Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gelecekte neye inanıyoruz – Çeşitlilik

Gelecekte neye inanıyoruz – Çeşitlilik

İşte “Ted Lasso”nun Apple için ne kadar önemli olduğu: CEO Tim Cook, dizinin üçüncü sezonunun galası için geçen hafta Westwood’da toplanan yüzlerce kişi arasındaydı. Bunun gibi olaylar, dizi üçüncü sezonuna ulaştığında genellikle biraz azalır. Ama 1.400 kişilik Regency Village Theatre’ı dolduran “Ted Lasso” değil, ardından 700 RSVP çeken bir parti – ve evet, Cook da oradaydı, Brentwood’daki Baltaire Restaurant’ta mahkemedeydi.

“Ted Lasso”, popüler kültürde hala zirvede olan bir gösteri. Bu nedenle, Emmy Ödüllü komedi 15 Mart’ta Apple TV+’a geri dönüyor ve kaderi yıldız Jason Sudeikis dahil herkesin zihninde.

Aylardır olaya dahil olan hemen hemen herkes “Lasso”nun bu bölümlerden sonra biteceğini ima etti. içinde türlü Geçen Temmuz ayında yayınlanan podcast’te, yıldız Brett Goldstein sözlerini dikkatle çözümledi. O sırada “Anlattığımız hikaye bir sonuca varacağı için yazıldı” dedi. “Ve her zaman böyle planlandı. Bu, devam edemeyeceği anlamına gelmez. Ama bu, bu hikayenin üç perdelik finali gibi.”

Spekülasyonlara ek olarak, üçüncü sezonun senaryoları, onu çevreleyen beklentiler nedeniyle büyük çapta yeniden yazımlara tabi tutulduğu için, yapımın bu sefer daha da zorlu olduğuna dair haberler vardı. Sudeikis ayrıca tam gösteri görevlerini üstlenerek daha fazla sorumluluk üstlendi. Konuşurken türlüSudeikis bu endişeleri hafife aldı.

“Yeniden yazmalar her zaman yaptığımızla aynıydı” diyor. Hatta hikayelerin yoğunluğundan dolayı bu uğraş çok uzun sürdü… Ve bu yüzden “bu son sezon mu” merakıyla gururumuz okşansa da, gerçek şu ki içerik açısından, eğer sadece anlarsanız çalışma süresi boyunca, bu sezonun kendi başına bir 4. sezonu var.”

Artık bu işin büyük kısmı bittiğine göre, Apple TV+ ve Warner Bros. içerdekiler bir ziyafet bekliyor. TV (yapımcılığını yaptığı), Sudeikis’in gösteriyi bir şekilde geri getirebileceği konusunda daha iyimser, bu, Sudeikis’in Ted olarak yalnızca kısaca göründüğü bir yarı yan ürün anlamına gelse bile. “Kement”, başlatıcı ve stüdyo için çok değerli – ve yine de ödüllü bir juggernaut – şimdiye kadar gitmesine izin ver.

READ  Oscar 2022 kazananları: listeye bakın

Yazar ve yıldız Goldstein (namı diğer Roy Kent), “Ted Lasso’daki herkes için bir poster yapsanız, oldukça büyük olacağı bir yere geldik” diyor. “Her karakter için bir yan gösteri yapabilirsin.”

Sudeikis sözlerinde dikkatliydi ve açıkça söylemeden bunun son olabileceğini söyledi. Variety, diğer “Ted Lasso” oyuncularından bazılarına dizinin geleceği veya yan ürünler hakkında fikirlerini sorduğunda, bazıları dillerini sımsıkı kıvırdı.

Goldstein sonsuza kadar Roy Kent’i oynamaktan mutlu olacağını söylüyor. “Roy Kent’i oynamayı seviyorum. Jason’a 4. Sezon için bir fikir verdim, o düşünüyor,” diyor donuk bir ifadeyle. “Sorun şu ki, 3. Sezonda ana karakterlerden beşi ölüyor, bu yüzden 4. Sezon için planım Ted’in bir hayalet olarak geri gelmesi ve ona ‘Hayalet Ted’ demesi. ilham ver. Bazı insanlar hayaletlere inanmaz ve işin özü bu. Ekibin içinden geçtiği ve sonunda hayaletlere inandığı… Jason, bunu sadece düşündüğünü söylüyor.”

Yazar ve yıldız Brendan Hunt (“Beard Coach”), dizideki diğer karakterler için yan ürün potansiyeli görüp görmediği sorulduğunda da çıldırıyor. Tina Feyhound – Tina Feyhound’un Londra’daki tüm kirpileri tüm kötü güvercinlerden koruduğu animasyonlu bir suçla mücadele dizisi gibi.

Hunt, üçüncü sezondan sonra işbirliğine devam etme planlarını The Ted Lasso oyuncu kadrosu ve ekibi için “Ana planım en az bir yıl boyunca hiçbirinin yüzünü şahsen görmemek,” diye ekliyor. “Hepsi birlikte takılmayı seven çok çekici insanlar. Hepsi de restoranlarda yemek siparişi vermekte çok iyi.”

Sam’i oynayan Toheeb Jimoh, karakterinin hikayesine devam etmekle ilgilendiğini söylüyor.

“Olsun ya da olmasın, kariyerimde bundan sonra nereye gidersem gideyim, her zaman yanımda küçük bir Sam Obisanya olacak ve veda etmek gerçekten zor olacak” diyor.

Kelly’yi canlandıran Jono Temple, dizinin bitip bitmeyeceğini hâlâ bilmediğini söylüyor: “Sanırım henüz kimse bilmiyor.” Ancak durum buysa, (2. Sezonun sonunda Roy’dan ayrılan) karakteri için ideal sonun “kendi başına mutlu olması, birinin en iyi ortağı olmadan önce yaptığı şeyi yapması” olduğuna inanıyor.

READ  Tilda Swinton ve Ellen DeGeneres karşılaştırmaları

Sonra, Nate karakteri izleyicilerin kök saldığı mazlumdan Ted’in kementinin gök gürültüsünü çalmayı amaçlayan bir kötü adama dönüşen Nick Muhammed var. Mohamed, rolü için mutlu bir sonun ihtimal dahilinde olmayabileceğini ima ediyor.

“Güzel cevap, Nate’in biraz hıyar olduğunu, Ted ve IFC Richmond’a karşı davranışlarının temelsiz ve yersiz olduğunu fark etmesi ve derinden özür dilemesi olacaktır” diyor. “Kulüpte onu kollarını açarak karşıladı. En derin korkularının çoğunu açıklayan, babasıyla arasındaki toksik ilişkiyi ele almaya karar verdi. Ve aslında, babası bunu gerçekten kabul ediyor ve tekrar anlaştılar. ve sonra o mutlu. Ve bilmiyorum, bir eş bul, evlen, çocuk sahibi ol,” Sorun değil ve Ted sağdıç gibi, onun gibi bir şey. Bu benim peri masalı olacak.

“Söylemek yeterli, durum böyle değil” diye ekliyor.

“Ted Lasso” galasında, yayıncılar herhangi bir kararın verilmediğini iddia ettikleri için basına dördüncü sezonu sormaması talimatı verildi. Sudeikis, başka bir sezon umut eden hayranların Ted’in sözleriyle “inanması” gerekip gerekmediği konusunda “Her zaman hikayeler tarafından dikte edilecek” diyor.