Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Meghan, Harry ile çıkmaya başlayana kadar hırsın kötü sayıldığını fark etmediğini söyledi

Meghan, Harry ile çıkmaya başlayana kadar hırsın kötü sayıldığını fark etmediğini söyledi
Meghan, “kadınları geride tutmaya çalışan etiketlere dalan” yeni podcast’i “The Archetypes”ı, “… Serena Williams. “
yaşadıklarını hatırlamaya başladıktan sonra Başarıyla basın Procter & Gamble, 11 yaşındayken bulaşık deterjanı için cinsiyetçi bir reklamı değiştirdi ve Williams ile “kadınlar söz konusu olduğunda o kirli kelime – hırs” hakkında konuştu.

Podcast’in baş yapımcısı Düşes, “Artık kocamla çıkmaya başlayana kadar ‘hırs’ kelimesinin ardındaki olumsuz çağrışımla ilgili kişisel hissi hiç hatırlamıyorum. Ve bazılarına göre hırs korkunç, korkunç görünüyor – bir kadın için – dedi. , Sussex’te Archewell Audio, Gimlet ve Spotify’ın ortak yapımı.

“Yani, bunun arkasındaki olumsuzluğu hissettiğim için bunu hissetmek benim için gerçekten zor. Gündelik hayatta kendilerini daha da küçülten milyonlarca kız ve kadında bunu görmezden gelemem. yol,” diye ekledi.

Meghan, Prens Harry ile çıkmaya başladı 2016. tanıştılar kör Randevu O yılın Temmuz ayında ortak bir arkadaş tarafından kuruldu ve Kasım ayına kadar Harry, kız arkadaşına karşı genellikle ırkçı ve ırkçı olan suistimal ve tacizi durdurmasını talep eden bir bildiri yayınladı.

Meghan, podcast’inde yanlış karakterlendirmenin “acısı” hakkında konuştu ve bir erkek hırslı olsaydı, “çok ünlü” olacağını, ancak bir okul sınıfında “küçük bir kız hırslı olsaydı veya elini daha fazla kaldırsaydı, ne olurdu?” diye ekledi. çağrılacak mı?”

Meghan’ın “hırs ruhunu bünyesinde barındırdığını” söylediği Williams, aynı fikirde olduğunu ve “Umarım kızlarımıza ellerini dik tutmayı ve korkmamayı öğretiriz” dedi.

Bu ayın başlarında tenis yıldızı duyurmak Bu yılki ABD Açık’tan sonra “beni ilgilendiren diğer şeylere” odaklanmak için “tenisten uzaklaşacak”.

23 kez Grand Slam şampiyonu podcast’te, “Bütün hayatım tek bir şeydi, şimdi Serena Ventures’a odaklanabilirim, ki bu beni heyecanlandırıyor” dedi.

Ayrıca ailesini “genişletmek” istediğini de söyledi: “Gerçekten iyi tenis oynayabilecek kadar şanslıyım ama bence benim için en iyi şey anne olmak. Sanırım bunda gerçekten iyi olabilirim.”

READ  Chris Rock, Oscar'lara giden hafta hakkında konuşacak.

Tenis efsanesi karar vermenin ve reklamcılığın ne kadar zor olduğundan bahsetmeye devam etti, “İsviçre’deydim ve otelde masa başında oturuyordum, sadece yazıyor ve siliyordum, yazıyor ve düşünüyordum ve sonra ağlıyordum ve önünde oturuyordum. Bu kelimeleri yazarken ve bu anılara geri dönerken yüzümden yaşlar süzülerek bilgisayarımın

Megan, “Bazen kadınlarda hırs, hiçbir şeyden korkmadığınızı gösteriyor gibi görünüyor” dedi. “Ama Serena’nın dediğini duyduğum gibi, elbette korkular devam ediyor. Onunla yaşadım. Bu son kararı verme korkusu.”

“Yani, Serena yakında profesyonel tenis kursunu bitirecek olsa da, hırsına kapılarını kapatmayacak. Harika şeyler yapmaya devam edecek. Kort dışında en iyi zaman geçirmek için. Hırslı olmak, bence güzel bir şey,” diye ekledi Düşes.

Royal CNN haberlerine abone olunsize kraliyet ailesinin iç izini, halkın içinde ne yaptıklarını ve saray duvarlarının arkasında neler olduğunu gösteren haftalık bir bülten.