Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2024 NBA Serbest Ajansı: Rapor: Kelly Oubre Jr., Sixers’la yeniden sözleşme imzalayacak

2024 NBA Serbest Ajansı: Rapor: Kelly Oubre Jr., Sixers’la yeniden sözleşme imzalayacak

Sixers’ın Kelly Oubre Jr.’ı minimum bir anlaşmayla kadrosuna katmasıyla gerçekten üzülen insanlar olduğunu düşünüyorum.

Şimdi tecrübeli kanat oyuncusuna zam geldi. Liberty Ballers’ın doğruladığı bir kaynak, Oubre’nin Sixers’la iki yıllığı 16,3 milyon dolarlık, 2025-26 için oyuncu opsiyonlu bir anlaşmaya varacağını doğruladı. Haberi ilk bildiren ESPN’den Adrian Wojnarowski oldu.

Oubre’nin anlaşması muhtemelen Sixers’ın orta seviye istisnası kapsamına girecek, bu da takımın maaş tavanını etkilemeyeceği anlamına geliyor. Brian Toporek’in de belirttiği gibi, Oubre, Bobby Portis ve Bucks’ta olduğu gibi, önümüzdeki transfer döneminde Sixers’la daha büyük bir maaş günü elde etmek için artık daha az para alabilir.

Opry’nin yolculuğu geçen yıla kıyasla daha az dönemeç ve dönemeçle dolu. Geçen yaz pazarı kuruduktan sonra en azından Philadelphia Sixers’la sözleşme imzalamayı seçti. Menajeri Torrel Harris ile yollarını ayırdı ve Philadelphia’daki yeni fırsatından yararlanmaya çalıştı.

Ve tam da bunu yaptı.

Oubre, bir nevi pazar sonrası imza atmaktan Sixers’ın rotasyonunda ayrılmaz bir dişliye dönüştü. Yol boyunca kazalar oldu – Oubre, Kasım ayında bir arabanın çarpması sonucu kaburga kemiğini kırdığında veya bir play-off maçından sonra Lamborghini’sine çarptığında – ama sonunda takıma değerini gösterdi. Joel Embiid’in yokluğu ve Tobias Harris’in zor durumda kalmasıyla Oubre, normal sezonu tamamlarken Tyrese Maxey’den sonra Sixers’ın en iyi ikinci oyuncusu olduğunu kanıtladı.

28 yaşındaki oyuncu, 2018’den bu yana ilk sezon sonrası görünümünde kendini iyi bir şekilde akladı. Sixers’taki altı maçın tamamında Oubre’yi araştıran ve kendisini uzaklaştıran All-Star guard Jalen Brunson’a karşı harika bir savunma yaptı.Nix İlk tur serisi. Oubre aynı zamanda New York’a karşı Embiid ve Maxey’den sonra takımın en skorer üçüncü oyuncusuydu.

Oubre geçen sezon başlama arzusu konusunda açıktı. Sixers tüm serbest oyuncu çalışmalarını tamamladığında rotasyonda nereye kayacağını görmek ilginç olacak. Woj, Oubre’den özellikle Sixers’ın “oyun kurucusu” olarak söz ediyor ki bu da anlamlı.

READ  Sırtından sakatlanan Ben Simmons, Brooklyn Nets'te antrenmanlara başladı.

Sixers’ın 6. maçta Knicks’e mağlup olmasının ardından Oubre, başantrenör Nick Nurse ve Philadelphia’da geçirdiği genel süre hakkında fısıltıyla konuştu.

O sırada Aubrey, “Sonuçta onun bana saygı duyduğu ve beni sevdiği bir yere gitmek istiyorum” dedi. “Burada aşktan başka bir şey yok elbette. Yani günün sonunda, sanki yarım kalmış bir iş varmış ve yapılacak çok şey varmış gibi hissediyorum; kendimizi geliştirmek ve bizi bu noktadan sonra buraya geri getirmek için de yapılacak çok iş var. Sixers hayranlarının uzun süredir aşmak istediği bu eşik.” “Bunu aşamadığımız için başarısız olduğumu hissediyorum. Sadece düşünmem, ailemle konuşmam ve oturup bunun üzerinde çalışmam gerekiyor. sonraki adımlar burada.”

Bitmemiş işler bu Philadelphia takımı için bir tema gibi görünüyor. Artık Oubre, Philadelphia’da inşa etmeye başladığı şeyi tamamlama fırsatına sahip.