Haziran 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2022 PGA Şampiyonası Lideri: Canlı yayın, bugün Southern Hills’deki 4. Turda golf sonuçları

2022 PGA Şampiyonası Lideri: Canlı yayın, bugün Southern Hills'deki 4. Turda golf sonuçları

TULSA, UCLA. – 2022 PGA Şampiyonası Pazar günü sona eriyor ve lider tablosunun zirvesinde – bir PGA Tour etkinliğini bir yana bırakın – hiç büyük bir turnuva kazanmamış bir dizi golfçü yer alırken, Wanamaker Kupası için yarışan devasa yetenekler pes etmeyecek yayılma. Mito Pereira, 2011’de Atlantic Club’da Keegan Bradley’den bu yana majör kazanan ilk Şilili ve turnuvayı kazanan ilk oyuncu olmaya çalışırken finalin üç vuruş önünde liderliğini sürdürüyor.

Matt Fitzpatrick, Southern Hills’deki tarihinin bir parçasını yakalamaya çalışacak olan son eşleşmede Pereira’ya katılacak. Galibiyetle Fitzpatrick, 2016 Masters’ta Danny Willett’ten bu yana binbaşı kazanan ilk İngiliz değil, aynı zamanda 100 yılı aşkın bir süredir PGA Şampiyonası kazanan ilk İngiliz olacak. İkili onu Oklahoma, Tulsa’da yenecek ve eski Wake Forest takım arkadaşları Will Xalatores ve Cameron Young’ın önlerinde onlara liderlik edecek. En az 2000’den bu yana ilk kez, büyük bir turnuvanın son turuna çıkan lider panosundaki ilk dört, bir PGA Tour galibiyeti kazanamadı.

Çok fazla deneyimle, Pazar gününü PGA Şampiyonası için unutulmaz bir son olarak hazırlıyor. CBS Sports, bu hikayeyi aşağıdaki PGA Şampiyonasının sonuçları ve önemli noktaları ile güncelleyecektir. Bu hikayenin üst kısmındaki canlı skorlara göz atın ve daha ayrıntılı Liderler Sıralaması Ve Tur 4 kez te.

PGA Şampiyonasını CBS’de ücretsiz olarak canlı izleyin CBSSports.com / CBS Spor Uygulaması Ve aracılığıyla bağlanan cihazlarda olağanüstü + ve CBS Spor Uygulaması. (CBS eşzamanlı yayını izlemek için Paramount + Premium oturum açma gerekir. TV sağlayıcı kimlik doğrulaması gerekebilir.)

READ  ısı vuruşu; Nuggets süpürmeyi önler