Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Aaradhya’nın Cannes deneyimi üzerine Aishwarya Rai Bachchan: ‘Buradaki herkesi tanıyor’

Aaradhya’nın Cannes deneyimi üzerine Aishwarya Rai Bachchan: ‘Buradaki herkesi tanıyor’

Aaradhya ile Aishwarya. (incelik: aşırılık yanlısı)

Yeni Delhi:

76. kez Fransız Rivierası’nda bulunan Aishwarya Rai Bachchany Cannes Film Festivali, prestijli etkinlikten kızı Aradia’nın yemeklerini konu aldı. Aradia, oyuncuya son birkaç yıldır Cannes’a kadar eşlik etti ve şimdi “film festivali” deneyimi ona “tanıdık” geldi. Film Companion’dan Anupama Chopra ile yapılan bir röportajda Aishwarya’ya kızının ünlü film festivalinde “deneyiminden ne çıkardığı” soruldu. Aktris cevap verdi: Bu cevaplamanız gereken bir soru değil mi? Ve devam etmeden önce güldü: “Hayatının bir noktasında, sanırım öyle olacak. Ve o zaman gerçekten ne aldığını anlayacağız. Bu gerçekten birlikte olmakla ilgili, ona tanıdık geliyor, buradaki herkesi tanıyor, gerçekten ilgili. arkadaşlarla yeniden bir araya gelmek, tekrar bir araya gelmek.” Cannes, bu onun için tanıdık bir deneyim.”

Oyuncuya göre, Aaradia tıpkı kendisi gibi – “halkın insanları” – ve bu nedenle teatralliği ve coşkuyu sevdiği Cannes Film Festivali’nde olmayı seviyor.

“O (yan ürün), insanların insanları olduğumuz anlamında bana çok benziyor. Bununla başlıyor. Oyunu seviyor, atmosferi seviyor. Eminim bunun gerçekten böyle olduğu gerçeğinin farkındadır. bir film festivali. Bu gerçekten sinema dünyasıyla ilgili. Çocuklarımızda saygıdan dolayı orada olduğunu görmek harika ve eminim ki (Aaradhya’da) bu muhteşem sinema eserinin tanınması onu şaşkına çeviriyor,” diye ekledi Aishwarya Rai Bachchan.

Aishwarya Rai Bachchan, 2002’den beri Cannes Film Festivali’nde ihtişamını yayıyor. Kırmızı halıdaki ilk çıkışı bir Nita Lola sari giydi ve ardından yıllar içinde bir dizi Hint-Batı kıyafeti geldi. Oyuncu ve model, Çarşamba günü Fransız Rivierası’nda sıcak bir şekilde karşılandı.

Aishwarya Rai Bachchan, Instagram’da şu ana kadar Cannes Film Festivali’ndeki görünüşünün fotoğraflarını yayınladı. Röportajlar için yeşil bir Valentino elbise ve kırmızı halı için gümüş bir Sophie Couture elbise tercih etti.

READ  Emmy Rossum, Apple TV Plus dizisi The Crowded Room'da rol aldı.

İş açısından Aishwarya Rai Bachchan, Mani Ratnam’ın muhteşem uyarlamasındaki performansıyla övgü topladı. Bunyin Sylvan-2. Filmde ayrıca Vikram, Trisha, Karthi, Jayam Ravi, Sobhita Dulipala ve Aishwarya Lekshmi rol aldı.