Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

21 yaşındaki Dixie DiAmelio, ‘bayılma’ hissettikten sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı ve bir güncelleme paylaştı

Dailymail.Com için Jacqueline Lindenberg tarafından

04:14 19 Mayıs 2023, güncellenme tarihi: 05:37 19 Mayıs 2023

  • Medya yıldızı Perşembe öğleden sonra “bayılma” hissettikten sonra hastaneye kaldırıldı.
  • Kaynaklar TMZ’ye ‘susuz kaldığını’ ve ‘sıvılarla intravenöz enjeksiyon’ yapıldığını söyledi.
  • Dixie, hayranlara hastanede olumlu bir güncelleme vermek için Snapchat’e gitti

Dixie D’Amelio, ayakkabı markasını Batı Hollywood’da piyasaya sürmeye hazırlanırken “bayılma” hissettiği için Perşembe günü ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Bilgilendirilmiş kaynaklar TMZ 21 yaşındaki TikTok yıldızı, öğleden sonra geç saatlerde çalışırken “bayılma” hissetmeye başladı ve önlem olarak “hastaneye götürülmesi için ambulans çağrıldı”.

Bu yıldız hastaneye kaldırılmadan önce itfaiye de olası bir nöbet için Sunset Plaza’ya sevk edildi.

Eğlence tablosu, medya kişiliğinin durumunun “kritik” olmadığını ve kendisine “susuz kaldığının” söylendiğini ve hemen “sıvılarla intravenöz enjeksiyon” yapıldığını bildirdi.

Aslında, kaynaklar TMZ’ye yeni platin kilitlerini kucaklayan Be Happy şarkıcısının Perşembe günü ilerleyen saatlerde D’Amelio Footwear lansman partisinde görünmeyi planladığını açıkladı.

HASTANE: 21 yaşındaki Dixie D’Amelio, ayakkabı markasını Batı Hollywood’da piyasaya sürmeye hazırlanırken “baygınlık hissettikten” sonra Perşembe günü ambulansla hastaneye kaldırıldı.
“Bayıldığını” hissetti: kaynaklar TMZ’ye, 21 yaşındaki TikTok yıldızının öğleden sonra baygınlık hissetmeye başladığında çalıştığını ve önlem olarak “onu hastaneye götürmesi için bir ambulans çağrıldığını” söyledi; Nisan ayında Austin’de görüldü

Medya yıldızı Snapchat’te kendi güncellemesini paylaştı ve bazı monitörlere bağlıyken bir hastane yatağında otururken bir selfie yükledi. Dixie daha sonra “İyi misin?” yazan bir soruya yanıt olarak ikinci bir selfie ekledi. Esprili bir şekilde, “Ayakkabı lansmanı için gerçekten heyecanlandım” diye yanıtladı.

Perşembe günü ilerleyen saatlerde ailenin D’Amelio ayakkabılarının lansmanında, yıldızın kız kardeşi Charlie, D’Amelio ile konuşurken ek bir güncelleme yaptı. Bu gece eğlence.

Sadece susuz kaldı ve biraz sıvı aldı. Ama bu akşam D’Amelio Ayakkabı lansman partisinde olacak, yani göreceksin. Geliyor, şimdi hazırlanıyor.

Şarkıcı, ayakkabı koleksiyonunu oluşturmak için küçük kız kardeşi Charli ve annesi Heidi ile birlikte Jessica Simpson gibi diğer ünlülerle çalışan tasarımcı Lauren DiCicco ile birlikte çalıştı.

Yeni marka, spor ayakkabı, topuklu ayakkabı, çizme ve sandalet gibi çeşitli stil ve kategoriler sunuyor.

Kısa hastane korkusundan önce Dixie, ayakkabıların resmi olarak hayranlara ve tüketicilere sunulmasına kadar geçen saatleri geri saymak için Instagram ve Snapchat dahil olmak üzere sosyal medyasını kullandı.

Beyaz bir tişört giymiş ve yeni boyanmış sarı buklelerini kısmen gösteren yakın plan bir selfie çekmişti. Markanın web sitesine bir bağlantı gösterdi ve bir yorumda “1 saat” yazdı.

Yıldız daha sonra resmi web sitesine bağlanırken kameraya “Ayakkabılar resmen düştü” derken kendini filme aldı. Dixie sağ elinde markadan bir çift 99 dolarlık siyah Karyenaa ayakkabı tutuyordu.

Başka bir fotoğrafta, her iki yanında sarı çizgili bol siyah bir kot pantolon ve ona uygun bir kot ceket giyiyor. Altına siyah bir sütyen ekledi ve dışarıda poz verirken bir çift 189 dolarlık siyah Camdon çizme giydi.

Pozitif güncelleme: Medya yıldızı, Snapchat’te olumlu bir güncelleme paylaştı ve bazı monitörlere bağlıyken bir hastane yatağında otururken çekilmiş bir özçekimini yükledi.
LANSMAN İÇİN HAZIRLIK: Kısa süreli hastane korkusundan önce Dixie, ayakkabının resmi olarak piyasaya sürülmesine kalan saatleri geri saymak için Instagram ve Snapchat dahil sosyal medya hesaplarına gitti.
Aile markası: Şarkıcı, ayakkabı koleksiyonunu oluşturmak için küçük kız kardeşi Charlie ve annesi Heidi ile birlikte tasarımcı Lauren DiCicco ile birlikte çalıştı.
heyecanlı! Yıldız daha sonra resmi web sitesine bağlanırken kameraya “Ayakkabılar resmen düştü” derken kendini filme aldı.

Fotoğrafın altına “Dayanıklı ayakkabı” yazan oyuncu, siyah platform ayakkabının detaylarını da hayranlarına ve takipçilerine yakından görme fırsatı verdi.

ile bir röportaj sırasında Lovecell Şirketin ayakkabı markasını tanıtmak için D’Amelio Brands, Charli, Dixie ve Heidi, “Bu projenin en başından beri çok dahil olduk.”

Adından tasarımına ve ambalajına kadar. Ayakkabıların giyebileceğimiz bir şey olduğundan ve aynı zamanda gerçekten rahat olduğundan emin olmak istedik.

Daha sonra eklediler, “İzleyicilerimiz için ulaşılabilir olacak şekilde daha düşük bir fiyat noktasında ayakkabı üretirken kaliteyi korumaya çalışmak da bizim için önemliydi.”

Yaratıcılık açısından farklılıklar söz konusu olduğunda üçlü, “Her zaman aynı fikirde olmayız, ancak bu birlikte çalışmanın eğlenceli tarafıdır. Farklı tarzlarımız ve tercihlerimiz hakkında şakacı ve yapıcı bir tartışma yapmak eğlencelidir. en güzel renkler.”

Bir aile olarak, birbirimizin bakış açılarını dinlemekte gerçekten çok iyiyiz ve birbirimizin fikirlerine de değer veriyoruz. Çok çeşitli ve stil karışımı var, bu nedenle stillerimizin her birinin ayakkabılara yansıdığını görebilirsiniz.

Dixie’nin kendisi de ayakkabı dünyasına yabancı değil ve 2021’den beri Puma marka elçisidir. Şarkıcı Someone To Blame, Mart ayının başlarında sınırlı sayıda üretilen PUMA x DIXIE koleksiyonunu piyasaya sürdü.

“Günlük modamda kişisel olarak ilgi duyduğum şeylerle uyumlu stilleri seçerken çok eğlendim” dedi. insanlar zamanında.

Ayakkabı severler: Başka bir fotoğrafta, her iki tarafında sarı çizgili bol siyah bir kot pantolon, ona uygun bir kot ceket ve 189 dolarlık Camdon platform ayakkabılar giydiği görülüyor.
Çalışkan: Dixie ayakkabı dünyasına yabancı değil ve 2021’den beri Puma marka elçisi ve bu yılın başlarında sınırlı sayıda koleksiyonunu piyasaya sürdü.
Sarışınlar en çok eğlenir! Bu yılın başlarında Paris Moda Haftası sırasında, Dixie yeni kısa sarı buklelerini görücüye çıkardı.

“Herkesin gardırobundaki her şeyle uyumlu bir seçimle bu ayakkabıların çok yönlülüğünü gerçekten vurgulamak istedim.”

Bu yılın başlarında Paris Moda Haftası sırasında, Dixie yeni platin sarısı kilitlerini ve seksi pixie saç kesimini görücüye çıkardı.

Medya kişiliği, İnsanlara yeni saç stilinin “doğal olarak ilgi duyduğum daha keskin tarafımı oynamama izin verdiğini” söyledi.

Ayrıca, “Kısa saçı kucaklamak ve onu gerçekten vurgulayan görünümleri seçmek çok eğlenceliydi.”

READ  Taylor Swift, Massachusetts'te bir yağmur fırtınası sırasında performans sergilerken sırılsıklam ama mutlu