Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

23 Mayıs haftası için parçalara göre haftalık burç yorumları

23 Mayıs haftası için parçalara göre haftalık burç yorumları

Naomi Campbell, İkizler.
Fotoğraf Çizimi: Preity Kinha; Resimler: Getty Resimleri

Pazar gecesi, Merkür (hala geri) hareket eder ikizler Geri dön Boğa. Planet Communication’dayken, etrafınızdaki herkes özellikle inatçı görünebilir ve onları hiçbir şeye ikna edemeyebilirsiniz. Düşünceniz de esnek olmayabilir, ancak en azından zihninizi açık tutmanın denemeye değer olduğunu unutmayın. Ardından Salı akşamı Mars harekete geçiyor. ev işareti itibaren Koç burcuKendinize olan güveninizi ve rekabetçi ruhunuzu harekete geçirir. Önümüzdeki ay, insan olarak değerinize olan inancınız sağlamlaşacak ve kendiniz için savaşmaya hazır olacaksınız. Son olarak Cumartesi sabahı Venüs Boğa burcuna giriyor. Takip etme heyecanı çekiciliğinin bir kısmını kaybeder. Bunun yerine, Boğa’daki Venüs, tam olarak ait olduğunuz yerdeymişsiniz gibi, kendinizi güvende ve desteklenmiş hissetmenizi sağlayan romantik veya platonik sevgiyi takdir etmeyi öğretir.

İşinize odaklandığınızda elinizden gelenin en iyisini yaparsınız ve başkaları tarafından dikkatiniz dağılmaz. Yaptığınız şeye odaklanmak, etrafınızdakileri görmezden gelmek veya onların duygularını ve ihtiyaçlarını görmezden gelmek anlamına gelmez. Karşılaştırma ve kıskançlık tuzağından kaçınmakla ilgilidir. Genellikle bu sizin için normaldir ancak bu hafta bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Bunun için çok fazla endişelenme ve kendinden şüphe etme. Kıskançlık anını deneyimlemenize ve kabul etmenize izin verebilir, ardından dikkatinizi yeniden odaklayabilir ve yolunuza devam edebilirsiniz.

bu bahardan sonra tutulma, kafanız karışabilir. Belki bazı ilişkilerin düşündüğünüzden daha az güvenilir olduğu kanıtlanmıştır veya beklenmedik engeller ilerlemenizi geciktirmiştir. Ancak tüm tatsız kaosun bir başka yönü de vardır: bazı insanlar güvenilmez olabilir, ancak diğerleri hayal ettiğinizden daha cömert ve destekleyici olacaktır. Bazı planlarınız çözülürse, heyecan verici yeni planlar kendilerini gösterecektir. Belki hayatında beklenmedik sorunlar su yüzüne çıktı, ama aynı zamanda beklenmedik arkadaşlar ve tatlılık da bulacaksın.

Son zamanlarda, kafanızın arkasında gizlenen endişeyi, formda olmadığınızı, potansiyelinizi gerçekleştiremediğinizi söyleyen sesten kurtulamıyorsunuz. Her zaman bulacak mısın merak ediyorum Memnuniyet ve sevgi ya da yanlış seçimler yaptıysanız ve artık çok geç. Bu anlarda, kendinizi durumunuza göre yargılayıp yargılamadığınızı bilmek zor olabilir. kral standartlar veya başka birinin standartları; Genellikle iç içedir. Ancak bu hafta, sizin de başarınız yoksa başka birinin başarısı fikrinin peşine düşmemek önemlidir. Kişisel hedefleriniz bir başkası için güzel, tuhaf ve hatta sıkıcı olabilir – önemli olan onların gerçek olmalarıdır. senin.

Bir kararla karşı karşıya kaldığınızda, geri adım atıp düşüncenizi yeniden değerlendirmek ve incelemeyi başaramadığınız bir bakış açısı veya önemli bir bilgi parçası olup olmadığını sormak yararlı ve hatta gereklidir. Ancak bu hafta, bu sürekli kendinden şüphe duyma durumunda fazla dinlenemiyorsunuz. İlk adımınızı atmadan önce olası her senaryodan çıkmak zorunda değilsiniz. Sen insansın ve bilgin her zaman eksik olacak ve sorun değil. İçgüdüleriniz, onlara kredi verdiğinizden daha iyidir. Bunu düşünme. Sadece karar verdim.

READ  'FBI' sezon finali, Teksas'ta okul saldırısından sonra CBS tarafından çekildi - The Hollywood Reporter

Kendinizi yalnız hissettiğinizde veya hayatınızdan memnun olmadığınızda, sorunun içindeki insanlarda olup olmadığını merak etmeye başlayabilirsiniz. Belki düşüncesiz davranıyorlar, belki de sevgiyi anlayabileceğiniz şekilde ifade edemiyorlar. Belki de sadece meşguldüler. Bu hafta, başkalarını geçici olarak aklınızdan çıkarma özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Yaptıkları veya sunabilecekleri üzerinde hiçbir kontrolünüz yok. Aradığınızı bulmak tamamen size kalmış olsaydı, nereye giderdiniz? Proje nedir, hangi hayale başvuracaksınız? Sonunda kendine nasıl bir mutluluk vereceksin?

Kendiniz için istikrarlı bir yaşam yaratmak, gerçekten gurur duyabileceğiniz bir varoluş oluşturmak için uzun ve çok çalıştınız. Ancak son zamanlarda, evren sizi rahatsız etmeye ve hayatınızın hiçbir alanını değişimden etkilenmemeye kararlı gibi görünüyor. Onu ektiğiniz güzellik ve düzen bozulduğunda, parçaları yeniden birleştirme işi size kalır. Sadece yapmadığını hatırla. Var Onu olduğu gibi yeniden inşa etmek için. Her bozulma, büyümek, daha önce hayatınıza uygun olmayan daha fazla neşe, sevgi veya kendiliğindenlik için alan yaratmak için bir fırsattır.

Genellikle diğer insanların yargılarına karşı temkinlisiniz, önemsiz görünmekten çekiniyorsunuz. sen İlginç, hatta bilge olduğunuzu ve herkes kadar derin ve karmaşık olduğunuzu bilin. Ayrıca başkalarının nezaket ve güzelliğin değerini her zaman sizin yaptığınız gibi anlamadığını da fark ediyorsunuz. Ayrıca, başkalarının yanlış anlamalarının size nasıl davranıldığını nasıl şekillendirebileceğini de biliyorsunuz. Ancak bu hafta, diğer insanların potansiyel olarak zorlu değerlendirmelerinin rotanızı belirlemesine izin vermemek önemlidir. Dünya garip ve gelecek kasvetli ama zevkten vazgeçmek zorunda değilsin. Birbirimize gösterdiğimiz sevgide hala bulunacak bir değer var.

Entelektüel olarak, büyümek için bir şansı hak ettiğinizi biliyorsunuz. Ancak pratikte, bu fırsatları aramaya, risk almaya isteksizsiniz. Tamamen yeni bir şey yaratma arayışınızda başarısızlık riskine girmektense, size sunulan seçeneklerden en iyi şekilde yararlanmayı güvenli buluyorsunuz. Ve birçok olasılık Davranmak Kendilerini size tanıtmak, kendinizi ortaya koyma belirsizliğine değmez gibi görünüyor. Ancak bu hafta, kendinize olan inancınız yepyeni bir geleceği tezahür ettirecek kadar parlak hale geliyor. Genişlemeye, büyümeye ve fikrinizi değiştirmeye çalıştığınızda, bu sizi daha cesur yapar. Tüm hayatınızı daha parlak hale getirir.

READ  Joe Exotic Details'in yeni nişanlısı Twilight-Esque ile ilişkisi

Bir destek sistemine ihtiyaç duymanın zayıf veya utanç verici bir tarafı yoktur. Çok net görünüyor, böyle koyun. Ama son zamanlarda, zeki ve güçlü, tamamen kendi kendine yeterli olma baskısını hissediyorsun – belki de sadece kendin. Bu hafta, yardım için arkadaşlarınızı aramanıza izin verildiğini unutmayın. Muhtemelen onlara her zaman ne kadar ihtiyacınız olduğunun farkında değiller: Dışarıdan, güçlü ve bağımsız görünüyorsunuz. Özlediğiniz topluluk var. Sizin için zorluk, ihtiyacınızı bildirmektir.

Nadiren boşta kalıyorsunuz: Uzun oyuna bağlı kalmak için çok çalışıyorsunuz. Ancak, büyük seçimler veya dramatik eylemler söz konusu olduğunda, evrenden bir ipucu bekleyerek, saygı duyduğunuz insanlardan izin almayı, büyük hayallerinizin değerli olduğunun dış doğrulamasını bekleyerek frene basmayı seviyorsunuz. Bu hafta yine de, ertelemeye devam etmenize gerek yok. Hayatınızı değiştirecek beceri ve cesarete sahipsiniz ve başka hiç kimsenin onayı (veya stopajı) bunu değiştiremez. Takip etmek istediğiniz bir iş için bir fırsat çıkarsa, çekinmeyin.

Uzun bir süre için çok küçük, çok sıradan bir varoluşun içinde kendinizi kapana kısılmış hissettiniz. Düşünceleriniz parlak ve geniş, ancak günlük yaşamınız heyecan verici değil ve iş ve aile taahhütleriniz sınırlı. Daha iyi uyum sağlamak için kendinizi nasıl küçülteceğinizi öğrendiniz, ancak bu hafta tam olarak kendiniz olma şansını hak ediyorsunuz. Size uygun olmayanı empoze etmeye çalışmayı bırakıp, bunun yerine sadece potansiyel değil, aynı zamanda ilginç, bol ve eksiksiz, dizginsiz benliğiniz için yeterince büyük bir yaşam yaratma şansınız var.

En büyük yeteneklerinizden biri, karmaşıklığı kabul etme isteğinizdir. Kolay cevaplar istemezsiniz ya da kaotik bir dünyayı tek bir dar hikayeye sığdırmazsınız. Ancak bu hafta kendinize sadeliğin de bir değeri olduğunu hatırlatmanız gerekebilir. Bazen en basit çözüm en iyisidir ve en bariz açıklama doğrudur. Neden barışı ve mutluluğu hak ettiğinizi veya neden size kötü davranılmaması gerektiğini gerekçelendirmeyi (siz dahil) kimseye borçlu değilim. Geriye bakarsanız, bunun çok basit olduğunu göreceksiniz: Bir kez dünyada bir insan olduğunuzda, mutluluğun peşinde koşmaya hakkınız var.

READ  Trevor Noah, rapçi ırkçı hakaret olarak adlandırdıktan ve Instagram hesabı askıya alındıktan sonra Kanye West'e yanıt verdi

Haftalık burçları okuyun 16 Mayıs haftası için. haftalık burçlar 30 Mayıs haftası için Önümüzdeki Pazar online olacak.

Claire Comstock Guy’ın Kitabını Alın, Madam Clairevoyant’ın Yıldızlar RehberiŞu anda dışarda.

Temel olarak, her gezegenin “kendisi” olduğu ve özelliklerini minimum karmaşıklık veya engelle ifade edebildiği bir ev işareti (astrolojik terimlerle “ev”) vardır.