Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

9. Sezon “The Masked Singer” 5. Bölüm Sincapları ve Jackalope’yi Ortaya Çıkarıyor – Variety

9. Sezon “The Masked Singer” 5. Bölüm Sincapları ve Jackalope’yi Ortaya Çıkarıyor – Variety

Spoiler uyarısı: 15 Mart’ta Fox’ta yayınlanan “The Masked Singer”ın dokuzuncu sezon beşinci bölümünü izlemediyseniz önceden okumayın.

“The Masked Singer”ın Çarşamba günkü sayısında iki ünlü ortaya çıktı: Aktör/komedyen Malin Akerman ve sosyal medya yıldızı Lele Pons’un sırasıyla Squirrel ve Jackalope olduğu ortaya çıktı.

Jenny McCarthy-Wahlberg, Squirrel için Malin Akerman’ı doğru anlamış. Tahmin et Robin Thicke, Heather Graham. Ken Jeong, Katherine Heigl olduğunu düşündü. Nicole Scherzinger, Kate Hudson’ı seçti. dedi konuk panelist Jennifer Nettles, Anne Hathaway.

Jackalope’ye gelince, Scherzinger kısa süre sonra onun Lele Pons olduğunu öğrendi ve Thicke kabul etti. McCarthy-Wahlberg, Jenna Ortega’ya dedi. Jeong, Selena Gomez ile çıktı. Camila Cabello’dan ısırgan otu toplamak.

“Susam Sokağı” gecesiydi ve bölüm, Elmo’nun “Bu şarkının adı ne” (veya bu durumda “Shoo”) şarkısını söylemesiyle açıldı ve ardından onu Büyük Kuş, Kurabiye Canavarı, Kıvırcık, Kont ve daha fazla karaktere dönüştürdü. BTS’in “Dynamite” şarkısını söylüyor. Evet, bu gösteri hala oldukça tuhaf! (Demek istediğim, Creon Language sunucu Nick Cannon onu “birçok Susam Sokağı hayranının babası” olarak tanımladı. “Maskeli Şarkıcı”nın Cannon’ın babalığına bu kadar çok yaslanması her zaman şaşırtıcıdır.)

Demar Hamlin ve sunucu Nick Cannon, “The Masked Singer” (Michael Baker/Fox)
baba evi

Bu aynı zamanda, daha önce haberlerde yer alan Buffalo Bills oyuncusu Damar Hamlin’in formayı indirdiği bölümdü. Hamlin, 2 Ocak maçında sahaya düştükten sadece haftalar sonra forma giydi. Bölümde küçük kardeşi Damir tarafından tanıtılmaktadır.

“Kardeş, bu benim dünyam,” dedi Hamlin muhakemesi hakkında. “Aileyi ilk sıraya koyarım. Ve ‘Susam Sokağı’nı çoğu şeyden daha çok seviyor. O yüzden bu gece başarmamız gerekiyordu.”

Konuk konuşmacılar arasında ayrıca Fox’un “The Masked Singer”dan hemen sonra yayınlanan “Farmer Wants a Wife” programının sunucusu olan şarkıcı Jennifer Nettles da vardı.

Geçen sezon olduğu gibi, “The Masked Singer” bir kez daha “Maskeli Şarkıcı Şampiyonu” formatını benimsedi. Her bölümde kostümlü üç ünlü performans sergileyecek, ancak yalnızca biri kazanacak ve ertesi hafta tekrar yarışmaya devam edecek. Her turdan sonra üç yarışmacı yarı finalde yarışacak.

Bu, bir yarışmacının bölümün ortasında ortaya çıkacağı ve en iyi iki şarkıcının bir “kraliyet savaşında” karşı karşıya geleceği anlamına gelir. Akerman’ın Sincap olduğunun ortaya çıkmasından sonra Jackalope ve Fairy, Imagine Dragons’un “On Top of the World” programında karşı karşıya geldi. Jackalope daha az oy aldı ve Pons olarak ortaya çıktı. Peri önümüzdeki haftaki bölüme geçiyor.

Bu sezon yeni olan “Ding Dong Devam Et”. Yarışmanın yeni versiyonunda, panelistler bir şarkıcıyı yakın zamanda elenmekten kurtarma fırsatına sahip olacaklar, ancak zil ilk üç turda yalnızca üç kez çalınabilir. Bu üç şarkıcı, yarışmaya geri dönmek için özel bir bölümde karşı karşıya gelecek. Çarşamba günü zil çalmadı.

The Masked Singer 9. Sezona Mustang, Axolotl, California Roll, Dandelion, Moose, Gargoyle, Jackalope, Doll, Kutup Ayısı, Night Owl, “Rock Lobster”, “Gnome” ve daha fazlası dahil olmak üzere 21 yarışmacı ile giriyor Tim Chappelle bu sezonun kostüm tasarımcısı.

Jackalope rolünde Lele Pons ve Sincap rolünde Malin Akerman, Wolf rolünde Michael Bolton, Kutup Ayısı rolünde Grandmaster Flash, Night Owl rolünde Debbie Gibson, Rock Lobster rolünde Howie Mandel, Mustang rolünde Sara Evans ve ünlünün ortaya koyduğu Gnome benzeri rolde Dick Van Dyke’ye katılıyor bu sezon.

9. Sezon yarışmacıları 28 Emmy adaylığı, 6 Grammy Ödülü, 10 altın albüm, dört Altın Küre adaylığı, beş madalya, 26 kitap, iki Tony Ödülü adaylığı, beş Yaşam Boyu Başarı Ödülü ve Hollywood Walk of Fame’de dört yıldızla övünürler. 95.231.000 kayıt.” 9. Sezon, “ABBA”, “New York”, “DC Superheroes”, “Susam Sokağı”, “80’ler Gecesi”, “Film Gecesi” ve daha fazlasını içeren Yepyeni bölümleri sunacak.

İşte yarışmacılar ve 5. gece performansları:

Peri, “Maskeli Şarkıcı” (Michael Baker/Fox)
baba evi

peri (kazanan)

şarkı: Linda Ronstadt’tan “Sen İyi Değilsin”

plaka tahminleri: Tracee Ellis Ross, Angelina Jolie, Rashida Jones

bir fikir: Kurabiye Canavarı elinde “Sonsuz Aşk” yazan bir kağıt tabak tutuyor

Sesli açıklama paketi: “‘Susam Sokağı’ gecesine ilk gidişim beni evimde gibi hissettiriyor. Çünkü ben bu sokaklarda büyüdüm. Bazıları benim yeni bir peri olduğumu söyleyebilir, yani, diğer çocuklar erzak alırken, Mahalle çocuklarına harçlık vermek için gelip babamın evde takıldığını görmek için harçlık yapmak.Birlikte büyüdüğüm bazı arkadaşlar gibi şöhrete giden daha doğrudan bir yol seçebilirdim elbette.Ama daha farklı bir yol seçtim, önceliğimi kendime verdim. eğitim ve dünyayı dolaşmak. Sonunda kaderim beni Tinseltown’da ilgi odağı haline getirdi. Sanırım ofis işi bana göre değildi. Sevdiğim iki şeyin peşinden gitmeliyim: şarkı söylemek ve oyunculuk. Şimdi benim için bir şarkı söyleme zamanı Susam Sokağı’nın en sevdiğim sakininden bir şarkı. Ne kadar huysuz olursa olsun, o eski bir dosttur.”

Jacallop, “Maskeli Şarkıcı” (Michael Baker/Fox)
baba evi

Jackalope (LELE PONS)

şarkı: Shakira’dan “Ne Zaman ve Her Yerde”

bir fikir: Kont, “30’un altında 30” yazan bir tabelaya sahiptir. “Donald Glover, Emma Stone ve Michael B. Jordan. Aynı listede olmak büyük bir onur.”

plaka tahminleri: Leila Pons, Gina Ortega, Camila Cabello

Sesli açıklama paketi: “‘Susam Sokağı’ gecesinde ringe çıkacağım için gerçekten heyecanlıyım çünkü her yaştan izleyiciyi eğlendirmeyi de seviyorum. Çok fazla etkim olduğu bilinmekle birlikte, öyle olmadığıma şaşıracaksınız. Çok sosyalim. Bir çocuk gibi konuşmak benim işim değildi. Bu yüzden, büyürken kendimi müzik ve dans yoluyla ifade etmenin başka yollarını yarattım. Jackalope yalan söylemez.Sorunlarınızı milyonlarca yabancıya yaymak çılgınca gelebilir ama savunmasız olmak bana güç veriyor.Modern bir dışlanmış aile yarattım ve birlikte sektörü belirledik.Benim tarzımdaki şöhretin adil payı var. trollerin. Ama arenamda kalın bir cilde sahip olmayı öğrendim. Bu yüzden, rakiplerime dikkat etseler iyi olur çünkü bu tavşanın hareketleri çarşamba günleri en yüksek seviyede parlıyor.”

Sincap, “Maskeli Şarkıcı” (Michael Baker/Fox)
baba evi

Sincaplar (Malin Ackerman)

şarkı: Grover Washington Jr.’dan “Sadece İkimiz”. Olağanüstü bir başarı. Bill Withers

panel tahminleri: Katherine Heigl, Kate Hudson, Malin Ackerman, Anne Hathaway

bir fikir: Buffalo Bills oyuncusu Damar Hamlin, üzerinde Jeong’un yüzü olan bir futbol topu çıkarır. “Ken,” dedi sincap, “ilk kez birlikte çalışmıyoruz. Ama ilk kez bu kadar çok repliğin var.”

Sesli açıklama paketi: “Geçen hafta bir sincap gibi dışarı çıkmak delilikti. Zorlu bir rekabet yaşadım, ancak battle royal’e girersem, içimdeki rock yıldızına dokunabileceğimi ve gerçekten neyden yapıldığını gösterebileceğimi biliyordum. Artık ben Şampiyon koltuğundayım, yeni bir ateş hissediyorum. Kimsenin bu unvanı benden almamasını sağlamak için gerçekten çok çalışıyorum, özellikle de “Susam Sokağı” gecelerinde. Performansımı Kont’a adıyorum çünkü çocuğum onun 1 numaralı hayranı. Bu adamın biraz tarzı var. Tıpkı bu yeni rehber gibi. [A wedding gown]. Tahmine evet deyin.

önceki şarkı: Pink’ten “Try”

önceki panel tahminleri: Naomi Watts, Katie Holmes, Renee Zellweger, Margot Robbie, Uma Thurman

READ  Alabama grubunun gitaristi ve kurucularından Jeff Cook, 73 yaşında hayatını kaybetti.