Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

NBA uzmanları Detroit Pistons’ın Tobias Harris’i transfer etmesine değer veriyor

NBA uzmanları Detroit Pistons’ın Tobias Harris’i transfer etmesine değer veriyor

Oynar

Detroit Pistons, serbest oyunculuk dönemine tecrübeli forvet Tobias Harris gibi tanıdık bir yüzü iki yıllık sözleşmeyle geri getirerek başladı.

Pistons, en son Philadelphia 76ers’ın ilk beş oyuncusu olan Harris’e Pazartesi günü iki yıl içinde 52 milyon dolar bağışladı. Harris, Pistons’a istikrarlı bir zemin alanı ve 1,80’lik ileri pozisyondan gol atma yeteneği sağlarken, maç başına ortalama 16,2 sayı atıyor, buna 2023-24’teki 17,2 sayı da dahil.

Harris’i kadrosuna katmak, Pistons’un bu sezon şut atabilen bir tecrübeli oyuncuyu kadrosuna katarak büyük bir hedefini gerçekleştirmiş oldu. Geçtiğimiz yıl Pistons, ligdeki en kötü 14-68’lik rekora ulaşırken, büyük ölçüde NBA’deki en genç başlangıç ​​birimlerinden birine güveniyordu ve çok fazla tecrübeli oyuncu katkısına sahip değildi. Draftın ikinci gününde Pistons, Timberwolves’tan Wendell Moore Jr. ile karşı karşıya gelirken ikinci turda yükseldi, ardından ikinci turda Quentin Grimes’ı Tim Hardaway Jr. ve gelecekteki üç draft hakkıyla değiştirdi.

Bu adımın ayrıntıları: Tobias Harris’in imzalanması sonunda Detroit Pistons’un uzun vadeli ihtiyacını gideriyor

Harris ve Hardaway üç sayı atabilen ve derinden gol atmaya istekli oyuncular, bu da geçen sezon kadroda eksik olan bir şeydi.

Bununla birlikte, bazı NBA yazarları Hardaway anlaşmasının büyük hayranları değildi ve Harris takasına ilk tepki, Detroit Pistons’un Harris’in yeteneklerine fazla ödeme yapmasıydı.

İşte NBA yazarlarının Harris’in transferi hakkında düşünceleri:

SB Nation’dan Ricky O’Donnell, Harris’in görevden alınma yeteneğini övdü, ardından onun Pistons’un pozisyonuna çok uygun olduğunu ve zayıf bir yetenek gelişimini temsil ettiğini ekledi.

READ  NCAA March Madness: Michigan, Colorado'yu devirdi

“Harris, Cade Cunningham ve Detroit’in diğer genç oyuncularının üzerindeki baskıyı kaldırabilecek büyük bir forvet olarak Pistons’a çok iyi uyuyor ancak sahada gerçek alan yaratacak kadar sert şut atma yeteneğine sahip değil ve o da öyle değil.” O’Donnell şöyle yazdı: “Bunun Detroit’e çok faydası olacağını düşünüyorum, ancak kontratı bundan bir yıl sonra sona eriyor.”

İsimsiz bir Bleacher Report yazarı anlaşmaya B verdi ve bunun Pistons’daki başlangıç ​​pozisyonunu yükseltmesi gereken tecrübeli bir oyuncu için iyi bir değer olduğunu söyledi.

“Bu, kadrolarında daha fazla tecrübeli yeteneğe ihtiyaç duyan Pistons’un düşük riskli bir hamlesi. Harris de hâlâ iyi maaş alıyor.”

Fox Sports bu transferden gerçekten nefret ediyordu ve ligdeki serbest oyuncu transferlerindeki notlarına göre bunun şimdiye kadar imzaladıkları en kötü anlaşma olduğunu söyledi.

Jaron Weitzman şöyle yazdı: “Pistons’ın Harris’e maaş sınırı boşluğu harcaması için hiçbir neden yok. Bu onun kötü olduğu anlamına gelmiyor – her ne kadar geçen sezon zor zamanlar geçirmiş olsa da.” “Ancak Pistons’un yeniden inşa sürecinde olduğu yer göz önüne alındığında, maaş tavan alanının tamamının, bir tür varlık karşılığında diğer takımların sözleşmelerini kabul etmeye tahsis edilmesi gerekiyor.”

ESPN’in NBA uzmanı Kevin Pelton da Harris’in iyi bir oyuncu olduğunu kabul etmesine rağmen Detroit Pistons’un yaptığı anlaşmayı beğenmedi. Ancak uyum ve değer açısından bakıldığında, Detroit Pistons sonunda elde edeceklerinden hoşlanmayabilir.

Belton şöyle yazdı: “Harris top elindeyken çok rahattı.” Joel Embiid ve Tyrese Maxey oynarken Harris’ten skoru devralmasını istemek zordu ama bunu Cade Cunningham ve Jaden Ivey ile yapmak farklı bir hikaye olabilir. .”

“Pistons’ın Harris’i kiminle imzalayacağından tam olarak emin değilim.”

Antrenör Harris: JB Bickerstaff bugün Pistons için doğru koç. Askeri geçit töreniyle daha sonra ilgileneceğim.

READ  Açık Sözlü Antrenörler: 2022'de Kolej Basketbol Koçluk Hizmetinde En İyi Çalışan Kimdi?

Sporting News’ten Steven Noah, Harris’in Pistons kadrosunun bu versiyonunun mantıklı olmadığını ancak Motor City’de yeniden bir kariyer rönesansı görmesi halinde hareketli bir varlık olabileceğini söyledi.

Noah, “Harris yüksek maaşı nedeniyle çok fazla nefret aldı” diye yazdı, “Hâlâ iyi bir savunmacı ve golcü ama formu kötüye gidiyor ve Pistons için o kadar da değerli değil. Harcayacak boşlukları var ve eğer öyle olursa. Eğer gelişirse, play-off’larda bir takım için takas edilebilir bir varlık olacak.” “.