Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

49ers Notları: Panthers karşısında savunma tekrar hakim

49ers Notları: Panthers karşısında savunma tekrar hakim

CHARLOTTE, NC – En iyi savunma oyuncusu Pazar günkü Carolina Panthers’a karşı 5. Hafta maçını nakavt ettikten sonra 49 oyuncu dengeli ve etkili bir hücum müdahalesine dönüştü.

49ers, sezonun en iyi hücum performanslarından bazılarını oyun kurucu Jimmy Garoppolo’nun arkasında sergiledi ve takımın düşük seviye Panthers ve teknik direktör Matt Rowley’i 37-15 yendiği maçta sağlam bir koşu oyunu sergiledi.

Haftaya altı çuvalla NFL kaptanı olarak giren savunma sonu Nick Bosa, Kalça sakatlığı yaşadı üçüncü çeyrekte. Hemen diskalifiye edildi ve onu yaklaşan maçlarda sorguya çekti.

Maç, 49 oyuncu için yaralanma açısından iyi başlamadı, güvenlik gazisi Jimmy Ward maçın ilk defans oyununda elinden yaralandı ve geri dönmedi. Ward, bir hamstring yaralanmasıyla zaman kaybettikten sonra ilk sezonunu oynuyordu.

Garoppolo, sezonun en iyi oyunuyla karşılık verdi. Hiçbir müdahale olmadan iki touchdown ile 253 yard için 30 pas girişiminden 18’ini tamamladı.

49ers, özellikle üçüncü touchdown’da güçlüydü. 49ers, 30-12 mermi üretirken, ilk 11 (yüzde 64) denemelerinin yedisini üçüncülüğe dönüştürdü.

49ers sezonda 3-2’ye yükseldi ve işte Panthers’a karşı kazandıkları zafer puanları:

öldürücü savunma içgüdüsü

49ers’ savunması, ilk beş maçının hiçbirinde ilk yarıda bir gol izin vermedi.

Ancak 49 oyuncu, bu sezonun ilk yarısında Pazar günkü maça kadar sekiz puandan fazla ilerleme kaydetmedi. Ve yine, bunu başaran savunma buydu.

arka köşe Emmanuel Moseley pası kaçırdı Panthers oyun kurucu Baker Mayfield ve 49ers’a 17-3 öne geçmek için molaya yakın bir gol için 41 yarda döndü.

Bu, 49ers savunmasının iki maçta ikinci defa rövanş golü atmasıydı. Talanoa Huvanga, Los Angeles Rams karşısında 49ers’ 4. Hafta galibiyetini Matthew Stafford’a karşı altılı bir seçimle eledi.

READ  ROMEO BECKHAM: David Beckham'ın oğlu Premier Lig B takımına katıldı

49 oyuncu, bu sezon oynadığı beş maçın ilk yarısında dört sahadan sadece 12 sayı yedi.

Coleman arka planda bir iz bırakıyor

Tiffin Coleman, çaylak Jeff Wilson’ın yedeği olarak Panthers’la yüzleşmede önemli bir rol oynadı.

Coleman oyuna girdi ve 23 hızlı yard için sekiz kez topu taşıdı ve 44 yard için üç resepsiyon ve bir havaya iniş ile indi.

Ama en büyük notu bir alıcı olarak geldi.

Coleman, 2019 ve 20’de 49ers için 23 maçta çıktı. Bu süre zarfında, 214 yard ve bir gol için sadece 25 pas aldı.
Pazar gününün ilk yarısında, Coleman 44 yarda üç resepsiyon ve bir gol ile geldi.

Coleman, 49ers’ın ilk hücum serisini ilk çeyrekte 7-0 ilerletmek için Garoppolo’dan 9 yarda gol pası kazandı.

Daha sonra Coleman, Panther güvenliği Miles Heartfield’a büyük bir atış yaptı ve bir Ruby Gold sahası hedefi oluşturmak için 30 yard kazandı.

Wilson, Elijah Mitchell’in sakatlığının ardından startı vermeye devam ederken 49ers adına güçlü bir gösteri yaptı. Wilson, 120 yard ve touchdown için 17 kez taşıdı.

Paylaşım Kittle’ı alın

49 oyuncu, Panthers’a karşı 5. Hafta maçlarının başında topu George Kittel’in ellerine geçirmeye kararlı görünüyordu.

Garoppolo’nun ilk iki pas denemesi, her iki pası da 25 yarda alan Kettle içindi. Kittle’ın önceki sekiz maçında, maç başına sadece 27.1 yard ortalama tutturmuştu.

İlişkili: Jimmy J, Lance’in sakatlığından sonra ilk düşüncesini açıkladı

Kittel, ilk çeyrekte dördüncü pası aldığında büyük bir karşılama maçına gidiyor gibiydi. Ancak, Carolina’dan Damien Wilson Kettle’ı elinden aldı ve Panthers’ı orta saha yakınında 49 kişilik bir liderliği engellemek için Littour Gros Matos savunmasını bitirmeye zorladı.

READ  Declan Rice anlaşması anlaşmazlığı, enflasyonun işçi dövizlerini nasıl değiştirdiğini vurguluyor

Kittle, boşluğundan çıkmanın erken belirtilerini gösterse de, 49ers, alıcı Deebo Samuel’den fazla bir şey alamadı.
Samuel, Garoppolo’nun ilk yarıdaki beş pas girişiminin hedefiydi ve bunların hepsi eksik kaldı. Garoppolo, diğer gollerine atanan paslarda 136 yard için 13’te 11’di.

Samuel ikinci yarıya ikinci oyunda 16 yard ve 15 yardlık bir resepsiyonla başladı. Garoppolo’nun 4 yarda gol vuruşuyla 49ers’ın üçüncü çeyrekte 24-9 öne geçmesine yardımcı oldu.

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin