Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Aaron Donald memleketinin takımıyla karşılaşacağı için heyecanlı değil

Aaron Donald memleketinin takımıyla karşılaşacağı için heyecanlı değil

Rams’ın defansif mücadelesi Aaron Donald, Pittsburgh’da büyüdü. O bir Steelers hayranıydı. Ailesi Steelers hayranlarıyla doluydu. Steelers’la aynı stadyumu ve antrenman tesisini paylaşan Pitt’te kolej futbolu oynadı.

Donald’s Rams, Pazar günü Los Angeles’ta ilk kez Steelers’ı ağırlayacak. Perşembe günü kendisine kariyerinde üçüncü kez Steelers’ta oynama konusunda herhangi bir fikri olup olmadığı soruldu.

Donald gazetecilere “Pek sayılmaz” dedi. “Geçen hafta olduğu gibi babamla bu hafta Steelers’ta oynamak hakkında konuşuyordum. Bana ‘Şehirde oynayacaksın, bu nasıl bir duygu?’ diye soruyordu. Ben de ‘Birinci sınıftayım’ dedim.” [in 2015]Bu konuda heyecanlandım. Açıkçası Pittsburgh’a geri döndüm [in 2019]Heyecan vericiydi ama artık büyüdüğüm ve izleyerek büyüdüğüm takıma karşı oynamak harika, ama daha sadece bir hafta kaldı. [I] Başarılı olmanın bir yolunu bulmak istiyorsunuz, bu maçı kazanmanın bir yolunu bulmaya çalışın ama bu sefer Steelers’a karşı oynamanın ekstra bir heyecanı yok, sadece bir hafta daha.

Biraz ekstra heyecan olması gerekiyor. Donald, Steelers’ı asla yenmedi. Her iki maçta da iyi oynadı, her iki maçta da çuval aldı ve 2019’da Pittsburgh’da oynanan bir maçta Rams adına güvenlik kazandı.

Donald ailesi hakkında “Hepimiz büyük Steelers hayranları olarak büyüdük” dedi. “Onlarla oynayana kadar kendimi hâlâ bir Steelers hayranı olarak görüyorum. Hâlâ iyi iş çıkarıp çıkarmadıklarını görmek için sabırsızlanıyorum. Onlara karşı oynayabilene kadar hâlâ bir Steelers hayranıydım. Yani tüm aile hâlâ Steelers hayranıyım ama artık daha fazla Rams hayranım var ama bu oldukça hoş.

Donald, offseason’da hala çok sayıda Steelers oyuncusuyla görüşüyor, Donald ise Pitt tesisinde çalışıyor. Steelers oyuncularının sezon dışında antrenman yaptığını gördüğünü söyledi.

“Bu adamları çok görüyorum. [I] Orada Koç Tomlin’i izle. Yani evet, oldukça hoş.

READ  Rapor: Tua Tagovailoa'yı Bonolara Karşı Değerlendiren NFLPA İtfaiye Doktoru

Kabul etmese bile ekstra bir şeyler katıyor. Dört yılda bir oynuyorlar. Bu muhtemelen Rams’ın bir üyesi olarak oynadığı son sefer olacaktı.

Super Bowl LVI’dan sonra, Donald emekliliği düşünürken, lig çevrelerinde Donald’ın kariyerinin bir noktasında Pittsburgh çevresine geri dönmek istediğine dair bir inanç vardı. Perşembe günü kendisine kariyerini Steelers’ta bitirip bitiremeyeceğini düşünüp düşünmeyeceği soruldu.

Donald, “Pek sayılmaz,” dedi. “Bunu asla düşünmezdim. Hiç düşünmedim ama hayır, hayır.”

Yani düzenli olarak Steelers oyuncularının yanında antrenman yaptığı Pittsburgh’daki sezon dışı aylar boyunca Pittsburgh’da oynamayı hiç düşünmedi mi? Ailesi Steelers oyuncularıyla doluyken Steelers’ta oynamayı hiç düşünmedi mi?

iyi. Bunu hiç düşünmedi. Başka pek çok kişi de var. İster Steelers ister Pittsburgh yakınındaki başka bir takım olsun, Donald tek Super Bowl yüzüğünü kazandığından beri, zamanla memleketinin yakınında oynayabileceğine dair bir his var.

Eğer içinde değilse.