Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2023 NFL Taslağı: İkinci gün Detroit Lions ne zaman seçilecek?

2023 NFL Taslağı: İkinci gün Detroit Lions ne zaman seçilecek?

Detroit Lions, 2023’te iki ilk tur seçimi yaptı NFL Taslağıve ikinci gün üç tane daha geliyor. Ticaret açılış gecesinden sonra, Lions artık ikinci turda 34, 48 ve 55’lik seçime sahip ve şu anda üçüncü turda sıfır seçime sahip.

Taslağın ikinci turu Cuma gecesi 19:00 ET’de başlıyor ve bizi gece yarısına kadar götürmeli. İkinci raundu nerede yakalayacağınız konusunda bir hatırlatmaya ihtiyacınız varsa 2023 NFL Draftı Nasıl İzlenir yazımıza gidin.

Ama Aslanlar ne zaman hazır olacak? Detroit için geceye yoğun bir başlangıç ​​olabilir, ancak sessiz bir son – uzun bir Perşembe gecesinden sonra güzel olurdu.

Taslakta geçen yılın seçimlerine göre, işte o zaman Lions’ın Cuma gecesi seçimlerini yapmasını bekleyebilirsiniz. Not: Bu, ipucunun geçen yıl Twitter’da yayınlandığı zamana dayanmaktadır – TV’de duyurulduğu zamana değil. Açıkçası, Lions tahminleri de ticaretle değişebilir, bu yüzden bu durumu açıklamaz.

  • İkinci tur için ilk seçim – 19:13 ET
  • 34- Detroit Lions seçimi 19:19 ET
  • 48- Detroit Lions seçimi 20:26 ET
  • 55- Detroit Lions seçimi 20:52 ET
  • Üçüncü turda son seçim – 23:24 ET

Her şey şu anda planlandığı gibi giderse, Project Lions’ın 2. Günü 21:00 ET’ye kadar tamamlanabilir. Tabii ki, Detroit’in şu anda 55. ve 152. arasında bir seçimi yok, bu yüzden üçüncü turda (veya Cumartesi günü dördüncü turda) ticaret yapmaları tamamen mümkün.

Draftın her gecesinde sizi güncel bilgilerle bilgilendireceğimiz için bizi izlemeye devam edin.

Devamını oku

READ  Warriors ve Bob Myers, Sözleşme Uzatma Konusunda Şu Anda Ayrı: Kaynaklar