Eylül 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

USWNT’nin İrlanda karşısında aldığı galibiyette diz kapağı gözyaşları

USWNT’nin İrlanda karşısında aldığı galibiyette diz kapağı gözyaşları

ABD kadın milli takımı, Cumartesi günü Austin, Teksas’ta İrlanda Cumhuriyeti’ni 2-0 yenerek Dünya Kupası’na hazır görünüyordu, ancak Mallory Swanson’ın sakatlığı, onun bu yaz Avustralya’daki turnuvayı kaçırabileceği endişelerini artıracak. ve Yeni Zelanda.

Swanson dizini yaraladı Hakim bir gösterinin parçası olarak Emily Fox ve Lindsey Horan’ın gollerini gören Cumartesi günkü galibiyetin ortasında sahadan çıkarıldı ve yerel bir hastaneye götürüldü.

NFL Pazar günü yaptığı açıklamada, “ileri değerlendirme” için Chicago’ya dönen Swanson’ın patellar tendonunu yırttığını duyurdu.

NWSL 1 numaralı seribaşı Alyssa Thompson, Swanson’ın yerine kampa çağrıldı.

[ VIDEO: Premier League highlights ]

Yankiler İrlandalıyı 25-6 geride bıraktı, çerçeveye 11 şut attı ve yüzde 70’i elinde tuttu. İki taraf Salı günü Saint Louis’de tekrar bir araya gelecek. Bu, USWNT baş antrenörü Vlatko Andonovski’nin Dünya Kupası oyuncuları kadrosunu belirlemesinden önceki son hazırlık maçı olacaktı.

USWNT ilk kez “boya sıçrayan” Dünya Kupası formaları giydi ve North Carolina Courage defans oyuncusu Emily Fox, bu olayı kutlamak için çarpıcı bir gol attı. Yıldız orta saha oyuncusu Lindsey Horan daha sonra eşitledi ve bir penaltıyı çevirdi ve ikinci yarı, Julie Eerts’in doğumundan bu yana ilk kez takıma dönüşü oldu.

Ancak tüm gözler Swanson’ın geleceğinde olacak.

Mallory Swanson sakatlık güncellemesi

Associated Press, NFL aracılığıyla Swanson’ın testler için hastaneye götürüldüğünü doğruladı. Bu sonuçlar, 2023 USWNT hedefinin sol dizinde yırtık bir patellar tendon ortaya çıkardı.

Chicago Cubs oyun kurucusu Dansby Swanson ile kış düğününden önce Mallory Beau olarak bilinen Swanson, milli takım forması giydiğinde elektriklendi. Pugh, 2022 boyunca 15 maçta yedi gol ve yedi asist kaydettikten sonra bu yıl altı maçta yedi gol attı.

Swanson, Chicago Red Stars ile 2022 kulüp sezonunda NWSL En İyi XI oldu ve 2017’de Washington Spirit için gençken profesyonel olduktan sonra en iyi sezonu oldu.

READ  NFL Taslağı: 2021 Seattle Seahawks Serbest Oyuncu İmza Takibi

Emily Fox Gol Videosu: Defans oyuncusu uzaktan şut çekiyor

Lindsey Horan’ın golünün videosu: Lyon’un yıldızı eşitliyor ve penaltı vuruşunu dönüştürüyor