Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

49ers GM John Lynch, Trey Lance’in Başarısız Draft Seçiminin Suçunu Üstlendi – NBC Sports Bay Area & California

49ers GM John Lynch, Trey Lance’in Başarısız Draft Seçiminin Suçunu Üstlendi – NBC Sports Bay Area & California

SANTA CLARA – Tre Lance’in 49 yıllık görev süresi sonuç vermedi.

Ve bu açıktı. Cuma gecesi 49ers genel menajeri John Lynch, 2021 NFL Draftında 3. sıradan seçilen Lance’in Dallas Cowboys’a takasını anlattı.

Lynch, KPIX-TV’nin 49ers’ın Los Angeles Chargers’a karşı sezon öncesi finalini yayınında “Evet, gerçekten zor bir gün” dedi. “(Lance) harika bir genç adam.

“Onu çektik ama işe yaramadı. Bu bize ait. Bunun sorumluluğunu üstleniyoruz.”

Cuma günkü başlama vuruşuna yalnızca saatler kala 49ers, Lance’i 2024 dördüncü tur draft hakkı karşılığında Cowboys’a takas etti.

Her ne kadar Lance 49ers’la fazla şans bulamasa ve bu yaz takımın derinlik tablosunda gerilese de Lynch, 23 yaşındaki Lance’in NFL kariyerini kurtarmak için zamanı olduğuna inandığını söyledi.

Lynch, “Hikâyesinin hemen hemen yazılmamış olduğunu düşünüyorum” dedi. “Trey’i göreceğim için heyecanlıyım. Dallas yukarı çıktı ve onu gerçekten istiyordu. Peşinden geldiler. Onun için harika bir iniş noktası olacağını düşünüyorum.”

Lance, bir yıl önce 2022 NFL sezonunu açan ilk oyun kurucuydu. Ancak sezon sonu bacak sakatlığı yaşamadan önce beş çeyrekten az dayanabildi. Lance’in ilk beşte yer alma şansı hiç olmadı çünkü Brock Purdy geçen sezon öne çıktı ve takımın kalıcı ilk beş oyuncusu olarak işi kazandı.

Lynch, “Herkese Trey’in veya bizim çaba göstermememizden dolayı işin yürümediğini söyleyebilirim” dedi. “Koşullar onu kontrol etti, sakatlıklar yaşadı ve bu takım kazanmaya hazır.

Oyun kurucu odamızı seviyoruz. Brock Birdie’yi çok seviyoruz, Sam Darnold’u seviyoruz, Brandon Allen’ı seviyoruz.

İLGİLİ: 49ers’ın Lance’i Cowboys’a takas etmesinden sonra sosyal medya patladı

Lance, birinci sınıf öğrencisi Dak Prescott, yedek Cooper Rush ve üçüncü kaleci Will Grier’den oluşan mevcut oyun kurucu odasıyla Kovboylara katılıyor.

READ  NBA komiseri Adam Silver, oyunun 'durumundan memnun' olarak ödüller için 65 oyun kuralını savundu

Lynch, “Trey’e Dallas’ta başarılar diliyoruz” dedi, “ve bu genç adamı her zaman önemseyip onun iş ahlakına ve kişiliğine hayran kalacağız.”

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin