Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Julian Love, Seahawks ile iki yıllık 12 milyon dolarlık bir anlaşmayı kabul etti.

Julian Love, Seahawks ile iki yıllık 12 milyon dolarlık bir anlaşmayı kabul etti.

Brady HendersonESPNokumak için 2 dakika

ESPN’den Adam Schefter’e konuşan bir kaynak, Seattle Seahawks’ın eski New York Giants güvenliği Julian Love için iki yıllığı 12 milyon dolarlık bir anlaşmayı kabul ettiğini söyledi.

Giants formasıyla geçen yıl 16 maça çıkan ve dört sezonda 32 maça çıkan Love, Seahawks’ın belirsiz tavrını pekiştiriyor. En bariz ihtiyaçları ön yedide savunmaya odaklanırken, ikincilleri de güçlü güvenlik Jamaal Adams’ın kuadriseps tendonunu onarmak için ameliyattan çıkmasıyla büyük bir soru işaretine sahip.

Adams’ın sakatlığı geçen sezon 1. Haftada meydana geldi, ancak koç Pete Carroll Ocak ayında iyileşmesinin yaza kadar devam edeceğini söyleyerek açılışa kadar hazır olup olmayacağı sorusunu gündeme getirdi.

Ryan Neal geçen sezon Adams’tan görevi devraldı ve Seattle’ın en iyi defans oyuncularından biri oldu. Seahawks, Neil’e diğer takımlardan teklifler davet edebilecek olan 2,627 milyon $’lık sınırlı bir serbest oyuncu olarak düşük teklif verdi. 2022’de üst üste ikinci kez Pro Bowl’a çıkan Quandre Diggs’in iki sezon daha sözleşmesi varken, Adams’ın 2025’e kadar imzası var.

24 yaşındaki Love, kariyerinde ilk kez geçen sezon bir Giants kaptanı ve tam zamanlı başlangıç ​​güvenliğiydi. 124 top çalma ile takıma liderlik etme ve iki müdahale ile takım lideri için berabere kalmanın yanı sıra, punt koruyucusu olarak hizmet etmek de dahil olmak üzere özel takımlarda dayanak noktası olmayı bitirdi.

Notre Dame ürünü, kariyerinin ilk üç yılında bir viraj ve güvenlik arasında gidip geldi. Bu üç sezonda 16 maça çıkmasına rağmen asla kalıcı bir yuva bulamamıştı.

Ancak Giants, geçen sezon yeni sistem geldiğinde Logan Ryan’ı devre dışı bıraktıktan sonra, Love’ın daha büyük bir rol oynaması için kapıyı açtı. Wink Martindale’in savunmasının dayanak noktasıydı ve hatta güvenlik Xavier McKinney bir arazi kazasında güle güle haftasında elini kırdıktan sonra takımın savunma görevlisi oldu.

READ  Kyle Shanahan, kaptanlara oy vermenin temel gerçeğini kabul ediyor

Notre Dame’den 2019 NFL Taslağının dördüncü turunda defans oyuncusu olarak Love’ı seçen Giants, güle güle haftasında onunla sözleşme görüşmeleri yaptı.

Dört NFL sezonunda 291 top çalma ve 5 müdahale yaptı.

Yine Cuma günü Seahawks, eski Pittsburgh Steelers’ı defans oyuncusu Devin Bush ile sözleşme imzalayarak en büyük ihtiyaçlarından birini karşıladı. Shifter’a bir kaynak, anlaşmasının bir sezonluk olduğunu söyledi. 24 yaşındaki Bosh, 2019’da 10. genel seçim oldu. Seattle’a, serbest oyuncu döneminde Washington Chiefs ile sözleşme imzalayan Cody Barton’ın yerine geçme seçeneği sunuyor.

ESPN’den Jordan Raanan bu rapora katkıda bulundu.