Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2023 Mart Çılgınlığı: 16 numaralı seribaşı Fairleigh Dickinson, Purdue’yi üzdükten sonra mükemmel erkek sıralaması yok

ABDATSI

NCAA Erkekler Turnuvasına sadece iki gün kaldı, ancak 16 numaralı seribaşı FDU’nun Cuma gecesi 1 numaralı Purdue’yi alt etmesinden sonra, oynayacak mükemmel parantez kalmadı. CBSSports.com. FDU’nun galibiyeti, NCAA Erkekler Turnuvası tarihindeki ikinci 16-1 galibiyetiydi.

Ve bu büyük üzüntüden önce bile, Cuma günü NCAA Turnuvasına girerken, CBSSports.com’daki parantezlerin yalnızca yüzde 0,002’si mükemmeldi.

3 numaralı seribaşı Xavier, 14 Numaralı Kennesaw State’i 72-67 yenerek dar bir liderliği elinde tuttuğunda bu yüzde aslında %0,001’e düştü. Ama aslında, ilk March Madness’in ne kadar büyük bir karmaşa yarattığı göz önüne alındığında, hiçbir parantezin mükemmel kalmaması tamamen şok edici değil.

Perşembe günkü en büyük iki rahatsızlık güney bölgesinde geldi.

Sadece ikinci oyunda, 13. sıradaki Furman, son hafızalardaki en şok edici bitişlerden birinde 4. sıradaki Virginia’yı yenmeyi başardı. Son saniyelerde, Furman’ın savunması Virginia Kehey Clark’ı tuzağa düşürdü ve süreyi bitirmek için topu sahanın aşağısına itmeye çalıştı. Ancak Foreman, Clark’ın pasını kesmeyi başardı ve J.B. Peggis, Paladins’e 68-67’lik üzücü bir galibiyet vermek için sadece 2,2 saniye kala maçın galibi üç oyuncuyla bağlantı kurdu.

Perşembe öğleden sonra ilerleyen saatlerde, 2 Numaralı Arizona 15 numaralı seribaşı Princeton 59-55 tarafından alt üst edildiğinde parantez daha da kırıldı. Pac 12 Şampiyonası şampiyonlarıyla karşılaşmasına rağmen devre arasında sadece bir sayı geride olan Tigers ile baştan sona sıkı bir mücadeleydi.Arizona maçın bitimine sekiz dakika kala 51-41 öne geçti, ancak Princeton golü atamadı. havlu. Bunun yerine Tigers maçı 9-0 bitirdi ve Wildcats’i yarışmanın son 4:44’ünde golsüz tuttu.

Unutma: Buna Mart Çılgınlığı demelerinin bir nedeni var.