Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

SNL: Pete Davidson, Kanye West ve Ariana Grande’nin son bölümündeki nişanı hakkında şaka yapıyor

SNL: Pete Davidson, Kanye West ve Ariana Grande'nin son bölümündeki nişanı hakkında şaka yapıyor

Pete Davidson, sonunda Kanye West ve Ariana Grande ile olan nişanıyla ilgili şaka yaptı. Cumartesi gecesi canlı bölüm.

Davidson’a katıl SNL 2014’te 20 yaşındayken, onu galerinin beş on yıllık tarihinde öne çıkan en genç sanatçılardan biri yaptı.

Sezon bitmeden 21 Mayıs Cumartesi günü Davidson yayınlandı. Instagram’da duygusal bir gönderi paylaşın Bu akşamki bölümün son bölüm olacağına işaret ediyor.

Şovun Hafta Sonu Güncellemesi bölümünde Colin Jost ile birlikte görünen Davidson, şovdaki zamanı ve halkın gözünde “tuhaf” yılı hakkında şaka yaptı.

28 yaşındaki oyuncu açılış konuşmasında Kim Kardashian ile ilişkisine ve eski kocası Kanye West ile kamuoyunda çokça konuşulan tartışmasına atıfta bulundu.

Merhaba Colin ve [Michael] Davidson, “Che ve milyonlarca insan, Kanye’yi getirip getirmeyeceğimi görmek için izliyor” dedi.

“Bunun benim hayatım olacağını hiç düşünmemiştim” dedi. “Buraya başladığımda bana bak. O zamanlar sadece sıska bir çocuktum ve kimse hangi ırktan olduğumu bilmiyordu. Artık herkes beyaz olduğumu biliyor çünkü işe zar zor giderken çok başarılı oldum.”

Jost ona “resmen ayrılıp ayrılmadığını” sorduğunda Davidson, “Evet, dostum, Lorne” dedi. [Michaels] Yanlışlıkla bana bir çorap verdi, bu yüzden özgürüm.”

Bölümün ilerleyen bölümlerinde Davidson, showrunner Michaels’ı özleyeceğini söyledi ve yapımcının “her zaman en iyi tavsiyeyi verdiğini” ekledi.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişebilirsiniz 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

katılım

Davidson ve Grande 2018’de çıktı

(MTV için Getty Images)

“Bunu asla unutmayacağım. Nişanlandığımda onu aradım ve ‘Lauren, iki hafta çıktıktan sonra Ariana Grande ile yeni nişanlandım’ dedim ve ‘Ah, bekle hayatım!

Davidson daha sonra şov için ilk seçmelerini “gözlerimin içine baktığında” hatırladı ve ona “Bu şov için uygun olduğunu düşünmüyorum, o yüzden bu işi birlikte mahvetelim” demişti.

Davidson Belgeleri SNL Oyuncular Kate McKinnon, Eddie Bryant ve Kyle Mooney ile birlikte.

READ  "1883" İkinci Sezon: "Bass Reeves", Yellowstone serisinden ayrıdır