Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Panthers, Oregon Eyaletinden hızlı DJ Johnson’ı takas ediyor

Panthers, Oregon Eyaletinden hızlı DJ Johnson’ı takas ediyor

Johnson, geçen yıl kolejdeki son sezonunda tam zamanlı bir dış savunma oyuncusuydu. O yıl 8.5 mağlubiyet, 6.0 çuval, bir fumble kurtarma, bir oyun kurucu vuruşu ve iki pas kırma ile 39 müdahale kaydetti.

“Kesinlikle en iyi futbolumun beni beklediğini hissediyorum” dedi. “Sezonun sonundan bugüne kadar hazırlanmak ve daha iyi olmak için her zaman birçok adım attım. Geçen seneden çok film izledim. Küçük teknik şeyleri, nazar olayını düzeltiyorum. Sonra Paslarınızı cilalamak, vuruşları aceleye getirmek gibi şeyler üzerinde çalışıyorum.”

Üçüncü turda 93. genel seçimden geri dönüş yaptılar ve Steelers ile genel klasmanda 80. sıraya yükseldiler. Oraya ulaşmak için geç bir dördüncü tur seçiminden (132) vazgeçtiler. Panthers’ın Cumartesi günü toplamda 114. ve 145. olmak üzere iki seçimi var.

Johnson askere gitmeden önce Panterleri ziyaret etmişti, bu yüzden telefonunda 704’ün belirdiğini görünce heyecanlandı.

“Ajansım ve ben, sanırım bugün daha erken saatlerde, sevdiğim gruplar hakkında konuştuk” dedi. “Sevdiğim ve gitmek istediğim gruplardan biriydi. Bunun üzerine alan kodunu gördüm ve yüzüm aydınlandı. Gerildim. Ailenin yanına gittim, konuşulanları duysunlar diye. Çok heyecanlıyım. Kesinlikle harika. Burası kesinlikle hayalimdeki yerlerden biri.” “.

READ  NFL Taslağı: 2021 Seattle Seahawks Serbest Oyuncu İmza Takibi