Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

ABD Yüksek Mahkemesi görünümleri nasıl eklenir

ABD Yüksek Mahkemesi görünümleri nasıl eklenir

ABD Yüksek Mahkemesi yargıçları Minecraft sahnesine empoze etti.

resim: Fred Schilling / ABD Yüksek Mahkemesi Koleksiyonu / Mojang / Kotaku

Minecraft Hala Dünyanın en büyük oyunlarından biri Piyasaya sürülmesinden sonra on yıldan fazla bir süre. Aynı zamanda, Birleşik Devletler Yüksek Mahkemesi yargıçları, Son zamanlarda tüm haberlerde. Bu bir beyin fırtınası değil: hadi bu yargıçları bırakalım Minecraft!

Amerikan hukukunda arkadaşların, aile üyelerinin veya daimi nihai hakemlerin komik avatarlarını senin için eklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Minecraft. Ve sonra onlarla maceralara atılmaktan değerli taşlar aramaya kadar her türlü eğlenceyi yaşayabilirsiniz. Yani, gerçekten ne istersen yapabilirsin, bilemem, onları kılıçla kes, üçlüye vur, oklarla vur ya da derin, karanlık bir deliğe gömdüğün kadar uzun süre gömebilirsin. seversin. Video oyunları harika değil mi?

Her neyse, yapmanız gereken ilk şey kendi derilerinizi bulmak veya yapmak. bu yer deri indeksi İçeri gelir. Adından da anlaşılacağı gibi, Skindex büyük bir veri deposudur. Minecraft Oyun topluluğu tarafından yüklenen görünümler. Sadece bu değil, site aynı zamanda sıfırdan bir tema oluşturmanıza veya arşivlerinde bulunan bir temayı değiştirmenize izin veren bir çevrimiçi düzenleyiciye de sahiptir.

Çok teknik değilim, bu yüzden Skindex’in aslında birkaç SC tarzı kaplama içerdiğini bulmaktan memnun oldum. Bir tane var Baş Yargıç John Roberts benzerÖrneğin, Samuel Alito ve Brett Kavanaugh kadar kolay olabilir. nitel deriler Neil Gorsuch ve Amy Connie Barrett gibi erkek ve kadın yargıçlar. Mahkemedeki tek Afrikalı-Amerikalı yargıç olan Clarence Thomas’ın yerine geçecek birini bulamadım, ancak bu, bazı temel ayarlamaların düzeltemeyeceği bir şey.

Yüzeyleri sıraladıktan sonra bunlara ekleyin. Minecraft Kullanmakta olduğunuz sürüme bağlı olarak. Java sürümü Windows başlatıcısında, istediğiniz PNG dosyasını yüklemenize izin veren bir sekmeye sahiptir. Ana Kaya Sürümü Ve cep versiyonu Oyuna başlamayı ve ana menüdeki “soyunma odasını” ziyaret etmeyi gerektirir. Ve bu ipuçlarını arkadaşlarınızla paylaşırsanız, bir araya gelip kendi başınıza fotoğraf deneyleri yapabilirsiniz.

Minecraft için özel dış görünüm arayüzünün ekran görüntüsü.

ekran görüntüsü: Mojang / Kotaku

NPC’lerinizde hakimler yapın Minecraft Öte yandan dünya daha fazla çalışmaya ihtiyaç duyuyor. ziyaret etmeni öneririm Nova bıçak, oyun içi sürüngenler, zombiler ve iskeletlere uygun alternatifler oluşturmak veya indirmek için oyuncu tarafından oluşturulan mafya tasarımlarını içeren başka bir özel cilt deposudur. Daha karmaşık oldukları için burada tüm adımlara girmeyeceğim, ancak o zaman ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalısınız. Kendi özel kaynak paketinizi oluşturun.

büyük bir kısmı MinecraftOyunun popülaritesi, oyunculara mükemmel dünyalarını inşa etme özgürlüğü vermesinden geliyor. Birinin neden Birleşik Devletler Yüksek Mahkemesi’ndeki bir yargıca yaklaşmak isteyebileceğini anlayamıyorum, ancak böylesine tuhaf bir hayal gücüne sahip olanlar, şimdi bunu sihriyle gerçekleştirebiliyorlar. Minecraft. İyi eğlenceler!

READ  Mühendislik Değerleri El Kitabı - Gevşekçe Tutulan Güçlü Fikirler > Haberler