Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2023 Kripto Rallisini zekice yakalayan tacir, Bitcoin’e (BTC) geçmek üzere – işte nedeni bu

2023 Kripto Rallisini zekice yakalayan tacir, Bitcoin’e (BTC) geçmek üzere – işte nedeni bu

Kripto para biriminin bu yılki dönüşünü ustalıkla sürdüren bir analist, kripto kralı 27.000 dolar civarında konsolide olmaya devam ederken Bitcoin’de (BTC) yükseliş eğilimine girmeye hazır olduğunu söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda, DonAlt takma adını kullanan bir tüccar, 50.800 YouTube abonesine, 30.000 dolarlık direnci savunduktan sonra BTC’de ayıların devam etmemesinin, Bitcoin’in boğa koşusunu bitirmekten çok uzak olduğunu gösterdiğini söylüyor.

DonAlt’a göre, Bitcoin genellikle büyük bir direnç seviyesine ulaştıktan sonra sert ve hızlı bir şekilde düşüyor ve BTC’nin 30.000 dolar civarında konsolide olmaya devam etmesi bir yükseliş işareti olarak görülebilir.

“Ayda söylediğim gibi, burada bir kırılma var ve şu ana kadar hiçbir şey olmadı ve bence bu boğalar için iyi. Geçen her hafta, fiyat düşmese bile ben daha fazla yükselişe geçeceğim.” Açıkçası, eğer (fiyat) yükselirse, trende geri döneceğim Tamamen yükseliş…

Önceki yükseklere ve nasıl çalıştıklarına bakarsanız, genel olarak büyük mumların olmaması ve hızlı oynamamaları çok nadirdir. Ve bu artık bir çöküşten çok konsolidasyona benziyor… Bir çöküş yaşadık ama bu hiçbir şeye yol açmadı ve bu genellikle en azından kripto para birimlerinde yükseliş anlamına geliyor.”

Kaynak: DonAlt / YouTube

DonAlt ayrıca BTC toplamaya başlamak için ilk güç işaretini aradığını söylüyor.

“Zaten biraz daha olumlu oynamaya başladım ama önemli bir şey yok. Ama ilerlememiz gerektiği gerçeğine dayanarak oraya yöneliyorum[ama]olmadı…

[The] “Gecikme mi?” Tartışma ancak o kadar uzun sürer ki… Geç kalma tartışması birkaç gün, belki bir veya iki hafta sürebilir. Ama devam ederse, bu şekilde tartışmak zor. Ve bence burada da aynı. Temel olarak, çöküş argümanını uzatmak gittikçe zorlaşıyor.”

Yazım sırasında, Bitcoin 27.089 dolardan işlem görüyor.

BEN

Kaçırmayın – doğrudan gelen kutunuza gönderilen şifreli e-posta uyarıları almak için kaydolun

Fiyat hareketini kontrol edin

Bizi takip edin twitterVe Facebook Ve kablo

Daily Hodl Mix’te Gezin

En son haber başlıklarına göz atın

& nbsp

READ  Hintli girişimler, antitröst gözlemcisinden Google'a 'yüzsüz' bir hareketin ardından uygulamaları geri alması talimatını vermesini istedi.

Feragatname: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Lütfen transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para veya dijital varlık alım satımı önermediği gibi The Daily Hodl bir yatırım danışmanı da değildir. The Daily Hodl’un bağlı kuruluş pazarlamasıyla uğraştığını lütfen unutmayın.

Oluşturulan görüntü: Midjourney