Haziran 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

3 numaralı hokey, Super Regionals’a yükselmek için Kentucky’yi 5-4 geride bırakarak tarih yazdı

3 numaralı hokey, Super Regionals'a yükselmek için Kentucky'yi 5-4 geride bırakarak tarih yazdı

4

nihai

5
Döneme göre kayıt
bir takım 1 2 3 4 5 6 7 s h H


Kentucky
İngiltere
2 1 1 4 6


Virginia Teknolojisi
vt
2 3 X 5 8 1


W: Kelly Roschard (25-3)
bu: Stephanie Schoonover (8-4)

karasburg – Virginia Tech’in 3 numaralı softbolunun Süper Bölge Şampiyonasına yükselmesi için 24 saat içinde üç oyun kazanması gerekiyordu ve takım bu başarıya kesintisiz olarak ulaştı ve Pazar gecesi Tech Softball Park’ta Kentucky’ye karşı 5-4’lük son galibiyetini aldı.

Bu, Hokey’in (37-19) Süper Bölge’ye ulaşmayı başardığı, ancak ilk kez bir ev sahibi olduğu üst üste ikinci sezondu. Tech, Gators’ın Gainesville’de 3-0 kazanıp rakiplerini 28-2 yenmesinin ardından bu hafta sonu Florida’nın 14. takımıyla (46-16) karşı karşıya gelecek. hakkında daha fazla bilgi için Blacksburg Süper Bölgesel.

Büyük kelly rochard (25-3) Virginia Tech’ten galibiyeti aldım (45-8). Sağ elini kullanan oyuncu 3.1 vuruş vuruşu yaptı ve iki vuruşta bir koşudan vazgeçerek birinin yürümesine ve üç vuruş yapmasına izin verdi.

Marangozluk Jamie Bailey Hokies için hücumda öncülük etti, bir top maçında 2’ye 3’lük bir sayı ve iki RBI ile gitti. Büyük Mackenzie Lutter Ayrıca göze çarpan bir çaba sergileyin, 1’e 2 ileri vuruş ve üç RBI, Hokies’e kazanmak için yeterli yastıklama sağlıyor.

bu nasıl oldu

2-0 geride olan Hokies, ilk yarıda ilk turlarını attı. Virginia Tech, Billy ikinci sınıftayken bahçeden ayrıldığında iki aşamayı tamamladı Emma Ritter bir geminin güvertesinde.

Wildcats beraberliği bozdu ve Hokies puan tablosuna geri döndüğünde beşinci vuruşta liderliği geri aldı. Virginia Tech, hepsi Lawter’ın raketinden üç vuruşlu bir homer ile gelen üç sayı attı ve en çok puanı aldı. Darby Trol ve talep etti Gina Pearson, bu da Hokies’i 5-3’e getirdi. Kentucky, maç bitmeden bir maçı skor tahtasına koydu, ancak Virginia Tech 5-4 kazandı.

oyun notları

» Virginia Tech sürahileri, puanlama merkezindeki koşucularla Kentucky’yi 8’e (.125) sadece 1’e ayarladı.
» Kentucky hücumda, iki double, bir home run ve iki RBI ile 3’e 2 giden ikinci sınıf öğrencisi Erin Covel tarafından yönetildi.

Galeri: (5-22-2022) SB: NCAA Blacksburg Bölgesel Maçı 5 – Kentucky

READ  Knicks, Heat'e yenilerek RJ Barrett'ın kariyerini 46 puanla mahvetti