Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bronny James Hiçbir Şey İçin İç Çamaşırı Aldı

Bronny James Hiçbir Şey İçin İç Çamaşırı Aldı

İç çamaşırı markası PSD ile yeni bir ortaklık duyurdu. Lebron JamesOğlum, Bronny James.

İç giyim markasının diğer elçileri arasında NBA oyuncuları Jimmy Butler, Ja MoranteVe tra genç Ve Tyler Kahramanı.

James bir basın açıklaması aracılığıyla “Hatırlayabildiğim kadarıyla PSD takıyorum” dedi. “Bir bağlantı gerçek ve orijinal olduğunda, böyle bir ortaklığı gerçekten heyecan verici hale getiriyor. Çok benzersiz parçalar yaratmak için düşüncelerimi ve katkılarımı paylaşmak için sabırsızlanıyorum.”

Bronny şu anda Los Angeles dışındaki Sierra Canyon Lisesi’nde öğrenci. Bu, isim imajı ve benzerliği ile ilgili bilinen ilk anlaşmasıdır. 6 fit-2 şutör guard, 6.1 milyon Instagram Takipçiler ve PSD, Instagram sayfasında ona kendi satırının gönderisini veriyor: “Bronny’nin setine kimler hazır? Aileye hoş geldiniz.”

Bronny, dünyanın en popüler lise basketbolcularından biridir ve muhtemelen liseden mezun olmadan önce yaptığı tek NIL anlaşması bu olmayacaktı. Bu ayın başlarında Bronny, bunları video oyunları, giyim ve NFT’ler için kullanma önerisiyle üç markayı tanıttı. PSD ile yaptığı anlaşmanın mali detayları açıklanmadı On3’ten bir rapora göre, Bronny’nin lise kariyeri sona ermeden önce hiçbir şey yapmadan 5,1 milyon dolar kazanması bekleniyor.

Duke Üniversitesi, Ohio Eyaleti, UCLA, Michigan, Kansas, Tennessee ve Texas’taki ana programlar James’e ilgi gösterdi. Üniversite kariyeri boyunca NIL anlaşmaları bekleniyor, babasının geçen hafta All-Star tatilinde cesurca öngördüğü bir şey.

READ  Rus oyuncu Wimbledon'da oynamak için milliyetini değiştirdi