Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Temmuz 2022’de Kanser

2022 Haziran ayı Başak burcu

Temmuz ayında kanser burç

Arada bir, her yönden tamamen eğlenebilmeniz için mükemmele yakın bir ay gelir. Sanki gece gökyüzünde parıldayan yıldızlar sadece sizin için parlayacak ve görevleri sadece sizi mutlu etmek. Yengeç, son yıllarda diğer burçların deneyimlemek zorunda olmadığı bir takım gezegensel zorluklarla karşı karşıya kaldı, bu yüzden bu ayın tüm bunlardan büyük bir değişiklik olacağını bildirmekten çok mutluyum – hazırsınız. şanlı bir ay olsun. Bu tatlının en popüleri sık sık gelmez, bu yüzden yolunuza çıkan tüm güzel şeylerden en iyi şekilde yararlanmanın yollarını bulun.

Temmuz, 7 derece Yengeç burcunda, sevgi dolu bir bilim insanının yıllık doğum günü hediyeniz olması gereken yeni ayın şeftalisiyle başlar. Aslında 28 Haziran’da düştü, ancak önümüzdeki birkaç hafta boyunca güçlü olacak. Bu yeni ay Uranüs’ten destek alacak, bu nedenle ait olduğunuz bir arkadaş veya gruptan beklenmedik iyi haberler alabilirsiniz.

Bu arada, Jüpiter hala haritanızın tepesinde bir fener gibi parlıyor, güneş 10. onur, ödül ve başarı eviniz, 2022’yi ve 2023’ün bir bölümünü zaten yaptığınız tüm sıkı işler için kariyer ödüllendirici bir yıl yapıyor. kariyer. Bu ay önemli bir toplantınız varsa, itibarınızın sizden önce geldiğini göreceksiniz. Tanıştığınız kişi zaten bir hayranınız olacak, bu nedenle geçmiş deneyimleriniz hakkında konuşmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmayacak – tanışacağınız önemli kişi arka planınızı zaten biliyor. Bu kişi sizi bu yüzden aradı.

Neyse ki, Yengeç burcundaki bu yeni ay sadece kariyerinizle ilgili değil, hayatınızın tüm alanlarıyla ilgili. Yengeç Yeni Ayının evinize ve ailenize özel bir odaklanması, sevdiklerinize ayıracak bolca zamanınızın olacağını ve bunu yaptığınızda birlikte olmaktan keyif alacağınızı gösterir. Bu yeni ay aynı zamanda seçebileceğiniz diğer hedeflere ulaşmanıza da yardımcı olacaktır, çünkü burcunuzdaki yeni ay her zaman enerjilerini en iyi şekilde nasıl yönlendireceğinize karar vermenizi sağlar.

READ  Kim Kardashian'ın Araç Filosu Özel İşlerde 100.000 Doların Üzerinde Maliyet

Başka bir işaret için aylık burcunuza bakın: