Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Minnesota Wild oyuncusu Ryan Hartman, Red Wings oyuncusu Alex DeBrincat’a müdahale ettiği için iki maç ceza aldı.

Minnesota Wild oyuncusu Ryan Hartman, Red Wings oyuncusu Alex DeBrincat’a müdahale ettiği için iki maç ceza aldı.

Minnesota Wild forveti Ryan Hartman, Pazar günü Detroit’in 4-1 mağlup olduğu maçta Detroit Red Wings’in en skorer ismi Alex DeBrincat’a vurduktan sonra Pazartesi günü iki maç cezalıydı. İşte bilmeniz gerekenler:

  • Hartmann, Nisan ayında Winnipeg’li Nikolaj Ehlers’e yaptığı müdahale nedeniyle tek maç ceza aldıktan sonra tekrar suçlu sayılmıştı. Bu onun günlere değil, sezondaki maçlara göre cezalandırıldığı anlamına geliyor. Maaşına göre Hartman maç başına 20.731,70 dolar veya toplamda 41.463,41 dolar kaybedecek.
  • Bu, Hartman’ın 10 yıllık kariyerindeki üçüncü yorumu. NHL, daha önce altı kez para cezasına çarptırıldığını açıkladı.
  • Hartman bu hafta St. Louis ve Nashville’e karşı maçları kaçıracak.

Bu durum ne kadar büyük bir ikilemi ortaya çıkarıyor?

Üst üste 7 maç kaybeden bir takım için büyük kayıp. Wild’in, küçüklerden 822.000 dolarlık bir hokey oyuncusu daha almaya yetecek kadar maaş boşluğu var. Yani Wild, Salı günü Blues’a karşı 11 forvet ve yedi defans oyuncusuyla oynamadığı sürece, bir forvet çağırmak ve Hartmann’ı kapatırken mevcut alanın çoğunu kaplamak zorunda kalacak.

Ek olarak, Hartman yokken Wild kısa süreli bir sakatlık geçirecek ve onlara izin verecek bir acil durum çağrısına girmeden önce bir maç boyunca bir oyuncuyla oynamak zorunda kalacak (geçen ay Montreal’e karşı aldıkları galibiyette bunu yaptılar). oynamak. 875.000$ veya daha az kazanan oyuncuları unutmayın (ligdeki asgari maaş artı 100.000$). Sınırda oynayan ve bazen çizgiyi aşan Hartman’ın, mükerrer suç işleme durumu sona erene kadar 18 ay daha temiz kalması gerekecek.

Gerekli okuma

(Fotoğraf: David Berding/Getty Images)