Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

49 yaşındaki eski NFL oyuncusu Patrick Willis, Pro Football Hall of Fame – NBC Sports Bay Area ve California'yı nasıl öğrendi?

49 yaşındaki eski NFL oyuncusu Patrick Willis, Pro Football Hall of Fame – NBC Sports Bay Area ve California'yı nasıl öğrendi?

Eski 49ers defans oyuncusu Patrick Willis, Pro Football Hall of Fame'e girişiyle ilgili haberlerin tadını hâlâ çıkarıyor.

Cuma günü Las Vegas'taki Raw Radio'da NBC Sports Bay Area'dan Matt Maiocco ve Jennifer Lee Chan ile röportaj sırasında Willis, NFL'deki en ünlü kulübün bir üyesi olduğunu öğrendiğinden beri duygularını açıkladı.

Willis, Mayoko ve Lee Chan'e “Son 24 saat muhteşemdi ve hâlâ her şeyi algılıyorum. Hala her nefeste gülümsemek istediğimi hissediyorum” dedi. “Bu zaten oldu, zamanı geldi. Bu yüzden son 24 saatte olup bitenler konusunda gerçekten heyecanlıyım.”

Göreve başladığını nasıl öğrendiği sorulduğunda Willis, kız kardeşinin evinde yeğenleri için basketbol potası hazırlarken, Hall of Fame üyesi Bryant Young'ın haberi vermesine şaşırdığını açıkladı.

“Asistanım sürekli 'Nerede olacaksın?' gibi sorular sorup duruyordu. Ben de bana neden bu soruları sorup durduğunu merak ediyordum. [he wants me to be] bir yerde mi? “Hey, bir paket geliyor” dedi. Ve bugün benim doğum günümdü, o yüzden yeğenimin basketbol golünü toplamak için oradaydım ve hala garaj yolunun yarısında toplamaya devam ediyorum.

“Ben işleri toparlamak için oradayım ve onlar da gelip 'Kızlar sana doğum günün için bir şey almış' diyorlar.

“Ön kapıya gittim ve ön kapıyı açtım ve sanki bir suça bakıyor gibiydim – her şeyi görüyordum – 'Vay canına, zamanı geldi' dedim. İşte o zaman aklıma geldi.” [Bryant Young]”Ceketini gördüm, gerçeküstü bir andı.”

Willis, köşe beki oynayan en baskın oyunculardan biri, sekiz NFL sezonunun altısında All-Pro ödülünü kazandı ve ligdeki kampanyalarından biri hariç tümünde Pro Bowl ödülünü kazandı.

Maç öncesi ateşli konuşmaları ve sahadaki rakipleri dengeleme konusundaki esrarengiz yeteneğiyle tanınan Willis, 2010'un başlarında 49ers'ın dominant koşusu sırasında vokal lideri rolünü gururla üstlendi ve bu, bir nesil taraftara takımı desteklerken ilk başarı deneyimini yaşattı.

READ  2022 Mart Çılgınlığı Tahminleri: Kolej basketbolu uzmanı, Perşembe günkü Sweet 16 maçları için oranları ve serileri seçti

Willis, San Francisco'nun zengin spor tarihinin en sevilen isimlerinden biri olarak yerini çoktan kazandı, ancak şimdi Hall of Fame'e girişi ona şüphesiz NFL sahasına ayak basan en iyi oyuncular arasında bir yer sağlıyor. geliyor… Bu, onu Candlestick Park'ın orta sahasında devriye gezerken izleyenler için sürpriz olmadı.


49ers Talk Podcast'ini indirin ve takip edin