Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

24 Ağustos 2022 Çarşamba günü kaba burç ile üç burç

YourTango

Bugünün yanlış anlamaları ve sabırsızlığı, özellikle büyük bir geçişten kaynaklanmaktadır: Uranüs arkada. Hatta bir alâmet gibi geliyor ama düşündüğümüz kadar olumsuz değil.

Aslında geri giden Uranüs’ün pek çok faydası olabilir, ancak etkisi “sonradan” gelir ve bugün arsa gelişimi budur. İşyerinde zorluklar görmeyi bekleyebiliriz ve birkaç İş benzeri argümanlar ondan kurtulmak için.

Bugün deneyimlerimizden dersler çıkaracak ve bilgelik alacağız, ama hepsi küçük bir isyan çığlığıyla başlayacak.

İlişkili: Başak’taki Güneş, 22 Ağustos 2022’den itibaren her bir burcun ilişkilerini ve işaretlerini nasıl etkiler?

Örneğin kabul edemeyeceğimiz bir şey var diyelim; Bizim için işe yaramaz veya buna inanmıyoruz vb. Ayağa kalkıp kesin bir şekilde hayır diyeceğiz, yalnızca fikirlerimize veya tutumlarımıza karşı hoşgörüsüz olacak başkaları tarafından meydan okunacak.

İlişkili: 22 – 28 Ağustos 2022 tarihleri ​​arasında her burç için haftalık tarot kartını okuyun

Onlar bizim yolumuzu istiyorlar, biz bizim yolumuzu istiyoruz, ancak Uranüs geri giderken hiçbir partinin istediği gibi olmadığını ve bugün yaptığımız her şeyin bir sonraki emre kadar ertelendiğini görebiliriz. Aynen böyle. Sanki hiçbir yere gidememek için isyan ediyoruz.

Mesele şu ki, aynı zamanda altmışlık Mars’a (işleri düşmanca yapmak için) ve Ay’a karşı çıkan Plüton’a sahip olmasaydık, bu gün “iyi” olabilir. Bizi hemen hemen her şeyde depresyona sokar). İyi Uranüs bunlar yüzünden geri atılıyor pasif retrograd geçişBu, bugün yaptığımız her şeyin anlamsız ve anlamsız görünmesine neden oluyor.