Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

9 galibiyet ve 9 ödül. Beyzbol, Rays gibi başlayan bir takım görmedi.

9 galibiyet ve 9 ödül.  Beyzbol, Rays gibi başlayan bir takım görmedi.

sokak. Petersburg – Bunu hatırla. Şimdi neşe tazeyken ve anılar netken bunu hatırla. Bunu yaralanmalardan, daha iyi rekabetten ve beyzbolun havayı bozmasından önce hatırlayın.

Rays’in sezonun ilk dokuz maçında yaptığı gibisini daha önce hiç görmediniz. Bunun doğru olduğunu biliyorum çünkü Major League Baseball, Rays’in gördüğü gibi bir şey görmedi.

Sorun sadece Tampa Bay’in 20 yılda arka arkaya dokuz galibiyetle sezonu açan ilk takım olması değil. Rays böyle kazandı. kesinlikle. gürültüyle. Eğlenceli.

Sezona 9-0 başlamadan önce 12 takımın her biri, yol boyunca yakın görüşmeler yaptı. Altı tanesinde bonus oyunlar vardı. On bir tanesi aynı anda oynuyordu. Hiçbiri maç başına ortalama 6,3 turluk kazanma marjına yakın değildi.

Atıcıya başlayan Drew Rasmussen, “İnanılmaz,” dedi.

Rays, 24 home run yaptı ve 75 tur attı. Diğer takımların hiçbiri bununla eşleşmeye yaklaşamadı. Sunshine 18 sayı attı. Diğer takımlardan sadece ikisi daha iyisini yapmayı başardı. Tek bir şey değil. Hepsi bu.

Rahatlatıcı Jason Adam, “Bu çılgınca,” dedi.

Tampa Bay’in bunu normal sezonun ilk iki haftasında yapması tuhaflığını bir kenara bıraksanız bile, bir vur-kaç serisi için yine de normal değil. Bir takımın sezonun herhangi bir noktasında dört veya daha fazla iç saha koşusu ile üst üste dokuz maç kazanmasının üzerinden 84 yıl geçti.

Yönetici Kevin Cash, “Her şey tıkır tıkır” dedi.

Rays’den Vidal Brujan (7) ve Brandon Lowe (8), A’ları süpürdükten sonra kutladılar. [ IVY CEBALLO | Times ]

Bakın, kulüpteki herkes bunun sürdürülebilir olmadığını biliyor. Masa yapıcıların Detroit, Washington ve Oakland’a karşı dokuz maçlık bir galibiyet serisi elde etmeleri için yardım edilmeyi hak ettiklerini herkes biliyor. Ancak buradaki herkes, bu Rays kadrosunda benzersiz bir beceri ve derinlik karışımı olduğunu da biliyor.

Son dokuz maçında dört yürüyüş, üç vuruş, altı koşu ve sekiz home run yapan ikinci kaleci Brandon Lowe, “Takım olarak yuvarlanırken, sadece devam etmelisiniz. Hiçbir şeyden şüphe etmeyin,” dedi. oyunlar.

READ  Cavender ikizleri Haley ve Hanna, Fresno Eyaletinden Miami'nin kadın basketbol programına taşınıyor

“Sen sadece gel ve işine bak. Oyunumuzu oynuyormuşuz gibi geliyor. Herkesi sağlığına kavuşturduğumuzda tam olarak böyle olacağını düşündük.”

Ben düşündüm Bu olacak?

“İyi olacağımızı biliyorduk” dedi.

Evet, ışınlar iyi. Bunu söylemekten çok uzağız ama harika olabilir.

Mesele şu ki, her sporda her sezon istisnai takımlar var ama Rays aynı zamanda aşırı eğlenceli. Elbette vurabilir ve vurabilirler. Ama aynı zamanda harika savunma yapıyorlar. Ve kurallar konusunda cesurlar. Ama aynı zamanda genç, enerjik ve sahip oldukları fırsatlara değer veriyorlar.

Bir puan kutusundan daha fazlasını mı istiyorsunuz?

Bir puan kutusundan daha fazlasını mı istiyorsunuz?

Ücretsiz radyoloji raporu bültenimize abone olun

Köşe yazarı John Romano, sezon boyunca her hafta güncel gelişmelerden haberdar olmanız için size en son radyoloji içgörülerini ve analizlerini gönderecek.

Hepiniz kaydoldunuz!

Ücretsiz haftalık bültenimizin daha fazlasını gelen kutunuzda görmek ister misiniz? Başlayalım.

Tüm seçeneklerinizi keşfedin

Şimdiye kadar, Harold Ramirez’in Pazar günü Oakland’ı 11-0 yenerken yaptığı atakları görmüş veya duymuş olabilirsiniz. Dördüncü vuruşta rutin bir yer topunda, üçüncü kaleci Jess Peterson ikinciye gidecek olan koşucuya bakmak için fazladan bir vuruş yaptığında, Ramirez topu ilk temel çizgiden bire çıkardı.

İki çıkış sonra, Christian Bethancourt son vuruş gibi görünen kısa bir kuş vurdu. İlk üs koçu dışında Chris Prieto, Ramirez’e çok uzun bir liderlik elde etmesini söyledi çünkü Oakland onu tutmuyordu ve Ramirez topu atmadan önce Huskies’i üsse geri götürdü.

Birkaç dakika sonra Lowe bir grand slam yaptı. Ramírez pes etmeyi reddettiği için dört fazla mesai oldu.

Birinci kaleci Luke Raleigh, “Hepimiz birbirimiz için oynuyoruz ve bence bu takımı bu kadar iyi yapan da bu,” dedi. “O oyunu bir B-Lowe grand slam ile patlattık, ancak Harold’ın rantları olmadan asla olmaz. İşte böyle oynayacağız. Arkalarındaki adam için çok çalışmaya istekli bir grup adamımız var. Bu yüzden Üzüldük diyemem. Takımımız.” (Terfi) iyi, raketlerimiz gidiyor, iyi bir takımımız var.”

READ  Myers, Warriors'ın ayrılmasının ardından 'barışçıl' bir NBA maçı izlemekten hoşlanıyor - NBC Sports Bay Area ve California

Ama üç farklı rakibi toplam 75-18’lik bir skorla yenmek çılgınca değil mi?

Raleigh, “Evet, bu çılgınca. O yüzden böyle kalsın,” dedi.

Kayıt için, Işınların birleşik yavaşlama yüzdesi .588 ve taban yüzdesi .374’tür. Başlangıç ​​rotasyonunun ERA’sı 1.90 ve 52 vuruşta 60 vuruş var.

Ekipte ciddi şekilde test edilmeyen tek alan arenadır. Oynadığınız vuruşların yüzde 93,9’unda berabere kaldığınızda veya önde olduğunuzda bu böyle gider. Rays, büyük liglerdeki tek namağlup takımdır, ancak paradoksal olarak, onlar tek namağlup takımdır.

Peki 2023’te Tampa Bay’in ilk kurtarma fırsatını kim elde edecek?

Adam, “Fairbanks’in evi olacağını düşünüyorum,” dedi. “Ama tatilde gibi.”

John Romano’ya şu adresten ulaşılabilir: [email protected]. @romano_tbtimes’ı takip edin.

• • •

Spor köşe yazarı John Romano’dan Tampa Bay Rays ve diğer ana dallar hakkında yeni bakış açıları almak için haftalık Rays Report haber bültenine kaydolun.

Bucs, Rays, Lightning, Florida College ve daha fazlasından üniversite sporlarıyla ilgili en son haberleri kaçırmayın. Twitter’da Tampa Bay Times spor takımımızı takip edin twitter Ve Facebook.