Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Aaron Rodgers ve Brian Gutkunst’un ilişkisi tekrar bozulabilir

NFC Divisional Playoffs - San Francisco 49ers v Green Bay Packers

Getty Resimleri

Packers ve Quarterbacks arasındaki sürekli ilişki Aaron Rodgers Ve Packers GM Brian Gutekunst çöküşün eşiğinde.

Geçen ay , Rodgers açıkladı Oyun kurucu ve yönetici arasındaki işlerin gelişme şekli. Şimdi, Rodgers Packers ile kalmak, bir anlaşma istemek veya emekli olmak arasında düşünmeye devam ederken, Gutekunst, alenen reddedildi Takımın 2021’den itibaren Rodgers’ı takas etme sözüne dayanmaktadır.

Rodgers’ın zihniyetine aşina bir kaynağın açıkladığı gibi (ve bu hiç de şaşırtıcı değil), Rodgers, Gutkunst’un 2021’de oynamaya karar verdiğinde artık Rodgers’ı takas etmediğini söylemesinden hoşlanmıyor. Kaynak, Gutkunst’un bu konuda “yalan söylediğini” ekledi. Geçen Temmuz ayında Rodgers’a verilen taahhütler.

Bu tartışmanın salt varlığı, sözlü vaatlerin boşuna olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Geriye dönüp bakıldığında, Rodgers 2022’de serbest oyuncu için çağrı yapmalıydı – 2021 sezonundan sonra onu takas etmek için gevşek, esnek, uygulanamaz (veya değil) bir taahhüt değil.

Şu anda işlerin nereye gideceği belli değil. Rodgers’ın kalabileceğine dair yavaş yavaş ortaya çıkan bir his vardı. Gutekunst’un Çar’dan gelen sözleri bunu yansıtabilir. Dün gece önerildiği gibi, Gutekunst muhtemelen gizlice onu havaya uçurmak ve sayfayı açmak istiyor. Jordan’ın aşkıGutekunst’un 2020’nin ilk turundaki seçimi.

Ancak kaynak, Rodgers’ın “yakında” bir karar vermesini bekliyor. O zaman işler daha ilginç hale gelebilir.READ  Juventus, Serie A puan tablosundan 15 puan aldı. 11 yönetici, transfer fonlarını yanlış kullandığı için yasaklandı