Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

4 Temmuz haftası için haftalık burç yorumları

4 Temmuz haftası için haftalık burç yorumları

Solange, Kanser.
Fotoğraf çizimi: Preity Kinha; Getty Resimleri

Pazartesi gecesi geç saatlerde, boğucu Mars Boğa burcuna giriyor ve hepimizi uzun mesafe için yerleşmeye davet ediyor. Önümüzdeki altı hafta boyunca cesaretinizi kaybetmeyin. Zaferler çabuk gelmez, azim ve ne kadar sürerse sürsün devam etme arzusuyla gelir. Şaşırtıcı değişim, mucizeler veya iyi şanslar sayesinde değil, daha çok azmin yavaş dönüştürücü büyüsü sayesinde mümkün olur. Pazartesi gecesi ilerleyen saatlerde, iletişim gezegeni Merkür, önümüzdeki iki hafta boyunca kalacağı Yengeç burcunun sezgisel konumuna giriyor. Bu süre zarfında dünyayı anlamlandırmaya çalışırken, büyük ve mantıklı teoriler başarısız olabilir, ancak duygularda netlik ve başkalarıyla olan ilişkilerinizin sıcak ışığını bulabilirsiniz.

İnsanların değişebileceği – duygularınızı her zaman görmezden gelenlerin sonunda ne kadar yanıldıklarını anlayacakları ve sizi gücendirenlerin telafi edileceği umuduna tutunacak kadar iyimser bir çizginiz var. İnsanların büyüme yeteneğine inanmak güzel ve cömert olmakla birlikte, sizi üzgün de hissettirebilir. Bu hafta, hiç yanınızda durmamış insanları beklemekten vazgeçmek için kendinize izin verin. Bu bir umutsuzluk eylemi değil. Aslında böyle yaparak sizi dayanışma ve kollarını açarak karşılayacak insanlara yol açtığınıza inanılıyor.

Bugünlerde en küçük zevkler için özür dileyen bir parçanız var. Kendini inkar etmenin erdemli olduğunu ya da değersiz olduğunu düşünmüyorsun, çünkü etrafımızda bu kadar çok şey çöktüğünde mutlu hissetmek adil değil. Bilinçli veya bilinçsiz olarak, rahatlıktan kaçınarak ve inatla eğlenmek için davetlerden kaçınarak teraziyi dengelemeye ve suçluluk duygularınızı hafifletmeye çalışabilirsiniz. Bununla birlikte, dünyanın şimdi ihtiyacı olan şey, daha az neşe değil, daha fazlasıdır. Mümkün olduğunda eğlenmek, bardağınızı doldurmak ve buna umutsuzca ihtiyaç duyan bir dünyada daha fazla güzellik ve nezaket yaratmak sorun değil.

Ne kadar değişikliğe ihtiyaç duyulduğu ve hayatın ne kadar daha iyi olabileceği konusunda kendinize karşı dürüst olduğunuzda -ister kendi yaşamınızda, ister topluluğunuzda veya daha geniş bir dünyada- katkıda bulunabileceğiniz çok az şey olduğunu hissedebilirsiniz. Hayalleriniz büyük ama kaynaklarınız sınırlı. Siz sadece bir kişisiniz ve hayatınız uyumak, yemek yemek ve işe gitmek gibi normal ihtiyaçlarla dolu. Bu haftanın anahtarı “daha fazlasını” yapmamaktan utanmamaktır. Her gün, küçük de olsa iyi bir şey yapma gücüne sahipsiniz. Ve eğer izin verirseniz, tüm bu küçük eylemler birikecek.

READ  Denzel Washington, Will Smith'e şaplak atıyor: "Kimi kınayacağız?"

Son yıllarda yaşadığım hayal kırıklıklarına, yaşadığım birçok mağduriyete rağmen, küçük bir kısmınız umarım durum düzelirse tamamen Yeterince karanlık oldu, iktidardakiler sonunda devreye girip yardım edecekti. Ama bu illüzyon bile şimdi paramparça oldu. Bu hafta, sizin için savaşabilecek ama savaşmayacak güçlü insanlar olduğunu hatırlatırken üzüntü ve öfke var. O eski umut yerine, yeni bir umut bulacaksınız – ve kimse öne çıkmadığında, hala topluluğunuz için savaşabileceğinizi ve onların da sizin için savaşacağını anlayacaksınız.

En derin üzüntüye bile, içinde yalnız olmadığını bildiğinde katlanmak kolaydır. Gelecekle ilgili en endişeli endişe, onunla yüzleşmek için yanınızda arkadaşlarınız olacağını bildiğinizde daha azdır. Bütün dünyayı düzeltemeyeceksin, ama sen Olabilmek Topluluk oluşturarak bu hafta işleri daha iyi hale getirin. Yeni bağlantılar kurun, gergin ilişkileri düzeltin. Birbirinizin hayatını daha tatlı hale getirmeyi taahhüt edin bugün. aşk öyle değil Herşey Bu önemli, ama onsuz yapamayız.

Biliyorsunuz ki -en azından teoride- her şey farklı olabilirdi: toplumun daha özgür, daha cömert ve daha az şiddetli olamamasının doğal bir nedeni yok ve başka bir yol seçemeyeceğimizi söyleyen hiçbir kozmik ana plan yok. yaşamak. Pratikte, bu alternatiflerin gerçeklikte değil, yalnızca fantezi alanında var olduğuna kendinizi ikna etmek kolaydır. Bu hafta, bir rüyaya bağlanmak zorunda olmadığınızı göreceksiniz – daha iyi bir dünya mümkünmüş gibi davranabilirsiniz. Ve haksız veya kısıtlayıcı kuralları çiğnemeyi her seçtiğinizde, özlediğiniz yeni varoluşun temellerini atıyorsunuz.

Bu hafta aniden görünmez olmaktan endişe duyabilirsiniz. Hiç kimse keskin notlarınız ve faydalı düşüncelerinizle ilgilenmiyor veya topluluğunuza sürekli olarak yaptığınız hayati katkıları fark etmiyor. Sesini yükseltebilir ve görülmek isteyebilirsin ama başka seçeneklerin de var. En azından bir süreliğine işinizi onun için yapmanın faydalarını düşünün. Bu, başkalarının beklentilerinin baskısı veya aşırı maruz kalma riskleri olmadan ileriye doğru büyük adımlar atmak için bir fırsattır. Eninde sonunda istediğiniz gibi tanınacağınıza güvenin.

READ  Johnny Depp'in Amber Heard'e karşı davası canlı yayından güncellemeler: Bugünün son dakika haberi, karara tepki, temyiz...

Doğası gereği stratejik bir düşünürsünüz – bir odayı okumakta, birkaç adım ilerisini planlamakta ve en zorlu problemlerde manevra yapmakta ustasınız. Ancak yaşamda bunun yerine basit ve kalıcı kararlılık gerektiren durumlar vardır. Belki bu tür bir çalışma sizin için daha az yararlı olacaktır, ancak bu onu daha az önemli kılmaz. Bu hafta önemli olan beklemek. Çalışmaya devam edin ve insanlığınıza, çalışanlarınıza ve ilkelerinize bağlı kalın. Akıllı olmanıza veya bu süreçte yolunuzu analiz etmenize gerek yok. Şimdilik, görünmeye devam etmek yeterli.

İnanılmaz bir cesaretin var. Direniş ve hatta tehlike karşısında başkalarının doğru olanı yapması için inanılmaz derecede güzel bir risk alabilirsiniz. Ancak burada tam potansiyelinizi gerçekleştirmek için pratik yapmanız gerekir. Cesaret bir kas gibidir: onu hiç kullanmazsan körelir. Bu haftaki göreviniz sinirlerinize dikkat etmek ve onları iyi durumda tutmak. Aldığınız her küçük fırsat, her öne çıktığınızda, dünya sizden daha fazlasını yapmanızı istediğinde güçlü, ilkeli ve harekete geçmeye hazır kalmanızı sağlarsınız.

Şu anda, kendinizi işte gömmek cazip geliyor. İster ücretli ister gönüllü olun, amaç aynıdır: günlerinizi doldurmak, böylece panik, belirsizlik veya sıkıntılı duygularla uğraşmak için zamanınız olmasın. Ve duygularınızı anlamlı ve somut eyleme yönlendirmek için söylenecek bir şey var. Bu hafta, fazla taahhütte bulunmamak önemlidir. Çok fazla yükümlülük üstlenmek sizi tükenme yoluna sokar ve size yardımcı olmaz veya başka herhangi bir kişi. Prosedür gereklidir, ancak sürdürülebilir bir hızda ilerlediğinden emin olun.

İçinde yaşadığımız devam eden felaketi düşündüğünüzde, kahramanlıktan daha az bir şey olmak için hiçbir yer ve gerekçe görmüyorsunuz. Özel bir amaç duygusu, büyük jestler ve eylemler için can atıyorsunuz; Günlük hayatın önemsiz şeyleriyle karıştırılmaya devam etmek neredeyse dayanılmaz. Ama dünyanın bu hafta sizden ihtiyacı olan şey, sıradan bir insanın hayatından “daha iyi” bir şeyin peşinden koşmamak. Bunun yerine her gün Şu anda büyük göreviniz. Açgözlülük ve zulme meydan okuyarak, cesaret ve sevgiyle başkalarıyla birlikte yaşamayı keşfetmenin değeri vardır.

READ  Batman galasından Zoe Kravitz'in açık elbisesini görün

Son zamanlarda dünyadaki yeriniz konusunda stresli ve kararsızsınız ve bu sadece sizi daha da kötüleştirdi. birçok İnsanlar – belki de hayatınızda olduğu kadar sosyal medyada ve haberlerde de – sizi güçsüz olduğunuza ikna etmeye çalışıyorlar. Yapabileceğin tek şeyin kurtuluş istemek için beklemek olduğunu ve yapabileceğin en akıllıca hareket tarzının kibarca daha iyi tedavi talep etmek olduğunu söylüyorlar. Ama elbette yanılıyorlar ve bunu hatırlamak bu hafta sizin göreviniz. Topluluğunuzla ilgilenmek ve birbirinizin hayatını iyileştirmek için izne ihtiyacınız yok. İhtiyacınız olan tüm güce zaten sahipsiniz.

Haftalık burçları okuyun 27 Haziran haftası için. haftalık burçlar 11 Temmuz haftası için Önümüzdeki Pazar online olacak.

Claire Comstock Guy’ın Kitabını Alın, Madam Clairevoyant’ın Yıldızlar RehberiŞu anda dışarda.