Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

49ers vs. Eagles Tahminleri: Uzman NFC Şampiyonası Maç Seçimleri

49ers vs. Eagles Tahminleri: Uzman NFC Şampiyonası Maç Seçimleri

49ers ile dört sezondaki ikinci Super Bowl görünümleri arasında sadece bir maç duruyor.

Ancak San Francisco, Pazar günü Lincoln Financial Field’da oynanan NFC Şampiyonası maçında 49ers’ın 12 maçlık galibiyet serisine son vermeyi uman, en üst sıralarda yer alan Philadelphia Eagles’ta korkunç bir rakiple karşı karşıya.

Peki, bunu kazanmak için seçen NFL uzmanları kimler? Destansı oranları eşleştirin? Seçeneklerini bir araya getirdik ve işte söyleyecekleri:

Albert Brier, NFL Baş Muhabiri: 49’lu

Mitch Goldich, editör: Kartallar

Gary Gramling, Kıdemli Editör: Kartallar

Conor Orr, Kıdemli Yazar: 49’lu

John Blum, Yönetici Editör: 49’lu

Bu cevaplar, hepsinin adı verilmeyen dört yardımcı koç ve iki ön büro yöneticisinden geldi.

Bir yönetici, “Bence Philly, baskıyla Dallas’a benzer bir savunma yapabilir” dedi. Dallas hücumda avantaj sağlayamadı [against the Niners]. Philly’nin hücumu üzerlerinde daha fazla baskı oluşturabilir. [to force the 49ers to play more aggressively on offense to keep pace]. hesap lazım [Eagles quarterback Jalen] Koşu oyununda ağrı, onları kenarda yavaşlatır. Niners bu yüksek güvenlikli görünümü oynuyor, ancak Philly için bunun bir önemi olmayacak çünkü o kadar dikey gitmezler ve sadece sahanın ortasına saldırırlar.”

Antrenörlerden biri “Nihayetinde Brooke Purdy acı çekecek” dedi. “Kartallar koşuyu durdurabilirse, evlerinde yakın bir maçı kazanma şansları çok yüksek.”

Başka bir yönetici, “Niners yaklaşacak, ancak sonunda Eagles genel olarak daha iyi takım,” dedi. “Philly’nin savunması, Purdy için hayatı önceki rakiplerinden daha zor hale getirecek.”

İkinci bir koç, “Eagles puanları üretmek San Fran için çok fazla olacak” dedi. “Savunma hattı Purdy’nin cebini zorlar ve içeriden pas verme oyununu zorlaştırır. Bir patlama olmaz, ancak son çeyreğin ikinci bölümünün rekabetsiz olduğunu görebiliyordum. Havanın veya kalabalığın kibirli olduğunu görmüyorum. Philly, NFC’deki en iyi takım.”

READ  Rus resmi haberlerine göre Britney Grenier'in Rusya'daki tutukluluğu en az 2 Temmuz'a kadar uzatıldı

Üçüncü bir koç, “San Fran’in savunması iyi, ancak Philly sistemi evinde galip gelecek” dedi.

Seçtikleri: Eagles 6, 49ers 0

49ers’ın bir hücum oyuncusunun sahada 70 yarda mesafeyi geçmesine izin vermeyen (playofflar dahil) art arda 27 maçlık galibiyet serisi, ağrı nedeniyle sona erecek. Niners, geçmiş sezonlarda mobil oyun kuruculara karşı mücadele etti, ancak bunun çoğunu görmedi. Bu yüzden Bir oyun kurucuya hücum başına izin verilen yarda (3.4) ile NFL’de beşinci oldular. Geçen sezon San Francisco’ya karşı 2. hafta ve Niners derin top pas oyununu yavaşlatırken, sahada benzer bir performans sergileyebilirdi.” —Nick Wagner

Eric Moody’nin seçtikleri: Eagles 27, 49ers 24
Seth Walder’ın seçtikleri: Eagles 24, 49ers 16
FPI Tahmincisi: PHI, %65,3 (ortalama 4,5 puan)

Brisco Evi: Kartallar

Jason La Canfora: Kartallar

Brinson: Kartallar

Jared Dubin: 49’lu

Ryan Wilson: 49’lu

John Fren: 49’lu

Dave Richard: Kartallar

Jamie Eisenberg: Kartallar

Garret Bell: Kartallar

Chris Bombaka: 49’lu

Nate Davis: 49’lu

Tuğgeneral Al-Safeed: Kartallar

Tyler Ejderha: Kartallar

Lorenzo Reyes: 49’lu

İlişkili: Link’teki çok sayıda Eagles hayranı tarafından alt edilmeye sadık

“Tüm sezon boyunca Eagles daha iyi bir takım oldu. Ancak son birkaç aydır, Brock Purdy 49ers için ilk oyun kurucu olduğundan beri, 49ers daha iyi oldu. Jalen Hurts ve Eagles’ın geçirdiği sezon ve oynadığı sezon Philadelphia’da oynamak bir avantaj, ancak 49ers’ın şu anda Eagles’tan daha iyi futbol oynadığını düşünüyorum ve hücuma geçiyorum.” -Michael David Smith

MDS seçimi: 49ers 24, Kartallar 21

“Lig hala oyun kurucu odaklı. Ve Jalen Hurts, Brock Purdy’den daha başarılı bir oyun kurucu. Evet, Purdy henüz bir maç kaybetmedi. Philadelphia gibi bir yerde Eagles gibi bir takımla da karşılaşmadı. Belki. Kazan-kazan debriyaj oyununu sunacak. Belki Oyuncular da öyle olacak.” fark yaratır ve/veya takım arkadaşlarına doğru zamanda bir şeyler yapmaları için ilham verir. Bu çok küçük bir fark olurdu.” — Mike Florio

READ  NFL 11. Hafta önizlemesi: Chiefs, AFC West rakiplerinden uzaklaşmak istiyor ve New York takımları hakim olmak istiyor

Florio’nun Seçimi: Kartallar 24, 49ers 23

49ers Talk Podcast’i indirin ve takip edin