bir şey.” Dedi. “Çok minnettarım ve minnettarım ve bu pozisyonda olduğum için çok mutluyum.”

William Contreras All-Star maçında kardeşi Wilson’a katılacakMidsummer Classic’e ulaşan 15. kardeş grubu oldu. Elias Sports Bureau’ya göre, aynı yıl All-Star maçına çıkan son kardeşler 2003’te Aaron ve Brett Boone’du. Bryce Harper’ın yaralanmasıyla William, Harper’ın başlangıç ​​​​noktasını alır ve erkek kardeşi yakalayıcıyı başlatır. Elias Sports Bureau’ya göre, bir All-Star maçına birlikte başlayan son kardeşler 1992’de Sandy ve Roberto Omar’dı. William bu sezon sadece 43 maçta forma giydi, Dar Arnault ile plakanın arkasında zaman ayırdı, ancak plakaya gittiğinde çok verimli oldu.

READ  UFC 276 sonuçları, öne çıkanlar: Alexander Volkanovsky, Max Holloway'ı mağlup ederek tam üçlüyü kazandı

Contreras, kardeşiyle All-Star maçı oynamakla ilgili olarak, “Bu, hiç konuşmadığımızı düşünüyorum” dedi. “Bu bir rüyanın gerçekleşmesi ve bence bu her zaman hayalini kurduğumuz bir şey ama gerçekleşmesi çılgınca. Gerçekten mutluyum, heyecanlıyım ve bu günü sabırsızlıkla bekliyorum.”

Contreras .273/.358/.566’lık bir skorla bu sezon (11) yakalayıcı tarafından beşinci sırada yer alıyor, ancak onun üzerindeki her yakalayıcı 20 veya daha fazla maçta oynadı. Contreras’ın 143 at-yarasasında 11 homer’ı, 13 AB’de 1’i var, bu da Majors’ta sekizinci en iyi ortalama olacak, ancak tahtada kalifiye olmak için yeterli görünüme sahip değil.

Braves’in her iki yakalayıcısı da 19 Temmuz’da Los Angeles’ta olacak ve DArnaud da yedek bir yer kazanacak. Aynı takım için en az 20 maça çıkan oyuncular All-Star’da en son 1957-60 ve 1962’de Yankees’ten Yogi Berra ve Elston Howard ile yakalandı. 1942’de yine Yankees’ten Bill Dickey ve Buddy Rossar ile birlikte oldu.

d’Arnaud, takımın başarılı sezonu boyunca Atlanta’nın gerçek bir kıdemli kaptanı oldu ve aynı zamanda bir boksör ve plaka arkasındaydı. Son 15 maçında, .293/ .359/ .534 puanla sezonda dokuz bitiriciyi nakavt ederek, kalifiye avcılar arasındaki büyük rekabette beşinci sırada yer aldı.

Darno, “Onu özel yapan şey, beyzbol öğrenerek büyüdüğüm memleketimde olması. Harika olurdu.” dedi. Bu çok özel ve sadece taraftarlara değil, iyi bir oyuncu olduğumu düşünen meslektaşlarıma da çok minnettarım.”

Fried ayrıca çocukluğunda sık sık ziyaret ettiği Dodger Stadyumu’nda ilk All-Star seçiminin keyfini çıkaracak. Güney Kaliforniyalı oyuncu, 2,52 ERA, 1,02 WHIP ve 100 isabetle Majors galibiyetlerinde beşinci sırada yer alarak 9-2’lik bir rekor kırdı. Ulusal Lig’de birincil şutör olmaya adaylar arasında yer alıyor.