Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Andre Iguodala Neden Warriors’ın Bir NBA Şampiyonluğu Daha Kazanabileceğine İnanıyor – NBC Sports Bay Area ve California

Andre Iguodala Neden Warriors’ın Bir NBA Şampiyonluğu Daha Kazanabileceğine İnanıyor – NBC Sports Bay Area ve California

Warriors’ın uzun süredir forveti ve 19 yıllık tecrübeli oyuncusu Andre Iguodala, Cuma günü emekli olduktan sonra bile eski takımına olan güvenini koruyor.

Iguodala ortaya çıktı ESPN’de “İlk Atış” Smith ve Kristin Williamson Cuma günü Golden State’in bu sezon NBA şampiyonluğunu kazanabileceğine inandığını tartışacaklar.

Iguodala, Smith ve Williamson’a “Takımınızda Steph Curry olduğunda her zaman bir şansınız olur” dedi. “Ona asla güvenemezsiniz. Ya o ya da LeBron [James]. Bitene kadar onları sayamazsınız.

Iguodala en iyisini biliyor; eski NBA yıldızı, Curry’s Warriors ile Bay’de sekiz sezon boyunca dört şampiyonluk kazandı ve kariyeri boyunca 26 NBA Finali maçında James’e karşı yarıştı.

Iguodala ayrıca 2015’te Warriors’la James ve Cleveland Cavaliers’a karşı NBA Finalleri MVP ödülünü kazanmıştı ve ringe giderken altı maçlık seride 16,3 sayı, 5,8 ribaund ve 4,0 asist ortalamaları yakalamıştı.

Kendisinin Curry’de NBA tarihindeki en iyi şutör olduğuna inanan Iguodala, Warriors’ın deneyimli yardımcı kadrosunun Chase Center’a başka bir şampiyonluk pankartı getirmelerine yardımcı olacağına inanıyor.

“Şüpheliyim [Chris Paul] Iguodala, Smith ve Williamson’la paylaştı. “O, bu takıma bir katkı olacak.” “Steve Kerr, takıma getirdiği liderlik konusunda zaten konuştu. Top kaybı Warriors için tarihsel olarak bir sorun olmuştur. CP bunları çözebilecek insanlardan biri.

“Çok heyecanlıyım [Paul] Ve Jonathan Kuminga’dan neler elde edebileceğini. Jonathan Kuminga belki de tüm NBA’deki en iyi sezon öncesi sezonlardan birini geçirdi. [Andrew] Wiggins Wiggins’tir. Kil [Thompson] Sözleşme yılına girecek. Warriors’ta her zaman bir şeyler gelişmekteydi.”

Wiggins kişisel sebeplerden dolayı geçen sezonun çoğunu kaçırdı, bu yüzden Warriors onun tüm sezon boyunca geri dönmesinden fayda sağlayacak. Ball, Thompson ve Kuminga’ya gelince, sırasıyla ilk ring, kontrat uzatma ve rotasyonda önemli bir rol için oldukça fazla motivasyon var.

READ  Calon Barnes, NFL Scout tarihinin en hızlı ikinci 40 yarda koşusunu yapıyor; Tariq Wolin şimdiye kadarki en hızlı zamanda dördüncü kez berabere kaldı

Iguodala’nın Golden State’in kadrosunu oluşturma konusunda heyecanlanmak için iyi bir nedeni olduğu açık.

Artık bir Savaşçı olmasa da Iguodala’nın eski takım arkadaşlarına dair büyük beklentileri var. Kişiliği, karizması ve soyunma odasındaki liderliği özlenecek olsa da Golden State’e olan desteği sarsılmaz bir şekilde devam ediyor.

Iguodala, Curry ortalıkta olduğu sürece Warriors’a her zaman inanacak.

Dubs Talk Podcast’i indirin ve takip edin